Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak teraz wygląda Edyta Golec. Żona Łukasza Golca zachwyca
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 10.04.2024 22:06

Tak teraz wygląda Edyta Golec. Żona Łukasza Golca zachwyca

Edyta Golec i Łukasz Golec
fot. KAPIF

Edyta Golec to znana wokalistka i żona Łukasza Golca, która wraz z nim i jego bratem występuje w zespole Golec uOrkiestra. Wokalistka jest jednym z trzech najważniejszych ogniw w formacji i od lat cieszy się nieprzerwanie ogromnym zainteresowaniem fanów. Właśnie opublikowała nowe zdjęcie. Jak teraz wygląda?

Tak obecnie wygląda Edyta Golec. Czas się dla niej zatrzymał!

Wielbiciele Golec uOrkiesty żyją życiem swoich idolów. Nic dziwnego, że namiętnie śledzą media społecznościowe członków znanej rodziny. Edyta Golec często jest też bohaterką portali plotkarskich, które chętnie donoszą o kolejnych kryzysach w związku z jej sławnym mężem. Jakiś czas temu wokalista zaskoczyła fanów humorystycznym komentarzem na temat swojej drugiej połówki, publikując na Instagramie nagranie, na którym muzyk z zaangażowaniem czyści swoją trąbkę, a ona żartobliwie "narzeka", że nie wkłada tyle samo zaangażowania w domowe obowiązki. Wygląda więc na to, że plotki o kryzysie w małżeństwie okazały się nieco przesadzone.

Edyta i Łukasz Golec od lat tworzą zgrany duet nie tylko prywatnie, ale również artystycznie. Wraz z bratem bliźniakiem Łukasza, Pawłem, tworzą popularny zespół Golec uOrkiestra, znany z łączenia góralskich brzmień z nowoczesną muzyką. Choć trudno popularnością dorównać sławnym bliźniakom, to Edyta Golec jest zdecydowanie trzecią najbardziej rozpoznawalną twarzą w zespole. Nic dziwnego, że w mediach społecznościowych obserwuje ją już przeszło 50 tys. internautów.

Skrzynecka została trzecim bratem Golec. Widzom to się nie spodobało Bracia Golec pokazali mamę. Fala serdeczności zalała profil

Edyta Golec promuje markę modową na tle polskich gór

Tam, gdzie duże zasięgi, tam i reklamodawcy. W ramach współpracy z jedną z firm z branży modowej Edyta Golec opublikowała właśnie post, w którym z gracją prezentuję kreację pochodzącą od sponsora. Możemy przy okazji zobaczyć, jak aktualnie prezentuje się ukochana Łukasza Golca.

Kwiecień plecień wciąż przeplata- trochę zimy trochę lata. A u Was jaka pogoda?😎 - czytamy w podpisie do nagrania, na którym Edyta Golec prezentuje kolejne stroje i ze smakiem popija kawkę na tle polskich gór. Widać, że czas się dla niej zatrzymał w miejscu i trudno uwierzyć, że artystka jest na polskiej scenie już od ponad ćwierć wieku!

 

Internauci zachwyceni wyglądem Edyty Golec

Na najnowszym nagraniu widać, że Edyta Golec pozostaje wierna blond włosom i krótkiej fryzurze. Internauci zgodnie w komentarzach podkreślili, że wokalistka niezmiennie wciąż zachwyca urodą i trudno im uwierzyć, że w tym roku skończy 47. lat. Ukochana Łukasza Golca świetnie się trzyma i widać, że bez najmniejszego problemu wytrzyma na scenie kolejne 25 lat. Tego oczywiście jej życzymy!

Jak wam się podoba Edyta Golec w wiosennym wydaniu?