Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec ma już dość męża? "Kto mógłby wytrzymać", jej słowa mogą mocno zaskoczyć. Ma swój sposób
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.12.2023 20:48

Edyta Golec ma już dość męża? "Kto mógłby wytrzymać", jej słowa mogą mocno zaskoczyć. Ma swój sposób

Edyta Golec ma dość swojego męża?
Edyta Golec ma dość swojego męża?, fot. KAPIF

Łukasz i Edyta Golec od lat tworzą jedno z najpiękniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Para z powodzeniem łączy życie prywatne ze wspólną karierą zawodową, a dla wielu jest prawdziwym wzorem do naśladowania. Teraz na jaw wyszła prawda na temat ich związku. Czy to możliwa, że wokalistka ma już dość swojego ukochanego?

Łukasz i Edyta Golec od lat łączą pracę z życiem małżeńskim

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że grupa Golec uOrkiestra jest dziś jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych w naszym kraju. Na sukces zespołu składa się praca wielu osób, a zwłaszcza występujących na scenie braci bliźniaków Pawła i Łukasza Golców oraz żony drugiego z nich. Wiele osób zastanawia się, jak rodzinie udaje się tak dobrze łączyć życie prywatne ze wspólną pracą zawodową.

Edyta Golec już jakiś czas temu opowiadała fanom o tym, jak wiele pracy muzycy mają w grudniu i w czasie świąt Bożego Narodzenia. Napięty grafik i masa obowiązków zawodowych sprzyjają konfliktom i kłótniom, które pojawiają się nawet w najbardziej zgodnych związkach. Teraz piosenkarka opowiedziała, czy zdarza jej się kłócić z mężem. Jej słowa mogą mocno zszokować.

Edyta Golec ledwo mogła utrzymać się na nogach. Nagranie właśnie obiega sieć. Szykuje się wielki hit

Edyta Golec ujawnia kulisy swojego małżeństwa

Co ciekawe, Łukasz i Edyta Golec są ze sobą od ponad 23 lat, a dla wielu fanów wciąż są małżeństwem niemal idealnym. Para doczekała się nawet trójki dzieci: Bartłomieja, Antoniny i Piotra, którzy są dla nich prawdziwym oczkiem w głowie. Mało kto wie, że zakochani poznali się, gdy byli jeszcze nastolatkami.

Do ich pierwszego spotkania doszło podczas jednej z prób zespołu Wierchy, do której należeli wówczas muzycy. I chociaż jeden z instruktorów bardzo kibicował Edycie i Łukaszowi, dziewczyna uznała wówczas, że jej kolega lubi bawić się uczuciami dziewczyn i nie chciała dać mu szansy na coś więcej niż przyjaźń.

Później wszystko potoczyło się szybko i w końcu para postanowiła spróbować zbudować trwałe małżeństwo. W wywiadach wielokrotnie powtarzali, że nigdy nie kończą dnia w złości, ale zawsze starają się wyjaśniać wszystkie konflikty.

Do głowy nam nie przyszło, aby żyć bez sakramentu małżeństwa, czy zamieszkać razem przed ślubem. Dziś nam łatwiej, bo możemy mieszkać tu, gdzie się wychowywaliśmy, daleko od tego »wielkiego świata«, w którym łatwo się zapomnieć. Pilnujemy się, żeby nie kończyć dnia w złości, czy z jakimiś niezałatwionymi między nami sprawami

ZOBACZ TEŻ: Wyszła prawda na temat Pawła Golca. Muzyk złamał jedną ważną zasadę.

Czy Edyta Golec ma już dość swojego męża?

Okazało się jednak, że rzeczywistość nie jest tak kolorowa, jak mogłoby się wydawać i nawet tak zgodne małżeństwa, jak Łukasz i Edyta Golec mają chwile zwątpienia. Wokalistka ujawniła, że są takie momenty, kiedy ciężki góralski charakter męża daje jej się we znaki. Mimo wszystko stara się kontrolować. W ostatnim wywiadzie ujawniła, w jaki sposób radzi sobie w takich chwilach.

Kiedy przychodzą słabsze momenty, wszystko zawierzam Opatrzności. Bez tej pomocy, kto mógłby wytrzymać z takim góralskim charakterkiem

Edyta Golec nigdy nie ukrywała, że jest bardzo wierząca, a Bóg odgrywa niezwykle istotną rolę w jej życiu. Okazało się, że to właśnie on jest dla niej pomocą i wsparciem podczas ciężkich chwil oraz małżeńskich kłótni. Piosenkarka zdradziła też, co jej zdaniem jest podstawą udanego związku.

Podstawa to mocne, trwałe i osadzone uczucie miłości, zaufanie, troski o siebie nawzajem - powiedzieli zakochani na łamach “TeleTygodnia”

Tagi: Edyta Golec
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów