Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Big Brother powraca w wielkim stylu. Wiadomo, kto poprowadzi program
Katarzyna Kowalska
Katarzyna Kowalska 24.01.2019 14:37

Big Brother powraca w wielkim stylu. Wiadomo, kto poprowadzi program

Big Brother
TRICOLORS/East News

Big Brother to kontrowersyjne reality show, które w Polsce zyskało popularność ponad dekadę temu. Dla wszystkich osób, które uwielbiały oglądać zmagania grupy, mieszkającej w jednym domu, mamy dobrą wiadomość! W marcu tego roku format ponownie trafi na ekrany telewizorów. Kto go poprowadzi?

Stacja TVN7 przygotowuje się do rozpoczęcia emisji programu Big Brother wiosną tego roku! Uczestnicy, wybrani w trakcie castingu, wprowadzą się do Domu Wielkiego Brata, by rozpocząć walkę o wielką pieniężną nagrodę! Czego możemy się spodziewać w tej edycji?

Big Brother

Kim jest nowy prowadzący?

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, główną prowadzącą ma zostać Agnieszka Woźniak- Starak. To ona zajmie się prowadzeniem programu na żywo, rozmową z uczestnikami oraz ich rodzinami. Jak jednak wynika ze wstępnych ustaleń, gospodarzy programu ma być kilku. Każdy z nich ma pełnić inną rolę.

Uczestnicy

W nowej edycji programu wystąpi 15 uczestników. Z każdym nowym tygodniem będą wykonywać konkretne, wymagające odwagi zadania. Wszystko będzie się odbywało pod okiem kamer.

Jak wspomina dyrektor programowa kanałów TVN7 i TVN Fabuła Katarzyna Mazurkiewicz, ilość osób, które zgłosiły się do programu, przerosła najśmielsze oczekiwania producentów:

– Jesteśmy właśnie na etapie castingów. Zainteresowanie programem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – do tej pory otrzymaliśmy 12 tysięcy zgłoszeń. Od czasu pierwszej edycji minęło 18 lat, wracamy więc do kultowego formatu, wiele się jednak przez ten czas zmieniło. – wspomina.

Co nas zaskoczy?

W nowym sezonie duży wpływ na losy uczestników mają mieć głosy telewidzów. To oni zadecydują, kto pozostanie w Domu Wielkiego Brata, a kto opuści program. Jak się okazuje, zakres działań, jakie będą mieli odbiorcy, ma być znacznie większy!

Show Big Brother już od pierwszej edycji wzbudzał ogromne zainteresowanie i wiele kontrowersji. Dochodzące zewsząd informacje wskazują, że ten sezon również będzie niemałym zaskoczeniem. My już nie możemy się doczekać!

Nowa edycja Big Brothera! ZOBACZ ZDJĘCIA:

Big Brother

Big Brother to reality show znane na całym świecie. Program miał premierę w Polsce 18 lat temu.

Big Brother

Uczestnicy, którzy zdecydowali się na udział w programie, przez długi czas cieszyli się ogromną popularnością.

Choć debiut Jolanty Rutowicz w programie Big Borther miał miejsce lata temu, do dziś gwiazda uznawana jest za jedną z bardziej kluczowych postaci.

Big Brother

Nową prowadzącą będzie Agnieszka Woźniak- Starak. To ona będzie przeprowadzać rozmowy z uczestnikami tej edycji.

Big Brother

Gwiazda od lat wciela się w rolę gospodarza programu Azja Express.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Oscary 2019 ogłoszone! „Zimna Wojna” i jej twórcy nominowani w trzech kategoriach
  2. Znana na całym świecie modelka wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Ma szansę wygrać?
  3. Seriale HBO, które musisz zobaczyć! Najciekawsze propozycje
  4. Kamil Bednarek zmienił się nie do poznania! Zaskakująca przemiana
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces