Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Potwierdziły się plotki o Golcach. Na jaw wyszła prawda o tajemniczej Kasi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.09.2023 12:21

Potwierdziły się plotki o Golcach. Na jaw wyszła prawda o tajemniczej Kasi

Golec uOrkiestra szczerze o tajemnicze Kasi
Golec uOrkiestra szczerze o tajemnicze Kasi, fot. KAPIF; Instagram/@edytagolec

Golec uOrkiestra jest zespołem, który od lat zaskakuje nas nie tylko swoim nieśmiertelnymi hitami, ale również pięknymi wokalami i ogromną charyzmą. Edyta Golec przerwała milczenie na temat bardzo ważnej sprawy rzutującej na funkcjonowanie całej grupy muzycznej. Właśnie na jaw wyszła prawda o tajemniczej Kasi.

Golec uOrkiestra od lat nie przestaje urzekać fanów

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że zespół Golec uOrkiestra jest jedną z najlepiej zgranych grup muzycznych w naszym kraju. Być może jest to spowodowane tym, że w skład grupy wchodzą niesamowicie zżyci ze sobą bracia bliźniacy Paweł i Łukasz Golec oraz żona drugiego z nich Edyta. 

Cała trójka świetnie dogaduje się ze sobą zarówno na scenie, jak i poza nią, a fani uwielbiają śledzić losy muzyków i perypetie ich życia prywatnego. Wszystko to jest możliwe dzięki ich profilom na Instagramie, gdzie regularnie zamieszczają kolejne treści ze swojej codzienności. Tym razem jednak zaskoczyli wszystkich internautów.

Golec uOrkiestra.jpg
Golec uOrkiestra nieprzerwanie zachwyca fanów, fot. KAPIF
Wszyscy myśleli, że wychodzi na prostą. Dramatyczna wieść o Krzysztofie Igorze Krawczyku

Golec uOrkiestra dziekuję za niesamowite wsparcie

Chyba każdy artysta zdaje sobie sprawę, że żadna nagroda, czy wyróżnienie, nawet te najbardziej prestiżowe, nie mogą równać się z zaufaniem i sympatią, jakie otrzymują od fanów. To właśnie oni są motorem napędowym każdego muzyka i pomagają mu stawać się laureatem najwybitniejszych festiwali.

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę również zespół Golec uOrkiestra, który za pomocą swojego najnowszego postu postanowił podziękować wszystkim za niekończące się zaufanie i wsparcie. Jednocześnie bracia Golec podzielili się zdjęciem prezentu, jakim zostali obdarowani przez wielbicieli. Fani podarowali grupie niewielkie wełniane laleczki wykonane na ich podobieństwo!


Kochani,
Ze wszystkich nagród, jakie Golec uOrkiestra zdobyła na przestrzeni 25 lat, niewątpliwie najdroższą i najcenniejszą jest Wasza sympatia, wsparcie, zaufanie i oddanie… 
Dziękujemy Wam, że jesteście z nami na dobre i na złe
Ten piękny i misternie wykonany prezent, otrzymaliśmy od Przyjaciół zespołu, a wszystko zaczęło się od jednego koncertu w Lęborku, prawie 16 lat temu i trwa do dziś 
Za te „zespołowe znajomości”, które przerodziły się w przyjaźnie, prosto z uOrkiestrowego serducha DZIĘKUJEMY!!!!
No to teraz zagadka - kto jest kto od lewej

Golec uOrkiestra przedstawiła fanom tajemniczą Kasię

Chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że sukces braci i Edyty Golec nie byłby możliwy, gdyby nie obecność i pomoc wyjątkowych ludzi, którzy wspierają ich w działalności artystycznej. Jedną z nich jest tajemnicza Kasia, dzięki której fani mogą zobaczyć więcej, niż mogłoby się wydawać.

To właśnie Kasia odpowiedzialna jest za prowadzenie profili Edyty Golec na Instagramie i Facebooku, dzięki którym wszyscy internauci mają dostęp do stałych i rzetelnych informacji na temat koncertów grupy oraz życia prywatnego małżeństwa. Teraz wokalistka postanowiła przedstawić pracownicę i uroczyście podziękować jej za trud włożony w swoją pracę.

Kochani, chcę wam przedstawić dziewczynę, która założyła mi Instagrama i Facebooka. To jest Kasia, słuchajcie, gdyby nie ona, to byście nie wiedzieli co się dzieje w Golec uOrkiestrze od strony babskiej. Pozdrawiamy Kasieńkę wszyscy, prawda? Pozdrawiamy z Grybowa, buziaki!

 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania