Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec przekazała wieści o nieuniknionej przerwie. To teraz dzieje się z zespołem Golec uOrkiestra!
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 08.07.2023 16:23

Edyta Golec przekazała wieści o nieuniknionej przerwie. To teraz dzieje się z zespołem Golec uOrkiestra!

Edyta Golec, Łukasz Golec
Edyta Golec ogłosiła smutne wieści. Fot. KAPiF

Edyta Golec właśnie ogłosiła szokujące wieści. Wielu fanów może być zawiedzionych, w najbliższym czasie nie usłyszą charakterystycznych brzmień zespołu “Golec uOrkiestra”. Powodem jest niespodziewana przerwa w działaniu grupy.

Edyta Golec przekazała smutną informację

Wakacje to zdecydowanie pracowity okres dla wszystkich artystów estradowych. Polacy, którzy wypoczywają na urlopach, chętnie zbierają się na koncertach i festynach, gdzie mogą na żywo posłuchać ulubionych artystów. Niestety w tym roku dla fanów zespołu “Golec uOrkiestra” Edyta Golec nie miała dobrych wieści. Właśnie zdradziła, że grupa robi sobie przerwę!

“Golec uOrkiestra” podjęli decyzję. Koncertów w najbliższym czasie nie będzie. Tę smutną dla fanów wiadomość przekazała członkini zespołu, Edyta Golec, w opisie pod jednym z najnowszych postów na Instagramie:

Halo, halo! Czy ja dobrze słyszę?? @golecuorkiestra jest na urlopie?

Nowe doniesienia w sprawie Kamilka z Częstochowy. Zapadł wyrok dotyczący matki i ojczyma chłopca

Edyta Golec poprosiła fanów o pomoc

W tym samym poście, w którym Edyta Golec ogłosiła wakacyjną przerwę zespołu “Golec uOrkiestra”, gwiazda miała do przekazania fanom jeszcze jedną ważna wiadomość. Piosenka grupy, “Stromy szlak” trafiła do poczekalni na liście przebojów popularnej radiowej stacji. Edyta Golec poprosiła więc zwolenników “Golec uOrkiestry”, by ci oddali głos na ich najnowszy singiel.

„Stromy szlak” czeka na głosy w poczekalni POPlisty @radio_rmffm, a link do głosowania jest w bio. A to wspaniałe wieści! Niech się niosą – dodała w opisie posta Edyta Golec.

Mimo ogłoszonej przerwy w koncertowaniu, Edyta Golec pozostaje w kontakcie z wiernymi fanami zespołu “Golec uOrkiestra”. Na Instagramie właśnie pochwaliła się zdjęciami z wypadu nad morze. W opisie do najnowszych kadrów żaliła się, że czas spędzony na wypoczynku mija jej niezwykle szybko:

Niech ktoś mi powie, dlaczego na wakacjach czas tak nagle przyspiesza? A u Was co słychać?

Jak praca w zespole wpływa na małżeństwo Łukasza i Edyty Golec?

W ostatnim czasie Edyta Golec udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, jak praca w jednym małżeństwie z rodzeństwem Golców wpływa na jej związek z mężem, Łukaszem Golcem. W rozmowie z “cozatydzien.tvn.pl” stwierdziła, że łączenie pracy z życiem prywatnym nie jest łatwe:

Od 25 lat, czyli od momentu debiutu Golec uOrkiestry, pracujemy razem i póki co, nie pozabijaliśmy się, koncertujemy, tworzymy i mamy się dobrze. (…) Owszem, zdarza się, że wyzwania w pracy przenoszą się na grunt rodzinny, ale cenię sobie w braciach ich nierozerwalność, bo pomimo różnic zdań, oni wciąż nie potrafią bez siebie żyć. To więź bliźniacza, a z naturą się nie dyskutuje.

W innym wywiadzie gwiazda opowiedziała, że jest wdzięczna, że może pracować z razem z mężem. Wspólnie spędzony czas w pracy pozwala umocnić ich wspólną więź.

To, że możemy razem pracować, jest wielkim błogosławieństwem, bo spędzamy czas razem, zawodowo podróżując w różne zakątki świata. Łatwiej jest nam siebie zrozumieć i wbrew pozorom więcej czasu spędzamy ze sobą właśnie w trasie. Kiedy wracamy do domu między koncertami, zazwyczaj mijamy się w kuchni, taki jest natłok obowiązków – mówiła Edyta Golec w rozmowie z “Pomponikiem”.

Tagi: Edyta Golec
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"