Lifestyle.Lelum.pl > Big Brother

Big Brother

Big Brother
07.04.2024 18:18 Tak teraz wygląda oryginalna willa Big Brothera

Reality show “Big Brother” biło prawdziwe rekordy popularności. To właśnie z tego kontrowersyjnego programu pochodzi wiele gwiazd, które przez długi czas brylowały w polskim show-biznesie. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda kultowy dom Wielkiego Brata!

Manuela Michalak
07.06.2023 08:09 Kiedyś była sławna na całą Polskę. Niesamowite, co teraz robi Manuela Michalak z "Big Brothera"

Manuela Michalak co prawda nie wygrała 1. edycji kultowego dziś programu „Big Brother”, ale bez wątpienia zapadła w pamięć widzom. Od czasu pojawienia się w domu Wielkiego Brata jej życie bardzo się zmieniło. Obecnie nie jest związana z telewizją, a zdecydowała zająć się biznesem.Co dziś słychać u uczestniczki kontrowersyjnego show Polsatu? 

Małgorzata Maier
24.05.2023 13:52 "Żałuję, że poszłam do Big Brothera". Małgorzata Maier długo nie mogła się pozbierać. Zdumiewające, co dziś robi

Pierwsza edycja “Big Brothera” była w naszym kraju absolutnym fenomenem. W związku z tym jej uczestnicy z miejsca stali się wielkimi celebrytami. Pod tym stwierdzeniem śmiało może podpisać się Małgorzata Maier, która po latach żałowała swojego udziału w show.Kobieta przez moment próbowała jeszcze odnaleźć się w świecie show-biznesu, ale ostatecznie usunęła się w cień. Co dziś robi?

Big Brother, dom Wielkiego Brata
19.03.2023 11:19 Niepojęte, jak teraz wygląda dom Wielkiego Brata z „Big Brothera”. Z pięknej willi została ruina

Zdumiewające nagranie obiega media. Była uczestniczka programu "Big Brother" powróciła do Gołkowa pod Warszawą, aby zobaczyć, jak dziś, po latach wygląda miejsce, w którym jej losy obserwowały miliony Polaków. To, co zastała na miejscu wprawiło ją w osłupienie. Kultowy dom Wielkiego Brata zmienił się w ruinę. Zarybione stawy i baseny, malownicza okolica i piękna, futurystyczna willa — tak jeszcze 4 lata temu prezentował się dom Wielkiego Brata. Co się z nim stało?

Anna Baranowska "Big Brother"
06.02.2023 18:49 Uczestniczkę "Big Brothera" znaleziono martwą. Tajemnicza śmierć do dziś nie daje spokoju

Program “Big Brother” cieszył się ogromną popularnością wśród polskich telewidzów, a o jego uczestnikach było głośno jeszcze długi czas po zakończeniu emisji show. Do dziś nie milkną głosy na temat odejścia jednej z głównych gwiazd pierwszej edycji - Anny Baranowskiej. Co wiadomo o jej nagłej śmierci?

Big Brother
17.12.2022 15:51 Córka Klaudiusza z „Big Brothera” zachwyca nietuzinkową urodą

Klaudiusz Sevković to niekwestionowana gwiazda pierwszej edycji programu „Big Brother”. Dziś nie jest już tak popularny, ale niewykluczone, że w jego przypadku sprawdzi się powiedzenie: „W rodzinie nic nie ginie”. Sławę może niedługo zdobyć jego piękna córka, Vanessa. Ta jest już całkiem dorosła, bo w tym roku ukończyła 25 lat. Powoli zaczyna też rozwijać swoją karierę.

Karolina Sztafa Big Brother
30.11.2022 20:02 Karolina Sztafa z „Big Brothera” nie żyje. Jej koleżanka opowiedziała o wspomnieniach

Karolina Sztafa była bohaterką 7. edycji wznowionego formatu „Big Brother”. Nagła wieść o jej śmierci wstrząsnęła mediami. Rodzina, bliscy, a także współuczestnicy programu pogrążyli się w smutku. Zapytano bliską koleżankę celebrytki o wspomnienia. Jej odpowiedź mogła zaskoczyć. Karolina Sztafa nie przetrwała w domu Wielkiego Brata zbyt długo, jednak ze swoją charyzmą, a także trudną historią z dzieciństwa zapisała się w pamięci widzów. Miała 32 lata, kiedy wzięła udział w nowej wersji Big Brothera. Trzy lata później media obiegła wieść o jej śmierci.

Big Brother
22.11.2022 18:44 Karolina Sztafa nie żyje. Ujawniono przyczynę śmierci 35-letniej gwiazdy polskiego „Big Brothera”

Karolina Sztafa wzięła udział w 2. edycji rozrywkowego programu „Big Brother”. Dzięki swojej charyzmie i podejściu do życia została zapamiętana przez widzów. 21 listopada bieżącego roku w sieci pojawiła się tragiczna informacja, związana z odejściem uczestniczki. Karolina zmarła w wieku 35. lat. Doniesienia o śmierci spotkały się z masą smutku i kondolencji składanych w stronę najbliższych. Dopiero teraz wyszło na jaw, co było przyczyną śmierci tak młodej kobiety.

Karolina Sztafa
21.11.2022 19:26 Nie żyje Karolina Sztafa, gwiazda polskiego „Big Brothera”. Miała zaledwie 35 lat

Właśnie przekazano dramatyczne wieści. Niespodziewanie zmarła gwiazda polskiego „Big Brothera”. Karolina Sztafa miała jedynie 35 lat. Informację o nagłej śmierci uczestniczki reality show przekazała jej koleżanka z planu kultowego programu – Anna Klimpel. Kobieta poinformowała fanów za pomocą wzruszającego wpisu w swoich mediach społecznościowych.

Big Brother, Monika Sewioło
26.10.2022 12:02 Była gwiazdą „Big Brothera”, po programie zniknęła. Monika Sewioło przeszła wielką metamorfozę, z całej ekipy zmieniła się najbardziej

Zdobyła popularność, jako piękność, a zarazem naczelna skandalistka z programu „Big Brother”. 20 lat temu kochało się w niej pół Polski, a w mediach aż huczało od plotek na jej temat. Monika Sewioło przeszła największą metamorfozę. Dziś wygląda jak kompletnie inna osoba. Monika Sewioło wystąpiła w 1. edycji programu „Big Brother” i na długo zapadła widzom w pamięć, a w mediach była znana pod wieloma przydomkami. Poznaliśmy ją, jako „Góralkę”, ekranową seksbombę, a przede wszystkim — osobę, która lubiła robić wokół siebie szum. Jak zmieniła się przez 21 lat?

Agnieszka Frykowska
14.10.2022 14:53 Agnieszka Frykowska wpadła w depresję, miała myśli samobójcze. Dziś funkcjonuje pod innym imieniem, jej życie zmieniło się o 180 stopni

Agnieszka Frykowska znana jako „Frytka” po niechlubnym udziale w „Big Brotherze” przeszła prawdziwe piekło. Wpadła w depresję, a nawet zmagała się z myślami samobójczymi. Po wszystkim porzuciła dawne życie i imię. Przed laty zasłynęła jako skandalistka, dziś jest nie do poznania. Widownia poznała ją, jako „Frytkę”. Agnieszka Frykowska zwojowała media jako uczestniczka 3. edycji „Big Brothera”, choć z pewnością nie był ro rodzaj sławy, którego pragnęła. Celebrytka szokowała na ekranie swoim słownictwem i zachowaniem, a jej los przypieczętowała niefortunna, erotyczna scena w jacuzzi. Dziś ma 45 lat i otwarcie mówi o tym, co przeszła. To z pewnością jedna z największych metamorfoz w historii polskiego show-biznesu.

Gulczas Big Brother
09.10.2022 19:39 Gulczas wystąpił w pierwszej edycji Big Brothera, dziś ma 54 lata. Kiedy mówi, gdzie pracuje, ludzie myślą, że to żart

Gulczas zdobył popularność dzięki udziale w legendarnej, 1. edycji programu „Big Brother”. Aż trudno uwierzyć, że uwielbiany przed laty gwiazdor ma już 54 lata. Zapytali, czym się obecnie zajmuje. Jego odpowiedź mogła zbić z tropu, ludzie myśleli, że to żart. Dokładnie 3 marca 2001 roku wyemitowano 1. odcinek programu „Big Brother”, a widzowie w całej Polsce jeszcze nie wiedzieli, że reality show odniesie tak wielki sukces. Losy grupy obcych ludzi, zamkniętych w jednym domu i starających się zdobyć sympatię publiczności z odcinka na odcinek budziły coraz większe zainteresowanie. W ten sposób pierwsze kroki na drodze sławy stawiała m.in. Alicja Walczak, Klaudiusz Ševković i Sebastian Florek, a także — Piotr Gulczyński, który w naszej pamięci zapisał się jako Gulczas.

Alicja Walczak Big Brother
05.10.2022 16:41 Nowotwór, poważny wypadek samochodowy. Alicja Walczak z „Big Brothera” dziś nie jest już tą samą osobą

Alicja Walczak była gwiazdą programu „Big Brother”. Wykorzystała swoje 5 minut sławy, jednak później zniknęła z pola widzenia. Uczestniczka 1. edycji wiele przeszła. Przeżyła wypadek samochodowy, a później stoczyła kolejną walkę. Dziś nie jest już tą samą osobą. Aż trudno uwierzyć, że 1. edycję programu „Big Brother” oglądaliśmy ponad dwie dekady temu. Reality show wyniosło na piedestał wiele nowych twarzy, a pomiędzy nimi była także Alicja Walczak. Czarnowłosa piękność zakwalifikowała się do finałowej czwórki i podbiła serca widzów. Niestety, po udziale los nie zawsze był dla niej łaskawy.

Big Brother Alicja Walczak
20.06.2022 21:36 Wystąpiła w 1. edycji Big Brothera, pokazała się po ponad 20 latach. Jak teraz wygląda Alicja Walczak?

Alicja Walczak wystąpiła w 1. edycji kultowego reality show „Big Brother”. Polacy poznali ją, jako czarnowłosą piękność, a udział w programie przyniósł jej sporą popularność. Teraz, po ponad 20 latach znów zobaczyliśmy uczestniczkę. Zaskakujące, jak dziś wygląda. Rok 2001. Szczęśliwcy chwalą się telefonami z klapką, serca podbijają kolorowe breloczki zdobyte w czasopismach, rodzice ulegają prośbom i kupują swoim pociechom bilety na najnowsze części „Harry’ego Pottera”, a atmosferę podgrzewają nagrani na kasetę „Ich Troje”, Stachursky, Łzy, Brathanki i Kasia Kowalska. Właśnie wtedy w telewizji mogliśmy zobaczyć reality show, które podbiło serca młodszych i starszych – „Big Brother”. Nieco kontrowersyjny, lecz może właśnie przez to tak popularny. Jednych uczestników kochaliśmy, innych nienawidziliśmy, jednak prym w ekipie z pewnością wiedli „Gulczas”, Klaudiusz i Alicja Walczak.

Big Brother
23.04.2022 13:36 Wygrał 1. edycję „Big Brothera”, 18 lat później zginął kilkaset metrów od domu. Zagadkowa śmierć Janusza Dzięcioła

Na kultowym programie „Big Brother” wychowało się całe pokolenie widzów. Nie wszyscy jednak wiedzą, że losy wielu uczestników potoczyły się tragicznie. Janusz Dzięcioł zatriumfował w 1. edycji, a 18 lat później zginął tragicznie zaledwie kilkaset metrów od domu. Kiedy w 2001 roku na polskie ekrany zawitał kontrowersyjny program „Big Brother”, został dość entuzjastycznie przyjęty, zwłaszcza przez złaknionych telewizyjnej rozrywki młodych ludzi. Wypromował takie gwiazdy, jak Jola Rutowicz, Jarosław Jakimowicz, czy Marcin Najman. Nie jest jednak tajemnicą, że w medialnych kuluarach szepcze się o klątwie, jaka zawisła nad programem. Należy tu wspomnieć Józefa Warchoła, Annę Baranowską, Mariana Majewskiego czy Romana Szewczyka, którzy odeszli przedwcześnie z tego świata. Jednak najgłośniejsza śmierć miała miejsce w 2019 roku. Wówczas w tragicznych okolicznościach zginął Janusz Dzięcioł — poseł na sejm i zwycięzca 1. edycji popularnego reality show.

Big Brother
31.01.2022 09:45 Był gwiazdą „Big Brothera”. Zdumiewające, co dziś robi i jak wygląda Klaudiusz Ševković

Pamiętacie pierwszą edycję programu „Big Brother”? Choć jej emisja miała miejsce w 2001 roku, jej uczestnicy wciąż cieszą się w mediach dużą popularnością. Jedną z bardziej lubianych postaci był kucharz Klaudiusz Ševković. Co dziś robi i jak wygląda? Reality show stacji TVN był wielkim hitem. Średnia oglądalność 1. sezonu wyniosła 4,2 miliona widzów, a jego finał przyciągnął przed telewizory prawie 10 milinów osób. Co dziś robi jeden z najpopularniejszych uczestników pierwszego „Big Brothera”?

maja frykowska
28.12.2021 10:47 Znał ją każdy Polak. Niesłychane, jak potoczyły się losy Mai „Frytki” Frykowskiej z „Big Brothera”

Dziś figuruje jako Maja Frykowska, ale Polacy poznali ją pod imieniem Agnieszka. Popularna Frytka była główną bohaterką wielkiej afery obyczajowej związanej z jej występem w reality show Big Brother. Choć wydawało się, że już na dobre zostanie kontrowersyjną celebrytką, w pewnym momencie w jej życiu nastąpił przełom, który wszystko odwrócił. Dziś jest inną osobą.

Janusz Dzięcioł
24.12.2021 18:15 Zwycięzca „Big Brothera” zginął tuż przed świętami dwa lata temu. Janusz Dzięcioł miał 65 lat

6 grudnia 2021 roku minęły dwa lata od tragicznej śmierci Janusza Dzięcioła – byłego posła na Sejm RP, a także zwycięzcy pierwszej polskiej edycji programu „Big Brother”. Gwiazdor stacji TVN zginął w wypadku na przejeździe kolejowym. Jak doszło do dramatu?

Manuela Michalak
11.07.2021 17:41 Pamiętacie Manuelę z ,,Big Brothera”? Niesłychane, jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje

Gwiazda pierwszej edycji programu Big Brother dziś pracuje z daleka od blasku fleszy, ale jak wspomina, zawsze chciała być sławna. Czym zajmuje się Manuela Michalak? Manuela z programu Big Brother zagrała w dwóch filmach, a później zniknęła z show-biznesu. Czym zajmuje się dziś?

Gulczas
14.05.2021 21:42 Pamiętacie Gulczasa z „Big Brothera”? Ma 53 lata, ludzie na ulicy aż się zatrzymują, kiedy go widzą

Skórzana kurtka, szelmowski uśmieszek i błysk w oku. Najwięksi fani programu Big Brother z pewnością od razu wiedzą o kogo chodzi. Piotr Gulczyński dał się poznać widzom stacji TVN w pierwszej edycji słynnego reality show. Jak potoczyły się jego losy po programie? Mimo że od emisji Big Brothera minęło już ponad 20 lat to najwięksi fani programu wciąż pamiętają o Gulczasie. 53-letni bad boy w skórzanej kurtce wciąż zachwyca, a kobiety przy każdej okazji zawieszają na nim swoje spojrzenia.

Maciej Kossowski
11.04.2021 13:17 Nie żyje 38-letnia gwiazda brytyjskiego Big Brothera

Nie żyje uczestniczka brytyjskiej edycji programu „Big Brother”. Uruchomiono specjalną zbiórkę, aby zebrać pieniądze na leczenie celebrytki. Niestety nie udało jej się uratować. „Big Brother” jest jednym z tych formatów programu telewizyjnego, który podbił dosłownie cały świat. Widzowie wprost nie mogli oderwać wzroku od ekranów, kiedy śledzili losy swoich ulubionych uczestników. Natomiast dla osób biorących udział w programie była to szansa na rozpoczęcie swojej kariery w show-biznesie. Tak też było w przypadku Nikki Grahame, która wzięła udział w siódmej edycji brytyjskiego „Big Brothera”. Niestety niedawno w internecie pojawiła się informacja o śmierci 38-letniej celebrytki.

Big Brother
18.02.2021 15:03 Pamiętacie Klaudiusza z „Big Brothera”? Niesłychane, jak dzisiaj żyje ulubieniec widzów

Klaudiusz Ševković był ulubieńcem widzów programu „Big Brother”. Przez lata znany im był głównie jako wesołkowaty kucharz. Jak się okazuje, swojej późniejszej kariery nie związał ani z mediami, ani z gastronomią, ale radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Jak wygląda życie Klaudiusza? Lata temu dał się poznać jako sympatyczny kucharz i choć nie wygrał programu, to na zawsze zaskarbił sobie sympatię widzów.

Big Brother
17.01.2021 20:46 Anna Baranowska z ,,Big Brothera” zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Do dziś nie wiadomo, co dokładnie stało się tragicznego dnia

Pierwsza polska edycja programu Big Brother ruszyła w 2001 roku. Wtedy udział w show wzięła Anna Baranowska, która kilka lat temu zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach. Minęły lata, a do dzisiaj nie wiadomo, co dokładnie się stało tego tragicznego dnia. Anna Baranowska nie zabawiła w programie Big Brother zbyt długo. Gwiazda show jako pierwsza opuściła dom Wielkiego Brata zaledwie po 15 dniach w show. Ludzie zapamiętają dwie osoby: tę, która wyszła stąd jako pierwsza i jako ostatnia — mówiła uśmiechnięta, kiedy opuszczała program. I z pewnością miała rację.

pomoc
13.01.2021 11:59 Dramat uczestniczki show. Błaga fanów o pomoc, zmaga się z poważną chorobą

Jedna z uczestniczek Big Brothera zmaga się z poważną chorobą. Natalia Dawidowska błaga fanów o pomoc w walce z rakiem piersi. Leczenie jest bardzo kosztowne, przez co kobieta popadła w kłopoty finansowe. Nie stać ją, aby opłacić wszystkie bieżące wydatki, dlatego poprosiła o wsparcie. — Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma możliwość i chęć pomocy finansowej, będę ogromnie wdzięczna — napisała na Instagramie Natalia Dawidowska, dodając numer konta.

Big brother
06.12.2020 08:47 Pamiętacie zwycięzcę „Big Brothera”? Janusz Dzięcioł zmarł dokładnie rok temu 200 metrów od domu, doszło do tragedii

Janusz Dzięcioł podczas pierwszej edycji Big Brothera zrobił duże wrażenie na widzach. Mimo braku przebojowości to właśnie on został wybrany na zwycięzcę tej legendarnej edycji. Gdy rok temu, 6.12 media obiegła informacja o jego śmierci, wszyscy byli wstrząśnięci. Dzięcioł wjechał na przejazd kolejowy, wprost pod koła szynobusu. Do zdarzenia doszło 200 metrów od jego domu. Z tego artykułu dowiesz się: W jakich okolicznościach zginął Janusz Dzięcioł Jak wypadek wyjaśniła prokuratura Czym zawodowo zajmował się zwycięzca pierwszego Big Brothera Wszyscy bardzo przeżyli tę tragedię. Nie tylko dlatego, że odszedł po prostu dobry, kochany i ceniony człowiek, ale także z powodu przyczyny tej śmierci. Janusz Dzięcioł znał tę drogę na pamięć, nikt nie był w stanie wytłumaczyć, dlaczego nierozważnie wjechał na przejazd. Zobacz także: Sesacyjna porażka Barcelony. Klub podzielił los Realu Madryt

big brother
29.11.2020 16:00 Ogromny skandal, uczestnik „Big Brothera” żartował z gwałtów. Padły obrzydliwe słowa

Uczestnik drugiej edycji Big Brothera Wiktor Standnichenko popełnił niewybaczalny błąd. Pozwolił sobie na publiczne żartowanie z gwałtów, co natychmiast wywołało falę oburzenia. Mężczyzna został skrytykowany przez internautów, a całe zdarzenie będzie go kosztowało zerwanie kontraktów zawodowych. Wiktor Stadnichenko osiągnął sporą popularność w drugiej edycji Big Brothera. Widzowie z zainteresowaniem śledzili jego losy, ponieważ pozwalał sobie na poważny flirt z jedną ze współuczestniczek, mimo że miał dziewczynę. Jak widać, jego skłonność do skandalu nie osłabła.

big brother
29.11.2020 08:10 Pamiętacie Klaudiusza z ”Big Brothera”? Pokazał zdjęcie z dorosłym synem, fani zachwyceni

Big Brother okazał się jednym z największych hitów telewizyjnych, a jego uczestnicy, na dobre utkwili w pamięci widzów. Pierwsze polskie reality show przyniosło im ogromną popularność. Pamiętacie Klaudiusza, który w pierwszym sezonie programu zajął piąte miejsce? Mężczyzna pokazał zdjęcie z dorosłym synem, a fani nie szczędzą zachwytów. Klaudiusz Sevković, który wystąpił w pierwszej edycji programu Big Brother, podbił serca widzów i szybko stał się ich ulubieńcem. Choć późniejsze próby zaistnienia mężczyzny w telewizji nie przyniosły oczekiwanych skutków, Polacy nie zapomnieli o uśmiechniętym uczestniku. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad trzy tysiące osób, a kiedy pojawiło się na nim zdjęcie już dorosłego syna mężczyzny, fani nie mogli przestać się zachwycać.

Big Brother
03.11.2020 23:00 Pamiętacie Manuelę Michalak z „Big Brothera”? Jest nie do poznania, niewiarygodne, czym się teraz zajmuje

Big Brother: Manuela Michalak wystąpiła w pierwszej edycji programu. Pamiętacie ją? Wiemy, jak wygląda i czym się zajmuje dzisiaj, po prawie 20 latach od zakończenia tej serii. Jej wizerunek jest nie do poznania, przeszła ogromną metamorfozę. Manuela Michalak, jedna z uczestniczek programu Big Brother, zdradziła, czym się obecnie zajmuje. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, niewiarygodne jak bardzo się zmieniła.

  • 1
  • 2