Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Martyna Wojciechowska prowadziła kiedyś Big Brothera. Stare zdjęcia gwiazdy to hit!
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 07.02.2019 12:00

Martyna Wojciechowska prowadziła kiedyś Big Brothera. Stare zdjęcia gwiazdy to hit!

martyna wojciechowska: znak zodiaku
instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska: Big Brother był ważnym krokiem w karierze znanej podróżniczki. Jej fani wciąż pamiętają, jak Wojciechowska współprowadziła program, dodawała uczestnikom otuchy i przeprowadzała z nimi rozmowy na temat wrażeń. Wyglądała wtedy zupełnie inaczej niż dziś. Stare zdjęcia gwiazdy to hit!

Dziś Wojciechowska jest znana przede wszystkim dzięki swojemu programowi Kobieta na krańcu świata. Jednak początki jej kariery wyglądały zgoła inaczej. Niedługo do polskiej telewizji wróci kultowy program Big Brother. Martyna Wojciechowska pełniła w rolę współprowadzącej. Po latach wspominała, że to była dla niej prawdziwa szkoła przetrwania! Wygląd dziennikarki od tamtego czasu także uległ sporej zmianie. Wtedy o wiele mocniej się malowała i ubierała znacznie bardziej kobieco. Uważacie, że dzisiaj wygląda lepiej?

Martyna Wojciechowska: Big Brother był przełomem?

Pierwsza edycja reality show Big Brother rozpoczęła się w 2001 roku. Martynie Wojciechowskiej partnerował Grzegorz Miecugow. Podróżniczka niedawno przyznała, że zupełnie nie spodziewała się tego, co czekało ją w programie.

– Decydując się na ten program, w ogóle nie wiedziałam, na co tak naprawdę się decyduję. Dostałam kasety VHS, zobaczyłam, jak wygląda program Big Brother za granicą i oniemiałam. Pierwszy odcinek na żywo był moim pierwszym programem na żywo w życiu – cytuje Wojciechowską telemagazyn.pl.

Szybko okazało się, że program jest prawdziwym hitem telewizji. Łącznie wyemitowano pięć sezonów. Martyna Wojciechowska zgodziła się poprowadzić jeszcze drugą edycję. Od tamtego czasu nie tylko nabrała doświadczenia i zbudowała sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych dziennikarek. Przeszła także radykalną metamorfozę. Jak wtedy wyglądała?

W Big Brotherze Wojciechowska nie stroniła od mocnego makijażu i starannie układała włosy. Lubiła pokazywać się w modnych i kobiecych zestawach jak np. beżowa, skórzana marynarka połączona z obcisłą, błyszczącą bluzką. Chętnie prezentowała swoje ciało na okładkach magazynów, m.in. w Playboyu czy CKM.

Dzisiaj śmieję się, kiedy czytam swoje wywiady sprzed lat. Dałam się wtłoczyć w rolę wyfiokowanej panny, bo ktoś mi powiedział, że tak trzeba. Otóż tak nie trzeba! – stwierdziła w rozmowie z gala.pl.

Czekacie na nową edycję programu Big Brother?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Martyna Wojciechowska Big Brother

Martyna Wojciechowska dziś stawia na wygodę i sportowy styl. Jednak kiedyś wyglądała zupełnie inaczej.

Martyna Wojciechowska Big Brother

Martyna Wojciechowska: Big Brother był przełomem w karierze dziennikarki. Współprowadziła dwa sezony kultowego programu.

Martyna Wojciechowska Big Brother

W tamtym okresie dziennikarka wyglądała o wiele bardziej kobieco i elegancko.

Martyna Wojciechowska Big Brother

Znakiem rozpoznawczym Martyny Wojciechowskiej były skórzane elementy garderoby.

Martyna Wojciechowska Big Brother

Który styl Martyny Wojciechowskiej bardziej przypadł wam do gustu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agnieszka Więdłocha ma bardzo znanego męża? Ukrywa swoją miłość
  2. Wierszyki na Walentynki. Co napisać do ukochanej osoby?
  3. Ten pies to bohater! Otworzył zamki ratując siebie i inne psy [WIDEO]
  4. Stan Borys: Wiek muzyka sprawia mu już problemy

źródła: gala.pl, telemagazyn.pl, tvn.pl