Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chciała dobrze, ale plątał jej się język. Edyta Golec wrzuciła nagranie tuż po północy. To efekt imprezy?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 01.01.2024 12:13

Chciała dobrze, ale plątał jej się język. Edyta Golec wrzuciła nagranie tuż po północy. To efekt imprezy?

Edyta Golec wrzuciła nagranie tuż po północy, fot. Instagram/edytagolecofficial
Edyta Golec wrzuciła nagranie tuż po północy, fot. Instagram/edytagolecofficial

Ostatnia noc w roku zwyczajowo kojarzy się z fajerwerkami, mniejszymi i większymi imprezami, a także składaniem życzeń na nadchodzący rok. Nie wszyscy jednak mogą świętować sylwestra w ten sposób. 

Ostatnia noc w roku słynie z hucznych imprez

Wypadający w niedzielę tegoroczny sylwester był dla większości osób dniem wolnym od pracy. Nawet jeśli ostatni dzień w roku nie wypada w niedzielę, wiele osób może liczyć na skrócone godziny pracy, co pozwala na wzięcie udziału w licznych imprezach – czy to organizowanych w gronie przyjaciół, czy nieco większych, a nawet tych, w których udział biorą dziesiątki tysięcy osób, jak choćby „Sylwester z Dwójką” czy „Sylwestrowa Moc Przebojów” stacji Polsat

Nie każdy może sobie jednak pozwolić na świętowanie w ten sposób. 

Koszmarne sceny podczas Sylwestra TVP. Nie dało się patrzeć na to, co zafundowała sobie i widzom Viki Gabor "Nie musimy się wszyscy kochać". Takich życzeń noworocznych od Tomasza Kammela się nie spodziewaliśmy. Nawiązał do wyborów?

Edyta Golec zamiast świętować, udała się do pracy

Choć często o tym nie myślimy, w czasie, gdy większość Polski świętuje, niektórzy muszą stawić się na swoich stanowiskach, by dbać o zdrowie, bezpieczeństwo, ale także rozrywkę pozostałych obywateli. Także w sylwestrową noc na swoich miejscach pracy stawili się medycy, strażacy i policjanci, którzy byli gotowi na nawet większą ilość pracy niż zwykle

Także większość artystów tego dnia, zamiast odpoczywać czy świętować, występowała przed publicznością, zapewniając im odpowiednią rozrywkę. Podczas sylwestra organizowanego przez Polsat na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak choćby: Doda, Dawid Kwiatkowski, Smolasty, Lady Pank, Enej, Tribbs, Kayah & Bum Bum Orkestar i Fiśbanda, a także Golec uOrkiestra. 

Edyta Golec sylwestra spędziła koncertując, fot. Instagram edytagolecofficial.JPG
Edyta Golec sylwestra spędziła koncertując, fot. Instagram/edytagolecofficial
Edyta Golec sylwestra spędziła koncertując, fot. Instagram edytagolecofficial 2.JPG
Edyta Golec sylwestra spędziła koncertując, fot. Instagram/edytagolecofficial

ZOBACZ TEŻ: Ciemne włosy zniknęły. Edyta Górniak jak żywa lalka. Takiego show widzowie nie mogli się spodziewać

Edyta Golec złożyła fanom noworoczne życzenia

Mimo tego, że Edyta Golec nie mogła narzekać na brak zajęć ostatniej nocy w roku, gdy wraz z mężem, jego bratem bliźniakiem i resztą zespołu Golec uOrkiestra występowała na scenie „Sylwestrowej Mocy Przebojów”, postanowiła poświęcić chwilę na złożenie swoim fanom życzeń z okazji nowego roku. Chwilę po północy opublikowała nagranie w mediach społecznościowych, na którym słychać, że nieco plącze jej się język. Być może wynikało to z emocji, a może po prostu ze zmęczenia pracą podczas imprezy Polsatu. 

Z okazji Nowego Roku życzę wam zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń, niech ten rok będzie dla was rokiem obfitym pod każdym możliwym względem: finansowym, zdrowotnym, miłosnym i w ogóle wam życzę wszystkiego najlepszego, wiecie o tym. Dziękuję, że jesteście z nami, że jesteście ze mną tutaj. Pozdrawiamy was bardzo, bardzo gorąco. No i do zobaczenia na koncertach.

Tagi: Edyta Golec
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania