Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat uczestniczki show. Błaga fanów o pomoc, zmaga się z poważną chorobą
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 13.01.2021 11:59

Dramat uczestniczki show. Błaga fanów o pomoc, zmaga się z poważną chorobą

pomoc
fot. instagram.com/dawidowska.n

Jedna z uczestniczek Big Brothera zmaga się z poważną chorobą. Natalia Dawidowska błaga fanów o pomoc w walce z rakiem piersi. Leczenie jest bardzo kosztowne, przez co kobieta popadła w kłopoty finansowe. Nie stać ją, aby opłacić wszystkie bieżące wydatki, dlatego poprosiła o wsparcie.

Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma możliwość i chęć pomocy finansowej, będę ogromnie wdzięczna — napisała na Instagramie Natalia Dawidowska, dodając numer konta.

Natalia Dawidowska ma nowotwór

Natalia Dawidowska kilka miesięcy temu poinformowała, że wykryto u niej raka piersi. Kobieta postanowiła stawić czoła chorobie i od tamtej pory na bieżąco relacjonuje przebieg swojego leczenia, który możemy obserwować w jej mediach społecznościowych.

Jak pewnie większość z was wie, od dłuższego czasu rak piersi próbuje perfidnie utrudnić mi życie. Uparcie walczyłam i walczyć dalej będę, bo jego kolejną próbą złamania mnie jest niespodziewana chemia — rozpoczęła wpis.

Walka z tak poważną chorobą jak nowotwór kosztuje nie tylko wiele emocji, lecz także nakładów finansowych. I chociaż Natalia stara się zachować zdrowie psychiczne, o pieniądze jest coraz trudniej.

Dlatego Dawidowska postanowiła prosić internautów o pomoc. Pod najnowszymi zdjęciami na Instagramie możemy znaleźć długi i poruszający wpis, który opisuje jej obecną sytuację. Uczestniczka Big Brothera przyznała, że ostatnio przeszła chemioterapię, które nie pozwala jej normalnie wrócić do pracy.

Pełna obaw, ale i nadziei, podeszłam do niej z myślą, że będę silna i jak najszybciej wrócę do pracy, bo niestety, jak pewnie się domyślacie, problemy zdrowotne uniemożliwiły mi pracę, a oprócz leczenia, miałam na głowie rachunki i myśl o tym za co zrobię najpotrzebniejsze zakupy — napisała dalej.

Natalia Dawidowska prosi o pomoc

Dodała, że obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa jej tego nie ułatwia. Obecnie Natalia leczy się w Londynie, a nowa odmiana wirusa szybko zaczęła się rozprzestrzeniać i doprowadziła do kolejnego lockdownu na Wyspach.

Pierwsza noc po chemii była naprawdę trudna, organizm próbował się bronić i wyrzucić z siebie to, co właśnie dostał. Nie wnikając w szczegóły, była straszna i opadłam z sił — wyznała.

Dodała, że na ten moment jest już trochę lepiej i stara się nie przesilać. Jednak dotarło do niej, że w tej sytuacji nie może wrócić do pracy, dlatego zwróciła się do swoich fanów.

Utrzymanie, dojazdy do szpitala i inne najpotrzebniejsze wydatki mnie przerosły. Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma możliwość i chęć pomocy finansowej, będę ogromnie wdzięczna. Poniżej podaję numery konta polskiego i angielskiego:

  • PL: 81 1140 2004 0000 3902 7716 3839
  • UK: SC: 04-00-04 AN: 82387911

Podziękowała również każdemu z osobna „za ogrom ciepła i siły”, które do niej przesyłają jej obserwujący.

Jest łatwiej, kiedy mam świadomość, że tak wiele dobrych Ludzi we mnie wierzy! — napisała na końcu uczestniczka show.

Zobacz zdjęcia:

pomoc

Natalia Dawidowska prosi o pomoc.

pomoc

Uczestniczka zmaga się z rakiem piersi i bieżące koszty zaczęły ją przerastać.

pomoc

Kobieta przeszła chemioterapię i nie jest w stanie wrócić do normalnej pracy.

pomoc

Podała numery kont bankowych, prosząc o wsparcie finansowe.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram