Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec o radosnym czasie. Szczęście aż bije ze zdjęcia. Widać, ile to dla niej znaczy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.12.2023 14:06

Edyta Golec o radosnym czasie. Szczęście aż bije ze zdjęcia. Widać, ile to dla niej znaczy

Edyta Golec o radosnym czasie.
Edyta Golec o radosnym czasie, fot. KAPIF; Instagram/@edytagolecofficial

Edyta Golec oraz jej zespół Golec uOrkiestra są właśnie w trakcie jednego z najbardziej zapracowanych okresów w roku. Czas świąt Bożego Narodzenia i zimowego kolędowania zawsze obfituje dla nich w koncerty i występu na żywo. Nawet w tym intensywnym czasie piosenkarka nie traci radości i właśnie ogłosiła szczęśliwą nowinę w sieci.

Edyta Golec nie może narzekać na brak obowiązków zawodowych

Od jakiegoś czasu zespół Golec uOrkiestra naprawdę może skarżyć się na masę pracy i brak wolnego czasu. Grupa znana jest ze swoich zimowych koncertów oraz wspólnego kolędowania, które kochają wszyscy Polacy. Nikt więc chyba nie ma wątpliwości, że to właśnie okres świąt Bożego Narodzenia jest dla muzyków najintensywniejszy.

Skrupulatnie informuje o tym również Edyta Golec, która aktywnie udziela się na Instagramie i na bieżąco komunikuje się tam ze swoim fanami. Na jej profilu można znaleźć mnóstwo fotografii z ostatnich wystąpień i sesji zdjęciowych, które mogą być zapowiedzią nadchodzących projektów zespołu.

Edyta Golec ledwo mogła utrzymać się na nogach. Nagranie właśnie obiega sieć. Szykuje się wielki hit "To straszne, współczuję i życzę, aby Aniołek rozświetlał pani życie". Edyta Golec wzruszyła swoich fanów

Edyta Golec poinformowała o swojej wielkiej radości

Tym razem piosenkarka podzieliła się z fanami jedną z fotografii ze swojej najnowszej sesji zdjęciowej. W najnowszym poście, który pojawił się na Instagramie gwiazdy, możemy zobaczyć, jak Edyta Golec czule ściska skrzypce, a na jej twarzy maluje się olbrzymi uśmiech.

W opisie zdjęcia wokalistka poinformowała o swojej wielkiej radości. Każdy wie, że zarówno artystka, jak i jej rodzina, są niesamowicie wierzący. Nic więc dziwnego, że w opisie postanowiła ona nawiązać do symboliki Adwentu, czyli radosnego okresu oczekiwania na przyjście Jezusa.

Adwent to czas RADOSNEGO oczekiwania!
I tej Bożej radości Wam życzę!

ZOBACZ TEŻ: Chwilę po zabiegu Edyta Golec przekazała fanom kolejne smutne wieści. Piosenkarka opowiedziała o swoim stanie zdrowia.

Edyta Golec zachęciła fanów do wspólnego kolędowania

Efekty najnowszej sesji zdjęciowej oraz wspomnienie wesołego okresu oczekiwania na przyjście Jezusa to sposób wokalistki na zachęcenie swoich fanów do wspólnego kolędowania z zespołem Golec uOrkiestra, która z pewnością doda naszym chwilom magii i jeszcze bardziej wprawi nas w świąteczny nastrój.

Gdybyście chcieli „nastroić się radośnie” to zapraszamy na nasze koncerty kolęd, które wprowadzą Was w atmosferę Bożego Narodzenia, a przy okazji będą odskocznią od przedświątecznej gonitwy
Dodatkowo nakarmią ducha, który również potrzebuje pokrzepienia 

Tagi: Edyta Golec
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów