Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "To straszne, współczuję i życzę, aby Aniołek rozświetlał pani życie". Edyta Golec wzruszyła swoich fanów
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 21.10.2023 13:32

"To straszne, współczuję i życzę, aby Aniołek rozświetlał pani życie". Edyta Golec wzruszyła swoich fanów

Edyta Golec
Komentarz Edyty Golec poruszył fanów. Fot. AKPA

Mało który polski zespół tworzący muzykę bazującą na tradycyjnych brzmieniach doczekał się takiej kariery jak Golec uOrkiestra. Został on założony ponad 25 lat temu i mimo upływu lat nie traci na popularności. Tworzą go bracia Paweł i Łukasz Golcowie oraz żona Łukasza, Edyta Golec. Artystka utrzymuje ze swoimi fanami bardzo bliski kontakt w mediach społecznościowych. Komentarz, który właśnie opublikowała, poruszył wszystkich sympatyków grupy.

Edyta Golec jest niezastąpioną członkinią zespołu Golec uOrkiestra

W Polsce trudno natrafić na osobę, która nie kojarzyłaby, choćby z nazwy, charyzmatycznego zespołu Golec uOrkiestra. Jego trzon tworzą bracia bliźniacy, Paweł i Łukasz Golec, jednak równie istotne miejsce w grupie przypada żonie Łukasza, Edycie Golec. Artystka jest niezastąpioną altowiolistką i wokalistką, bez której zespół nie mógłby funkcjonować na tak wysokim poziomie jak obecnie.

Golec uOrkietra funkcjonuje już od 25 lat. Przez ten czas zespół zgromadził rzeszę wiernych fanów, jednak nie oznacza to, że nowych sympatyków grupy nie przybywa - wręcz przeciwnie. Tysiące osób śledzi media społecznościowe wszystkich Golców, by mieć pewność, że będą na bieżąco z dokonaniami zespołu. 

Gruchnęły wieści z domu Pawła Golca. Złamał własną zasadę. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał

Edyta Golec opublikowała urocze kadry z mężem

Edytę Golec na Instagramie śledzi niemal 50 tys. internautów. Artystka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem z ich strony - ilekroć udostępni jakąś treść, może liczyć, że w komentarzach zaraz posypią się liczne reakcje. Posty, które wstawia żona Łukasza Golca dotyczą jednak nie tylko samego zespołu Golec uOrkiestra, a również życia prywatnego pary. 

W najnowszym wpisie na Instagramie fani mogli zobaczyć kilka uroczych momentów z Edytą i Łukaszem Golcami, które zostały utrwalone na zdjęciach. Nie zabrakło czułych objęć, uśmiechów i pocałunków. 

W mojej pracy zdarza się też i tak. Fajnie mieć takiego Szefa! A Wy jakiego macie kierownika, szefa albo dyrektora? – zagaiła Edyta Golec.

Edyta Golec poruszyła swoich fanów jednym komentarzem

Edyta Golec utrzymuje ze swoimi fanami bardzo bliski kontakt. Często dopytuje, co u nich słychać, ale również pyta o rady i wchodzi w dyskusje w komentarzach. Zawsze może również liczyć na internautów, którzy nigdy nie pozostawiają jej wpisów bez odpowiedzi. Na jej najnowsze zapytanie pewna osoba postanowiła podzielić się swoją szczerą, smutna historią:

Pięknie. Ja niestety w ostatnim czasie doświadczyłam mobbingu od moich 2 przełożonych... To był bardzo ciężki czas, ale dzięki Bogu mam to już za sobą... Obecnie cieszę się, bo mam w domu prawdziwego Aniołka, który jest darem z Nieba. A co będzie dalej, to już Wola Twoja, nie moja Panie – napisała fanka.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Edyty Golec. Widać było, iż historia internautki poruszyła artystkę. Odpisała jej więc, by nieco podnieść ją na duchu:

To straszne. Współczuję i życzę, aby Aniołek rozświetlał Pani życie.

Tagi: Edyta Golec
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny