Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec przeszła zabieg, a chwilę później pojawiły się smutne wieści na jej profilu. Fanów to dotknie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 05.10.2023 09:40

Edyta Golec przeszła zabieg, a chwilę później pojawiły się smutne wieści na jej profilu. Fanów to dotknie

Edyta Golec poddała się zabiegowi i przekazała fanom przykrą wiadomość, fot Instagram/edytagolecofficial
Edyta Golec poddała się zabiegowi i przekazała fanom przykrą wiadomość, fot Instagram/edytagolecofficial

Zespół Golec uOrkiestra od lat cieszy się dużą popularnością. Liczni fani grupy z wielką chęcią uczestniczą w koncertach, a co za tym idzie kalendarz członków zespołu bywa bardzo napięty. Edyta Golec nie ukrywa, że wolne chwile stara się wykorzystać na odpoczynek i spędzanie czasu z rodziną. 

Edyta Golec wykorzystuje każdą wolna chwilę

Jak zdradziła Edyta Golec, życie jej rodziny jest podporządkowane muzyce – jeśli wraz z zespołem Golec uOrkiestra nie występują na scenie, spędzają czas w studiu nagraniowym. Edyta Golec pochwaliła się w mediach społecznościowych, że tym razem zdecydowała się skorzystać z wolnego czasu i dopieścić samą siebie. 

Kilka dni temu żona Łukasza Golca przekazała, że zespół powoli kończy z koncertami plenerowymi. Nie znaczy to jednak, że praca się skończyła – zespół wciąż będzie bawił swoich fanów podczas wydarzeń na halach i salach koncertowych. Korzystając z wolnej chwili artystka pochwaliła się na swoim instagramowym profilu, że postanowiła udać się do salonu piękności. 

Potwierdziły się plotki o Golcach. Na jaw wyszła prawda o tajemniczej Kasi

Edyta Golec poddała się zabiegowi

Edyta Golec ujawniła, że jesień, która niedawno się rozpoczęła, jest dla niej idealnym czasem, by zadbać o swoją skórę. Jak zdradziła, zdecydowała się na zabieg laserem tulowym, który polega na odmładzaniu skóry za pomocą tworzenia płytkich kanalików w naskórku. Mikrodziurkowanie skóry ma prowadzić między innymi do poprawy napięcia i elastyczności skóry.

Idzie jesień, idealny czas na pielęgnacje, konsultacje i zadbanie o skórę twarzy i szyi przed zimą – zacytował jej słowa portal „Pomponik”

Edyta Golec przekazała przykrą wiadomość dla fanów

To jednak nie jedyna wiadomość, jaką przekazałam swoim fanom Edyta Golec. Artystka przekazała, że z niezależnych od zespołu Golec uOrkiestra powodów, byli zmuszeni przełożyć koncert, który miał się odbyć w Rudzie Śląskiej na inny termin. Wydarzenie miało być ostatnim koncertem plenerowym grupy w tym sezonie. 

Kochani! Koncert w Rudzie Śląskiej w najbliższą niedzielę 9.10 został przeniesiony na inny termin! Szkoda, ale nie mamy na to wpływu. Widzimy się w Knurowie w piątek, 6.10.

Edyta Golec przekazała przykrą wiadomość dla fanów, fot. instagram edytagolecofficial.JPG
Edyta Golec przekazała przykrą wiadomość dla fanów, fot. Instagram/edytagolecofficial

Źródło: Pomponik

Tagi: Edyta Golec
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów