Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi „Big Brothera”. Zastąpi ją młodsza koleżanka
Marta Kulik
Marta Kulik 01.09.2019 15:29

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi „Big Brothera”. Zastąpi ją młodsza koleżanka

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji Big Brothera. O jej decyzji poinformował w Dzień Dobry TVN dyrektor programowy stacji Edward Miszczak. Agnieszkę zastąpi młodsza, ale doświadczona koleżanka.

Big Brother po 11 latach powrócił do telewizji i cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Odcinki eliminacyjne prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Zarówno władze stacji, jak i fani programu liczyli na to, że gwiazda poprowadzi także kolejny sezon. Tragiczny wypadek jej męża sprawił, że udział Agnieszki w jesiennej edycji stanął pod znakiem zapytania. Dziś poznaliśmy jej ostateczną decyzję.

Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi z Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała, że po śmierci męża nie będzie prowadziła Big Brothera, ani żadnego innego programu telewizyjnego. O jej decyzji poinformował Edward Miszczak, który przy okazji zdradził nazwisko nowej prowadzącej.

– Znaleźliśmy się wszyscy w trudnej sytuacji. Agnieszka podjęła decyzję, że nie będzie prowadziła tej jesieni żadnego programu telewizyjnego. Ona dowiedziała się jako pierwsza, że jej następczynią będzie Gabi Drzewiecka — mówił w Dzień Dobry TVN.

Mąż Agnieszki, Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach, w obliczu tej tragedii gwiazda nie mogła podjąć innej decyzji. Dyrektor programowy dodał, że kochał sposób, w jaki podchodziła do Big Brothera. Jak powiedział, rozmowa z byłą już prowadzącą była trudna.

Kim jest Gabi Drzewiecka?

Gabi Drzewiecka jest dziennikarką muzyczną i konferansjerką. 33-latka prowadziła własną audycję radiową i przeprowadzała wywiady z największymi gwiazdami dla Dzień Dobry TVN, w tym roku poprowadziła festiwal w Sopocie. W te wakacje cztery razy wystąpiła w roli prowadzącej DDTVN u boku Filipa Chajzera, który był gospodarzem ostatniej edycji Big Brothera, gdzie rozmawiał o uczestnikach z psycholog Małgorzatą Ohme.

Gabi aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwują ją niemal 83 tysiące internautów. Jeśli nie zmieni się prowadzący odcinków eliminacyjnych Big Brothera, Gabi wystąpi u boku Bartka Jędrzejaka, który jeszcze kilka dni temu wyrażał nadzieję, na wspólne występy z Agnieszką. Nowe odcinki programu wystartują 13 września o 20.00 na antenie TVN7.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Woźniak-Starak

Gabi Drzewiecka została nową prowadzącą programu Big Brother.

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia programu po śmierci męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Barbara Kurdej-Szatan na intymnym zdjęciu z łóżka. Towarzyszy jej dwóch mężczyzn, nie ma tam jej męża
  3. Dorota Szelągowska w nowej fryzurze. Odmieniona gwiazda pozuje na Instagramie
  4. Piotr Woźniak-Starak miał wielkie serce. Joanna Kos-Krauze opowiedziała, jak pomógł jej umierającemu mężowi
  5. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa
  6. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem

Źródło: dziendobry.tvn.pl