Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Golec ledwo mogła utrzymać się na nogach. Nagranie właśnie obiega sieć. Szykuje się wielki hit
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 05.11.2023 10:44

Edyta Golec ledwo mogła utrzymać się na nogach. Nagranie właśnie obiega sieć. Szykuje się wielki hit

Edyta Golec
Edyta Golec opublikowała zaskakujące nagranie. Fot. AKPA, instagram/Edyta Golec

Edyta Golec, członkini zespołu Golec uOrkiestra, ma pełne ręce roboty. Grupa ani na chwilę nie zwalnia tempa, szykując dla swoich fanów coraz to nowsze treści. Filmik, który żona Łukasza Golca właśnie opublikowała zza kulis nagrań do teledysku, zaskoczył fanów. Widać, na nim zmagania Edyty Golec z pewnym elementem charakteryzacji. Jak gwiazda dała radę utrzymać się na nogach?!

Edyta Golec przekazała, że Golec uOrkiestra kończy z koncertami w plenerze

Golec uOrkiestra to niezwykle popularny zespół, który łączy tradycyjne polskie brzmienia z wieloma nowożytnymi gatunkami muzycznymi. Dzięki oryginalnym i chwytliwym utworom grupie udało się podbić scenę muzyczną w całym kraju. W tym roku Golec uOrkiestra obchodzi 25-lecie istnienia zespołu. Przez ten czas ani na chwilę nie zwolnił tempa, zasypując swoich fanów coraz to nowszymi utworami i występami. 

Wakacje były szczególnie pracowitym okresem dla członków Golec uOrkiestry. Paweł, Łukasz i Edyta wraz z resztą grupy dawali z siebie wszystko na licznych koncertach plenerowych. Wraz z końcówką września Edyta Golec ogłosiła w mediach społecznościowych, że zespół nie wystąpi w najbliższym czasie pod chmurką. Nie oznacza to jednak, że Golec uOrkietra zrobili sobie wakacje. Grupa z nową energią zabrała się za tworzenie całkiem nowych utworów oraz teledysków do nich. Jak wyglądały momenty zza kulis? Edyta Golec właśnie uchyliła rąbka tajemnicy, fani są zachwyceni!

To koniec dla nich. Ze łzami w oczach Edyta Golec przekazała rozpaczliwe wieści

Edyta Golec opublikowała zaskakujące nagranie zza kulis

W ostatnim czasie Edyta Golec wraz z mężem Łukaszem oraz resztą zespołu Golec uOrkiestra spędzili niezapomniane chwile na sesji zdjęciowej. Była ona związana z premierą ich nowego utwory zatytułowanego “Ewa”, który ukazał się 3 listopada. Zaraz po wypuszczeniu piosenki grupa zabrała się za tworzenie teledysku. Okazuje się, że bazą do jego stworzenia będą zdjęcia, do których Golcowie niedawno zapozowali.

Edyta Golec postanowiła pokazać fanom, jak wyglądały spędzone przez nią chwile na planie. W swoich mediach społecznościowych właśnie opublikowała filmik, na którym zostało zaprezentowane kilka chwil z sesji. Wokalistka i skrzypaczka bardzo często wybiera stroje tożsame z muzyką tworzoną przez zespół, nawiązujące do góralskiego folkloru. Podczas przygotowań do teledysku zaprezentowała się jednak w nieco innej odsłonie. Fani od razu zwrócili uwagę na detal, który utrudniał jej stabilnie stać na nogach.

Edyta Golec miała na sobie dodatek, który utrudniał jej swobodne przemieszczanie się

Edyta Golec podczas sesji zdjęciowej miała na sobie klasyczną, czarną mini sukienkę, do której dobrała oryginalne dodatki. Artystka zarzuciła na siebie marynarkę z wielobarwnymi paskami w stylu folklorystycznym, a całość wykończyła złotymi butami o niebotycznie wysokim obcasie. Choć niewątpliwie stanowiły one bardzo ciekawe uzupełnienie stylizacji, tak w wątpliwość można by poddać ich wygodę. Utrzymanie się w nich na nogach było z pewnością wielkim wyzwaniem dla Edyty Golec!

Internauci są zachwyceni wyglądem piosenkarki, jak i piosenką, która przed chwilą miała swoją premierę. W komentarzach pod postem wokalistki fani zostawili mnóstwo ciepłych słów oraz komplementów:

  • Wspaniałe.
  • Śliczna jak zawsze.
  • Najlepsi w swoim rodzaju – czytamy.
Tagi: Edyta Golec
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów