Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To koniec dla nich. Ze łzami w oczach Edyta Golec przekazała rozpaczliwe wieści
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 26.09.2023 18:29

To koniec dla nich. Ze łzami w oczach Edyta Golec przekazała rozpaczliwe wieści

Edyta Golec podzieliła się z fanami przykrą wiadomością, fot. KAPiF, Instagram/edytagolecofficial
Edyta Golec podzieliła się z fanami przykrą wiadomością, fot. KAPiF, Instagram/edytagolecofficial

Golec uOrkiestra od lat cieszy się dużą popularnością. Trzonem grupy są bracia bliźniacy Paweł i Łukasz Golcowie, a na scenie towarzyszy im także żona drugiego z nich, Edyta. Nic zatem dziwnego, że są jednym z bardziej zgranych zespołów w kraju. Wokalistka przekazała przykrą wiadomość o grupie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Edyta Golec i zespół Golec uOrkiestra upamiętnieni na wyjątkowym prezencie

Za zespołem Golec uOrkiestra okres wytężonej pracy, podczas którego grupa intensywnie koncertowała. Ich wydarzenia są chętnie odwiedzane przez licznych fanów, którzy niedawno postanowili obdarować uwielbianych wykonawców wyjątkowym prezentem. Jego zdjęciem podzielili się w mediach społecznościowych bracia Golcowie.

Jak się okazało, w posiadanie zespołu weszły wyjątkowe wełniane lalki wykonane na podobieństwo członków zespołu – Pawła, Łukasza i Edyty Golec, a także Jarosława Zawady, Roberta Szewczuka, Zbigniewa Michałka, Łukasza Pilcha, Piotra Kalickiego i Mirosława Hady. 

Edyta Golec pogrążona w smutku, wieść o śmierci gruchnęła jak grom. Dodała czarno-białe zdjęcie. "Spoczywaj w pokoju"

Edyta Golec podzieliła się z fanami przykrą wiadomością

Edyta Golec przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych informację, która z pewnością zasmuciła wielu fanów grupy. W sobotę rozpoczęła się kalendarzowa jesień, a aura za oknami coraz bardziej przypomina o zmieniającej się porze roku. To wszystko prowadzi do tego, że zespół Golec uOrkiestra kończy koncerty plenerowe w tym sezonie. Fani zespołu mogą zobaczyć go jeszcze w trzech ostatnich lokacjach, a później trzeba będzie czekać na wiosnę, aby móc ponownie bawić się przy ich muzyce na żywo pod gołym niebem.

Jesień powróciła i łezka w oku się zakręciła… Powoli kończą się szalone spotkania z Wami podczas koncertów plenerowych, ale kto jeszcze nie miał okazji zaśpiewać w tym sezonie „Crazy Is my live” może nadrobić stratę wpadając na ostatnie koncerty (…).

Edyta Golec ma wsparcie swoich fanów

Pod postem nie zabrakło także komentarzy fanów Edyty Golec. Wśród nich pojawiły się osoby zachwycające się towarzyszącą informacji fotografią, ale również takie, które starają się odnaleźć piękno w jesieni i cieszyć się nadchodzącymi miesiącami.

  • Proszę nie ronić łez. Kiedyś znów nadejdzie wiosna.
  • …jesień też może być piękna, serdeczności.
  • Nareszcie jesień.
  • Każda pora roku ma swój urok, a w szczególności w górach.
Tagi: Edyta Golec
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania