Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żywy Ken jest teraz żywą Barbie. Uzależniony od operacji plastycznych gwiazdor przechodzi korektę płci
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 06.01.2020 15:48

Żywy Ken jest teraz żywą Barbie. Uzależniony od operacji plastycznych gwiazdor przechodzi korektę płci

płeć
fot. Rodrigo Alves, wikipedia.org

Płeć osoby znanej do tej pory jako żywy Ken nigdy nie była kwestią taką oczywistą. Jednak to zostało już potwierdzone, urodzona jako Rodrigo Alves i znana z licznych operacji plastycznych Roddy ujawniła, że jest transseksualną kobietą i przechodzi właśnie operacje korekty płci.

Znana z Big Brothera i swoich licznych operacji plastycznych, jeszcze pod imieniem Rodrigo, ostatnio w rozmowie z Daily Mail Roddy Alves ujawniła, że od zawsze identyfikowała się jako kobieta. Szczerze opowiedziała o tym, jak wygląda proces korekty płci, jakie kroki poczyniła, a jakie jeszcze są przed nią. Jej płeć w końcu nie jest tajemnicą.

Płeć „żywego Kena” inna niż myśleliśmy

Przez wiele lat musiała to ukrywać, ale w niedawnej rozmowie z jednym z brytyjskich portali Roddy Alves, ujawniła, że jej płeć jest inna, niż do tej pory mogliśmy sądzić. Urodzona w męskim ciele, nazwana Rodrigo, gwiazda w rzeczywistości identyfikuje się jako kobieta.

W ostatniej rozmowie przyznała, że życie jako mężczyzna było dla niej trudne, opowiedziała też o przemocy, jakiej doznawała w młodości z powodu swojego dziewczęcego wyglądu i zachowania. Teraz, w wieku 36 lat, Roddy w końcu spełnia swoje marzenie.

Uzależniona od operacji

Kiedy znana była jeszcze jako Rodrigo, Roddy była sławną uczestniczką Big Brothera, znaną ze swojego uzależnienia od operacji plastycznych. Miała ich ponad 70, a w sumie wydała na nie 500 tysięcy funtów, czyli prawie 2 i pół miliona złotych.

Teraz kiedy nie musi już dłużej ukrywać swojej tożsamości, Roddy powiedziała, że planuje zmianę wizerunku. Poza oczywistymi zmianami, idącymi za korektą płci, planuje zatroszczyć się o to, żeby jej wizerunek był mniej krzykliwy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

płeć

Kiedy jeszcze znana była jako Rodrigo, stała się sławna z powodu uzależnienia od operacji plastycznych.

płeć

Teraz przechodzi korektę płci.

płeć

Planuje też zmienić swój wizerunek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „”Wygląda młodziej od syna”
  3. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  4. Lekarz powiedział, że znamię na jej czole jest niegroźne. Rok później walczyła o życie
  5. Agnieszka Chylińska zalała się łzami. Gwiazda zdradziła prawdę o swoim dziecku
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródła: dailymail.co.uk

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces