Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To miał być najważniejszy moment w jej życiu. Edyta Golec po latach wyjawiła, co zgotowano jej w dniu ślubu
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.01.2024 16:27

To miał być najważniejszy moment w jej życiu. Edyta Golec po latach wyjawiła, co zgotowano jej w dniu ślubu

Edyta Golec
Edyta Golec wyznała, co spotkało ją w dniu ślubu. Fot. KAPiF

Relacja Edyty Golec i Łukasza Golców od lat służy w show-biznesie jako przykład trwałego i szczęśliwego małżeństwa. Choć o kłopotach w ich związku plotkowano nie raz, para za każdym razem udowadniała, że jest w stanie przezwyciężyć każde przeciwności losu. Ponad 23 lata temu Edyta i Łukasz Golcowie stanęli przed ołtarzem, by przypieczętować swoje uczucia. I choć miał to być najpiękniejszy dzień w ich życiu, niespodziewane wydarzenie sprawiło, że para natrafiła na znaczną przeszkodę. 

Edyta Golec i Łukasz Golec tworzą szczęśliwy i pewny związek

Edyta Golec to członkini uwielbianego przez fanów zespołu Golec uOrkiestra, który podbił polską scenę muzyczną folklorystycznymi brzmieniami. Artystka zarówno zawodowo, jak i prywatnie, jest związana z Łukaszem Golcem. Para poznała się jeszcze w szkole średniej — połączyła ich przyjaźń, która z czasem przerodziła się w muzyczną współpracę. Przez lata pracowali nad różnymi muzycznymi projektami, a jednym z nich był doskonale znany nam dzisiaj zespół Golec uOrkiestra.

W 2000 roku Edyta i Łukasz Golcowie pobrali się. Niedługo później para doczekała się gromadki dzieci — Bartłomieja, Antoniny oraz Piotra. Nie da się ukryć, że na co dzień spędzają mnóstwo czasu razem. I mimo iż z tego powodu nie raz plotkowano o rzekomych kryzysach w ich małżeństwie, artyści za każdym razem wychodzili z nich obronną ręką. We wrześniu ubiegłego roku świętowali 23 rocznicę ślubu. Jak wspominają ten wyjątkowy dzień? Edyta Golec zdradziła, że spotkała ją wówczas stresująca sytuacja.

Uznawano ich za najbardziej przykładną parę w show-biznesie. Teraz Edyta Golec zdradziła małżeński sekret Chciała dobrze, ale plątał jej się język. Edyta Golec wrzuciła nagranie tuż po północy. To efekt imprezy?

Edyta Golec udzieliła szczerego wywiadu

Edyta Golec podkreślała, że nigdy nie zależało jej na popularności. Mimo to, doczekała się w Polsce sławy, o której mogłoby pomarzyć wielu innych artystów. Artystka wciąż jednak jest dość skryta i nieczęsto udziela wywiadów, w których opowiada o szczegółach życia prywatnego. Znacznie chętniej udziela się za to w przestrzeni mediów społecznościowych, gdzie sama decyduje, jakie kadry pokazać. W ostatnim czasie zdecydowała się jednak na wyjątek i wzięła udział w szczerej rozmowie na łamach programu Izabeli Janachowskiej.

Edyta Golec w materiale prezenterki odniosła się m.in. do swojego ślubu. Zdradziła prowadzącej, jak przebiegło to emocjonujące wydarzenie. Choć zabawa była przednia i trwała do białego rana, nie obyło się bez komplikacji. Doszło do tego, że świeżo upieczone małżeństwo musiało zatrudnić ochronę. Z jakiego powodu?

ZOBACZ TEŻ: Moc czułości na zdjęciu, ale nie z mężem. “Dobrze, że jesteś”. Tego Edyta Golec wcześniej nie zdradzała

Edyta Golec opowiedziała o zajściu w dniu jej ślubu

Edyta i Łukasz Golcowie wzięli ślub we wrześniu 2000 roku. Na ich hucznym weselu bawiło się aż 250 gości. Co ciekawe, od strony panny młodej w charakterze drużby pojawił się tam również Sebastian Karpiel-Bułecka. W rozmowie z Izabelą Janachowską, małżeństwo opowiedziało o ślubnych tradycjach, które pochodzą z Beskidu Żywieckiego czy o tym, jak wyglądali podczas uroczystości. Poruszyli oni również nieco mniej przyjemny wątek, jakim było wspomnienie tłumu fanów, którzy oczekiwali, by na własne oczy zobaczyć parę młodą. Okazuje się, że dla nowożeńców było to stresujące i niekomfortowe.

Baliśmy się trochę, żeby nie było niebezpiecznie, więc nawet ochronę w pewnym momencie zatrudniliśmy – wyznała Edyta Golec.

Łukasz Golec, który towarzyszył żonie podczas wywiadu, potwierdził jej słowa.

Trzeba było mieć, bo tam dzikie tłumy były – wytłumaczył.

źródło: youtube.com/@janachowskapl

Tagi: Edyta Golec