Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uznawano ich za najbardziej przykładną parę w show-biznesie. Teraz Edyta Golec zdradziła małżeński sekret
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.01.2024 07:16

Uznawano ich za najbardziej przykładną parę w show-biznesie. Teraz Edyta Golec zdradziła małżeński sekret

Edyta Golec zdradziła małżeński sekret
Edyta Golec zdradziła małżeński sekret, fot. KAPIF

Łukasz i Edyta Golec uznawani są za jedno z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Para z powodzeniem łączy życie prywatne z prężnie rozwijającą się karierą zawodową. Teraz jednak wokalistka ujawniła sekret, jaki od dawna skrywa ich związek.

Łukasz i Edyta Golec od lat są wzorem dla innych par

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że członkowie zespołu Golec uOrkiestra od lat są stawiani za prawdziwy wzór do naśladowania dla innych małżeństw z polskiego show-biznesu. Łukasz i Edyta Golec nie tylko świetnie radzą sobie na scenie, ale też cieszą się szczęśliwym życiem prywatnym. W 2023 roku para świętowała 23-lecie ich małżeństwa, a do tego wspólnie wychowują trójki ich ukochanych pociech: Bartłomieja, Antoninę i Piotra.

I choć zakochani nie mogą narzekać na brak obowiązków zawodowych, a czasami w sieci pojawiają się plotki na temat kryzysu w ich małżeństwie, ci zgodnie zaprzeczają i tłumaczą, że nic nie jest w stanie rozbić ich miłości. Teraz w końcu wokalistka ujawniła, co sprawia, że udało im się tak długo wytrwać w ich szczęściu.

Co się stało z Edytą Golec? Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie. Wyglądała pięknie, a teraz... Edyta Golec ledwo mogła utrzymać się na nogach. Nagranie właśnie obiega sieć. Szykuje się wielki hit

Jak wygląda życie prywatne Łukasza i Edyty Golec?

Piosenkarka wielokrotnie była pytana przez dziennikarzy o to, w jaki sposób udaje jej się z takim powodzeniem łączyć życie prywatne z zawodowym i wciąż cieszyć się szczęśliwym małżeństwem. Okazało się, że zarówno gwiazda, jak i jej mąż wiele zawdzięczają swojemu wychowaniu.

Jak ujawniła jakiś czas temu Edyta Golec, w jej rodzinie nigdy nie porzucało się nierozwiązanych spraw, ale zawsze starało się doprowadzić do zgody i zakończenia każdej kłótni. Zapewniła też, że jej związek w dużej mierze opiera się na przyjaźni i to właśnie ona pozwala im przetrwać każde zawirowanie.

Pochodzimy z takich domów, gdzie jak jest problem, to się go rozwiązuje. Nie wymienia się partnera ani partnerki. Walczymy do końca. Na szczęście nas te kryzysy gdzieś ominęły, mimo tego, że wspólnie pracujemy i narażeni jesteśmy z każdej strony na to, że może się nam znudzić. My jednak cały czas lubimy ze sobą przebywać. Nasz związek bardziej opierał się najpierw na przyjaźni, a później ta miłość dopiero się gdzieś tam zrodziła i trwa do dzisiaj

ZOBACZ TEŻ: Edyta Golec przekazała szokujące wieści. Niesamowite, jakie zmiany czekają na jej drodze.

Edyta Golec zdradza sekret ich udanego małżeństwa

To jednak nie wszystko. Wokalistka zespołu Golec uOrkiestra wyznała, że istnieje jeszcze jeden czynnik, który sprawia, że ona i jej mąż bardzo dbają o to, aby ich małżeństwo przetrwało przez całe życie. Mowa oczywiście o wierze, która zarówno dla Łukasza, jak i dla Edyty Golec ma ogromną wartość.

Piosenkarka ujawniła, że razem z ukochanym często wspólnie się modlą i razem ofiarują Bogu swoje życie małżeńskie i rodzinne. Dzięki temu mają pewność, że na ich drodze czeka tylko szczęście, a każdy problem jest możliwy do rozwiązania.

W naszym przypadku to jest na pewno wiara. Myślę, że jeżeli chcemy, aby ten nasz związek naprawdę ewoluował, to modlitwa wspólna i oddanie tego wszystkiego Panu Bogu daje nam poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach. Mąż jest otwarty na moje potrzeby, ja jestem otwarta na jego. Nie ma czegoś takiego, że ktoś kosztem drugiej osoby sobie buduje swoje szczęście 

Źródło" jastrzabpost.pl

Tagi: Edyta Golec
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania