Lifestyle.Lelum.pl > Edyta Golec

Edyta Golec

Edyta Golec
01.06.2022 21:47 Ile dzieci ma Edyta Golec? Z okazji Dnia Dziecka pokazała zdjęcie potężnej gromadki. „Moje Dzieciaki”

Z okazji dzisiejszego Dnia Dziecka wiele gwiazd decyduje się na wrzucanie swoich zdjęć z dzieciństwa. Inne z kolei publikują fotografie swoich pociech. Edyta Golec zaś umieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie całej gromadki dzieci. Ile pociech mają Golcowie? Artystka wyjaśniła tę kwestię w opisie wspomnianej fotografii. Przy okazji zachęciła swoich fanów do wpłacania datków.

Edyta Golec
26.05.2022 15:29 Edyta Golec pokazała swoją mamę. Nietypowa fotografia wywołała wielkie poruszenie

Edyta Golec udostępniła na Instagramie niezwykłe zdjęcie, które wywołało wielkie poruszenie wśród fanów. Gwiazda pokazała swoją mamę, a w komentarzach pod fotografią posypały się reakcje i słowa zachwytu. Edyta Golec cieszy się niemałym gronem fanów, którzy wraz z nią świętują każdy sukces, komentują i wyrażają żywe zainteresowanie tym, co dzieje się w rodzinie jednego ze słynnych braci. Altowiolistka już od lat podbija serca, zachwycając nie tylko talentem i wewnętrznym ciepłem, ale także zdumiewającym genem wiecznej młodości. Przy okazji Dnia Matki wyszło na jaw, po kim gwiazda odziedziczyła młodzieńczy wyraz twarzy oraz uśmiech. Na Instagramie pojawiło się zdumiewające zdjęcie.

Edyta Golec
24.05.2022 17:56 Edyta Golec zachwyciła wiosenną stylizacją. Buty i nakrycie głowy zwracają uwagę

Edyta Golec postawiła na mały eksperyment i zaprezentowała się w zaskakującej stylizacji. Gwiazda dokonała nieoczywistego wyboru, jeśli chodzi o obuwie i nakrycie głowy, a efekt wprawił fanów w zachwyt. Mieli tylko jedną uwagę do wyglądu artystki. Można powiedzieć, że Edyta Golec jest jednym z ewenementów polskiego show-biznesu. Żona jednego ze słynnych braci zdecydowanie stroni od skandali i intryg, a mimo to regularnie pojawia się w mediach i może się poszczycić dość okazałym gronem fanów, którzy chętnie komentują jej aktywności na Instagramie. Trudno uwierzyć w to, że gwiazda niebawem będzie świętować 45. urodziny. Pod zamieszczanymi zdjęciami nie brakuje komentarzy, wychwalających młodzieńczy wygląd artystki.

Edyta Golec
18.05.2022 21:55 Edyta Golec zwróciła się do internautów. Jej miłe słowa wywołały pozytywne poruszenie

Edyta Golec zaskoczyła fanów swoim najnowszym postem na Instagramie. Gwiazda Golec uOrkiestra złożyła swoim fanom szczere życzenia. Piosenkarka znana jest z niezwykle radosnych treści, które zamieszcza na swoim profilu na Instagramie. Tym razem gwiazda zwróciła się do swoich fanów i przekazała im mnóstwo pozytywnej energii.

Edyta Golec
15.05.2022 19:19 Edyta Golec udostępniła ważny apel. Potrzebna jest pomoc dla osób z Ukrainy

Edyta Golec, żona Łukasza Golca i członkini zespołu Golec uOrkiestra, przekazała w mediach społecznościowych ważny apel. Chodzi o pomoc szpitalowi dziecięcemu w Kijowie. Gwiazda zazwyczaj zamieszcza na Instagramie radosne posty, jak ostatnio, kiedy cieszyła się z obchodów Dnia Stroju Ludowego (więcej TUTAJ). Tym razem jednak udostępniła poważny apel.

Edyta Golec
12.05.2022 17:58 Edyta Golec pochwaliła się kadrami z wyjątkowego dnia. Fani są zachwyceni widokami

Edyta Golec, podobnie jak jej mąż oraz szwagier, bardzo dba o góralskie dziedzictwo kulturowe. Pielęgnuje je nie tylko w folkowej muzyce, którą tworzy, ale także w innych aspektach życia. Chociażby w ubiorze. Właśnie podzieliła się ze swoimi obserwującymi wyjątkową wiadomością na temat nietypowego święta, o którym mogli nawet nie mieć pojęcia, a które dla samej artystki jest bardzo istotne.

Edyta Golec
11.05.2022 16:26 Mocne słowa Edyty Golec i jej męża na wizji „DDTVN”. Wyjawili, co ich syn musiał zrobić przed maturą

W jednym z ostatnich wydań „Dzień dobry TVN” gościli Łukasz i Edyta Golec. Sławni rodzice szczerze opowiedzieli o tym, z czym wiąże się dla nich matura syna i wyjawili, co musiał zrobić przed egzaminami. Ostatnio jednym z tematów numer 1 w mediach są matury. Do egzaminu dojrzałości przygotować musieli się nie tylko uczniowie, ale także ich najbliżsi. W ubiegły piątek w „Dzień dobry TVN” zagościli sławni rodzice, którzy podzielali stres, jaki odczuwały ich pociechy i musieli się z nim zmierzyć. Program prowadzili Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik. Na kanapie zasiadła Małgorzata Ohme, zaś ze studiem połączyli się nauczyciel Przemek Staroń, a także słynna para — Łukasz i Edyta Golec.

07.05.2022 15:06 Rodzina Golców: syn Łukasza i córka Pawła zdają maturę. Podobieństwo Bartka do matki widać na zdjęciu

Dzieci braci Golec podchodzą obecnie do egzaminów dojrzałości. Z tej okazji Edyta Golec postanowiła udostępnić zdjęcie z synem w sieci i życzyć maturzystom dobrze zdanych egzaminów. Patrząc na fotografię, od razu widać duże podobieństwo pomiędzy matką a synem. Z rodziny Golców nie tylko Bartek pisze w tym roku maturę. Egzaminy zdaje również córka Pawła, Maja. „Wierzymy, że dacie sobie świetnie radę i mocno trzymamy za Was kciuki” – napisali bracia Golec na Instagramie.

Edyta Golec
20.04.2022 21:02 Wiele lat po ślubie Edyta Golec nie może rozpoznać męża

Edyta Golec podzieliła się z fanami niesamowitym wyznaniem. Wokalistka i żona Łukasza Golca wyjawiła, że pomimo upływu wielu lat wciąż zdarza jej się mylić męża z jego bratem bliźniakiem. Gwiazda zorganizowała zabawę na swoim profilu na Instagramie, podczas której zdecydowała się na szczere wyznanie. Do tej pory zdarza jej się mylić braci Golec.

Żona Łukasza Golca, Edyta Golec
11.04.2022 19:31 Przykre wieści z domu Golców. Żona Łukasza Golca ma poważne problemy zdrowotne

Żona Łukasza Golca zamieściła na Instagramie niepokojącą relację. Kobieta wyznała, że mierzy się z pewną przypadłością, która utrudnia jej normalne funkcjonowanie. Zdradziła też, jak sobie z nią radzi. Każdy fan najsłynniejszych muzyków-bliźniaków w Polsce wie, że Golec uOrkiestra to nie tylko znani bracia. Od ponad 20 lat na scenie występuje z nimi także żona jednego z artystów, która swoim talentem i urodą zdecydowanie stanowi wyjątkowy element kapeli. Edyta Golec już od najmłodszych lat była wychowywana wśród regionalnej muzyki i śpiewów, które towarzyszyły każdemu rodzinnemu spotkaniu. Altowiolistka i wokalistka dołączyła do „uOrkiestry” w 1998 roku, a już dwa lata później poślubiła jednego z braci, Łukasza, z którym doczekała się trójki dzieci: Bartłomieja, Antoniny i Piotra.

Marta Manowska
17.03.2022 19:40 Marta Manowska przekazała Edycie Golec fatalne wieści o jej mężu. „Jest oderwany od rzeczywistości”

Marta Manowska od jakiegoś czasu prowadzi program „Kobiety w drodze” na kanale TVP Kobieta. W najnowszym odcinku wystąpiła Edyta Golec, żona Łukasza Golca. Kobiety skomentowały niektóre przykre zachowania muzyka. Edyta Golec poznała przyszłego muzyka Golec uOrkiestra jeszcze w liceum. Grali razem w kapeli Wierchy. Ich współpraca przerodziła się w miłość i wspólną karierę. Ślub wzięli w 2000 roku, do tej pory doczekali się trójki dzieci.

13.02.2022 20:05 Edyta Golec jak Doda. Żona Łukasza Golca zaskoczyła fanów najnowszym zdjęciem

Edyta Golec ostatnio pochwaliła się zdjęciem z przeszłości na Instagramie. Fani byli w szoku gdy zobaczyli swoją idolkę. Wyglądała jak sobowtór Dody. Edyta Golec jest członkinią popularnego zespołu Golec uOrkiestra od 1998 roku. Wokalistka tworzy główny pion grupy wraz z mężem, Łukaszem Golcem, oraz jego bratem bliźniakiem, Pawłem Golcem. Zespół łączy tradycyjne góralskie rytmy z nowoczesnymi melodiami. Prywatnie Edyta Golec od ponad dwudziestu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Łukaszem Golcem. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci: synów, Bartłomieja i Piotra oraz córkę – Antoninę. Wokalistka zespołu Golec uOrkiestra mnóstwo czasu spędza na scenie podczas tras koncertowych. Ze swoimi wielbicielami chętnie komunikuje się przy pomocy mediów społecznościowych. Ostatnio wstawiła zdjęcie, które wprawiło wielu z nich w osłupienie.

08.02.2022 09:28 Edyta Golec pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Gwiazda ma powód do świętowania

Edyta Golec od wielu lat razem ze swoim mężem Łukaszem i jego bratem Pawłem tworzy znany zespół Golec uOrkiestra. Niedawno wokalistka podzieliła się zaskakującym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie. Edyta Golec dodała wzruszający post na swój profil w social mediach. Na fotografii zamieszczonej na profilu artystki widać ciążowy brzuszek gwiazdy. Wokalistka i jej mąż mają niemały powód do świętowania.

Edyta Golec
04.12.2021 15:02 Edyta Golec opublikowała komunikat dot. zaplanowanych koncertów. „Osoby niezaszczepione również mogą uczestniczyć”

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się pogłoski, że z uwagi na wysoką liczbę zakażeń koronawirusem w naszym kraju zaplanowane przez braci Golec koncerty świąteczne się nie odbędą. Edyta Golec opublikowała na swoim Instagramie oficjalny komunikat informując, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem – osoby niezaszczepione również mogą uczestniczyć – czytamy. Wyobrażacie sobie okres przedświąteczny bez popularnych koncertów kolędowych? Nawet w ubiegłym roku podczas okresu pandemicznego wszystko odbyło się zgodnie z planem, jednak z zachowaniem odpowiednich wymogów sanitarnych. Teraz ma być dokładnie tak samo.

Edyta Golec
17.11.2021 23:24 Edyta Golec prosi o pomoc. „Kto pomoże, jak nie wy?”

Edyta Golec opublikowała w swoich social mediach poruszający komunikat, w którym prosi o pomoc dla małego Kajetana. „A przy środzie fajnie zrobić coś dobrego” – napisała żona Łukasza Golca. Artystka zaapelowała do swoich obserwatorów w związku ze zbiórką pieniędzy, która trwa na stronie siepomaga.pl. To właśnie tam gromadzone są niezbędne fundusze dla Kajetana, który cierpi na chorobę genetyczną Canavan.