Lifestyle.Lelum.pl > Big Brother

Big Brother

big brother
29.11.2020 08:10 Pamiętacie Klaudiusza z ”Big Brothera”? Pokazał zdjęcie z dorosłym synem, fani zachwyceni

Big Brother okazał się jednym z największych hitów telewizyjnych, a jego uczestnicy, na dobre utkwili w pamięci widzów. Pierwsze polskie reality show przyniosło im ogromną popularność. Pamiętacie Klaudiusza, który w pierwszym sezonie programu zajął piąte miejsce? Mężczyzna pokazał zdjęcie z dorosłym synem, a fani nie szczędzą zachwytów. Klaudiusz Sevković, który wystąpił w pierwszej edycji programu Big Brother, podbił serca widzów i szybko stał się ich ulubieńcem. Choć późniejsze próby zaistnienia mężczyzny w telewizji nie przyniosły oczekiwanych skutków, Polacy nie zapomnieli o uśmiechniętym uczestniku. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad trzy tysiące osób, a kiedy pojawiło się na nim zdjęcie już dorosłego syna mężczyzny, fani nie mogli przestać się zachwycać.

Big Brother
03.11.2020 23:00 Pamiętacie Manuelę Michalak z „Big Brothera”? Jest nie do poznania, niewiarygodne, czym się teraz zajmuje

Big Brother: Manuela Michalak wystąpiła w pierwszej edycji programu. Pamiętacie ją? Wiemy, jak wygląda i czym się zajmuje dzisiaj, po prawie 20 latach od zakończenia tej serii. Jej wizerunek jest nie do poznania, przeszła ogromną metamorfozę. Manuela Michalak, jedna z uczestniczek programu Big Brother, zdradziła, czym się obecnie zajmuje. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, niewiarygodne jak bardzo się zmieniła.

Big brother
14.09.2020 12:37 Pamiętacie zwycięzcę „Big Brothera”? Janusz Dzięcioł zginął tragicznie, jego śmierć wstrząsnęła wszystkimi

Big Brother: zwycięzca pierwszej edycji programu zginął tragicznie w wypadku. Śmierć Janusza Dzięcioła wstrząsnęła ogromną częścią Polaków, wielu nadal nie może w to uwierzyć. Współuczestnicy będą pamiętać o nim jeszcze długo, był dla nich niezwykle uprzejmy.Janusz Dzięcioł był zwycięzcą pierwszej edycji programu TVN Big Brother, która była emitowana w 2001 roku. Niestety w grudniu 2019 roku zginął w tragicznym wypadku. Jego śmierć była porażająca. Pamiętacie go z tego popularnego show?

big brother
06.07.2020 11:27 Pamiętacie Alicję Walczak z „Big Brothera”? Niesamowite czym się dziś zajmuje, przeszła długą drogę

Big Brother to jeden z pierwszych w Polsce reality show, który szybko podbił serca Polaków. Program wzbudził wielkie kontrowersje, tak samo jak jego uczestnicy. Jedną z nich była Alicja Walczak, która po wyjściu z domu Wielkiego Brata przeżyła prawdziwy koszmar. Gwiazda ledwo uszła z życiem przez poważny wypadek, jednak cudem wyszła na prostą. Dziś ciężko ją rozpoznać!Pięćdziesięcioletnia Alicja Walczak to gwiazda pierwszej edycji popularnego i kontrowersyjnego reality show – Big Brother. Kobieta podzieliła się swoimi przeżyciam w rozmowie z Dobrym Tygodniem. Wówczas opowiedział m.in. o tym, że po występie w programie przeżyła prawdziwe piekło. Czym zajmuje się dziś?

płeć
06.01.2020 15:48 Żywy Ken jest teraz żywą Barbie. Uzależniony od operacji plastycznych gwiazdor przechodzi korektę płci

Płeć osoby znanej do tej pory jako żywy Ken nigdy nie była kwestią taką oczywistą. Jednak to zostało już potwierdzone, urodzona jako Rodrigo Alves i znana z licznych operacji plastycznych Roddy ujawniła, że jest transseksualną kobietą i przechodzi właśnie operacje korekty płci. Znana z Big Brothera i swoich licznych operacji plastycznych, jeszcze pod imieniem Rodrigo, ostatnio w rozmowie z Daily Mail Roddy Alves ujawniła, że od zawsze identyfikowała się jako kobieta. Szczerze opowiedziała o tym, jak wygląda proces korekty płci, jakie kroki poczyniła, a jakie jeszcze są przed nią. Jej płeć w końcu nie jest tajemnicą.

Big Brother
14.09.2019 16:23 Prowadzący „Big Brothera” wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Wzruszający gest gwiazd

Big Brother: prowadzący program wspierają pogrążoną w żałobie Agnieszkę Woźniak-Starak. Podczas pierwszego odcinka na żywo, cała trójka zebrała się na solidarny i wzruszający gest wobec swojej koleżanki. Co takiego zrobili? Już wczoraj mogliśmy oglądać nową odsłonę programu Big Brother. Powracające po wakacyjnej przerwie reality-show zgromadziło sporą widownię, a to za sprawą występu Edyty Górniak i ciekawości związanej z nowymi uczestnikami. Zabrakło niestety Agnieszki Woźniak-Starak, która prowadziła poprzednią edycję. Podczas pierwszego odcinka na żywo prowadzący program pokazali swoje wsparcie dla byłej prowadzącej. To subtelny i wzruszający gest.

TVN
03.09.2019 17:13 Gabi Drzewiecka skomentowała pracę Agnieszki Woźniak-Starak. Nowa prowadząca „Big Brothera” chwali poprzedniczkę

TVN: Gabi Drzewiecka będzie nową prowadzącą Big Brothera. 18 sierpnia Agnieszka Woźniak-Starak straciła swojego ukochanego męża, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Wiadome było, że nieprędko wróci do pracy w telewizji. Wczoraj Gabi Drzewiecka oficjalnie potwierdziła pojawiające się ostatnimi czasy plotki, że to właśnie ona zastąpi Agnieszkę. Już jesienią rusza kolejna edycja programu Big Brother na TVN 7. Poprzednią edycję prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, jednak w obliczu ostatnich wydarzeń z życia prezenterki nie ma się czemu dziwić, że nieprędko wróci do pracy. Gabi Drzewiecka oficjalnie poinformowała, że ona zastąpi Agnieszkę w najbliższym sezonie. Kim jest nowa prowadząca?

Agnieszka Woźniak-Starak
01.09.2019 15:29 Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi „Big Brothera”. Zastąpi ją młodsza koleżanka

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji Big Brothera. O jej decyzji poinformował w Dzień Dobry TVN dyrektor programowy stacji Edward Miszczak. Agnieszkę zastąpi młodsza, ale doświadczona koleżanka. Big Brother po 11 latach powrócił do telewizji i cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Odcinki eliminacyjne prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Zarówno władze stacji, jak i fani programu liczyli na to, że gwiazda poprowadzi także kolejny sezon. Tragiczny wypadek jej męża sprawił, że udział Agnieszki w jesiennej edycji stanął pod znakiem zapytania. Dziś poznaliśmy jej ostateczną decyzję.

Big Brother
31.08.2019 18:22 Prowadzący „Big Brother” wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: „Wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech”

Big Brother: prowadzący program wspiera swoją koleżankę z pracy w czułym wpisie na Instagramie. Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła słynne reality-show wraz z Bartkiem Jędrzejakiem, który uczcił pamięć jej zmarłego męża w specjalnym poście. – Wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech – czytamy. Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całym show-biznesem. W Internecie pojawiło się bardzo dużo pożegnalnych wpisów, w których gwiazdy uczciły pamięć po zmarłym producencie. Tym razem Bartek Jędrzejak, który prowadził wraz z Agnieszką Woźniak-Starak zamieścił czuły wpis.

Agnieszka Woźniak-Starak
25.08.2019 16:02 Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi „Big Brothera”? Małgorzata Ohme skomentowała

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nadchodzącą edycję Big Brothera? Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN gwiazdy reality show: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer odnieśli się do udziału pogrążonej w żałobie Agnieszki w show. Czy śmierć Piotra Woźniaka-Staraka zmieni plany zawodowe prezenterki? Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wciąż jest ogromnym szokiem dla wszystkich. Od feralnego wydarzenia minął dopiero tydzień, a już internauci zastanawiają się, czy Agnieszka Woźniak-Starak będzie gospodynią nadchodzącej, kolejnej edycji programu Big Brother. Małgorzata Ohme skomentowała tragedię, jaka przydarzyła się rodzinie Staraków.

martyna wojciechowska: znak zodiaku
07.02.2019 12:00 Martyna Wojciechowska prowadziła kiedyś Big Brothera. Stare zdjęcia gwiazdy to hit!

Martyna Wojciechowska: Big Brother był ważnym krokiem w karierze znanej podróżniczki. Jej fani wciąż pamiętają, jak Wojciechowska współprowadziła program, dodawała uczestnikom otuchy i przeprowadzała z nimi rozmowy na temat wrażeń. Wyglądała wtedy zupełnie inaczej niż dziś. Stare zdjęcia gwiazdy to hit! Dziś Wojciechowska jest znana przede wszystkim dzięki swojemu programowi Kobieta na krańcu świata. Jednak początki jej kariery wyglądały zgoła inaczej. Niedługo do polskiej telewizji wróci kultowy program Big Brother. Martyna Wojciechowska pełniła w rolę współprowadzącej. Po latach wspominała, że to była dla niej prawdziwa szkoła przetrwania! Wygląd dziennikarki od tamtego czasu także uległ sporej zmianie. Wtedy o wiele mocniej się malowała i ubierała znacznie bardziej kobieco. Uważacie, że dzisiaj wygląda lepiej?

Big Brother
24.01.2019 14:37 Big Brother powraca w wielkim stylu. Wiadomo, kto poprowadzi program

Big Brother to kontrowersyjne reality show, które w Polsce zyskało popularność ponad dekadę temu. Dla wszystkich osób, które uwielbiały oglądać zmagania grupy, mieszkającej w jednym domu, mamy dobrą wiadomość! W marcu tego roku format ponownie trafi na ekrany telewizorów. Kto go poprowadzi? Stacja TVN7 przygotowuje się do rozpoczęcia emisji programu Big Brother wiosną tego roku! Uczestnicy, wybrani w trakcie castingu, wprowadzą się do Domu Wielkiego Brata, by rozpocząć walkę o wielką pieniężną nagrodę! Czego możemy się spodziewać w tej edycji?

Big Brother
11.01.2018 12:36 Co za wpadka! Gwieździe „Big Brother” zza SPÓDNICY wypadł PENIS!

[tps_title][/tps_title] Kto nie pamięta programu „Big Brother” i całej plejady gwiazd, które się na nim wybiły? Dzisiaj nikt już o nim nie mówi, jednak za granicą show nadal robi karierę. Takiego wejścia do domu się jednak nie spodziewaliśmy.

  • 1
  • 2