Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się stało z Edytą Golec? Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie. Wyglądała pięknie, a teraz...
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.12.2023 12:08

Co się stało z Edytą Golec? Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie. Wyglądała pięknie, a teraz...

Co się stało z Edytą Golec?
Co się stało z Edytą Golec?, fot. KAPIF, Instagram/@edytagolecofficial

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia sprawiają, że Edyta Golec i jej zespół Golec uOrkiestra nie mogą narzekać na nadmiar wolnego czasu i nudy. Teraz piosenkarka pochwaliła się najnowszą fotografią, która na dobre przykuła uwagę internautów. Niesamowite, jak obecnie wygląda gwiazda!

Edyta Golec rzuciła się w wir świątecznych obowiązków

Wszyscy fani twórczości zespołu Golec uOrkiestra doskonale zdają sobie sprawę, że oprócz góralskich pieśni grupa specjalizuje się w kolędach i świątecznych utworach, które co roku towarzyszą nam podczas przygotowań do Bożego Narodzenia.

Nic więc dziwnego, że właśnie w tym zimowym okresie Edyta Golec oraz reszta jej utalentowanego zespołu nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Muzycy aktywnie pracują nad bożonarodzeniowymi występami, a także regularnie pojawiają się na wielu kultowych koncertach kolęd i pastorałek. Teraz cała grupa miała okazję wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu.

Edyta Golec ledwo mogła utrzymać się na nogach. Nagranie właśnie obiega sieć. Szykuje się wielki hit "To straszne, współczuję i życzę, aby Aniołek rozświetlał pani życie". Edyta Golec wzruszyła swoich fanów

Edyta Golec pokazała kulisy koncertu kolęd i pastorałek

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że wokalistka jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie z chęcią opowiada fanom o kulisach swojego życia codziennego. Teraz członkini zespołu Golec uOrkiestra postanowiła zdradzić swoim obserwatorom kilka informacji z ostatniego koncertu kolęd dla telewizji Polsat, na którym występowała wraz z mężem i szwagrem.

Wśród występujących na scenie artystów nie zabrakło takich gwiazd, jak Alicja Majewska, Roksana Węgiel, czy Agnieszka Hekiert. Edyta Golec nie kryje swojej radości i wdzięczności za to, że razem z zespołem została zaproszona na to wyjątkowe wigilijne wydarzenie. O szczegółach opowiedziała na swoim Instagramie.

To miejsce, Ci ludzie, ta niepowtarzalna atmosfera, zbieg wydarzeń, spotkanie kultur, artystów, przyjaciół i do tego nasze cudne polskie kolędy i góralskie pastorałki… Odczuwam wielką wdzięczność, że mogłam tam być i współtworzyć to wydarzenie

ZOBACZ TEŻ: Edyta Golec przeszła skomplikowany zabieg. Chwile później na jej profilu pojawiły się smutne wieści.

Edyta Golec pokazała się w całkiem nowej odsłonie

Swój opis wrażeń z ostatniego koncertu telewizji Polsat Edyta Golec opatrzyła swoim zdjęciem, na którym możemy zauważyć, jak artystka będzie prezentować się na scenie podczas koncertu kolęd. Piosenkarka miała na sobie śliczną czarną sukienkę z aksamitu, z białym kołnierzykiem oraz złotą broszką autorstwa Violi Piekut.

Uwagę internautów przykuła również jej idealnie ułożona fryzura oraz niesamowity makijaż, który wydobył całe piękno wokalistki. Autorką dzieła jest Karolina Parzych, a w komentarzach nie brak słów pochwały i komplementów pod adresem Edyty Golec i jej całkiem nowego świątecznego wydania.

Przepiękna stylizacja pani Edyto!

Uwielbiam słuchać jak Pani śpiewa i patrzeć, jak zawsze z klasą Pani wygląda

Piękna napisać to nic nie napisać

Pięknie Pani wygląda, pozdrawiam 

Tagi: Edyta Golec
Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem