Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prowadzący „Big Brothera” wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Wzruszający gest gwiazd
Robert Głowacki
Robert Głowacki 14.09.2019 16:23

Prowadzący „Big Brothera” wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Wzruszający gest gwiazd

Big Brother
instagram.com@bartekjedrzejak1

Big Brother: prowadzący program wspierają pogrążoną w żałobie Agnieszkę Woźniak-Starak. Podczas pierwszego odcinka na żywo, cała trójka zebrała się na solidarny i wzruszający gest wobec swojej koleżanki. Co takiego zrobili?

Już wczoraj mogliśmy oglądać nową odsłonę programu Big Brother. Powracające po wakacyjnej przerwie reality-show zgromadziło sporą widownię, a to za sprawą występu Edyty Górniak i ciekawości związanej z nowymi uczestnikami. Zabrakło niestety Agnieszki Woźniak-Starak, która prowadziła poprzednią edycję. Podczas pierwszego odcinka na żywo prowadzący program pokazali swoje wsparcie dla byłej prowadzącej. To subtelny i wzruszający gest.

Big Brother: prowadzący wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

Wczoraj odbyła się premiera pierwszego odcinka nowego sezonu programu Big Brother. Do tej pory główną prowadzącą reality-show była Agnieszka Woźniak-Straak, jednak w związku z nagłą śmiercią jej męża, naturalnie zrezygnowała z pracy w telewizji. Zastąpiła ją Gabi Drzewiecka, która była znana widzom m.in. z programu Dzień Dobry TVN, w którym przeprowadzała wywiady z gwiazdami muzyki.

big brother

Podczas wczorajszego odcinka prowadzący wyrazili publicznie swoje wsparcie wobec Agnieszki Woźniak-Starak. Gabi Drzewiecka, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, po ostatniej przerwie reklamowej wyszli przed kamerę ze złotymi broszkami. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż na broszkach znajdowały się inicjały AWS, nawiązujące do Agnieszki Woźniak-Starak.

big brother

Agnieszka Woźniak-Starak: Big Brother

Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze przed premierą Big Brothera ochoczo opowiadała w mediach o swojej chęci poprowadzenia reality-show. Edward Miszczak wziął pod uwagę jej kandydaturę i zaangażował jako prowadzącą, spełniając tym samym jedno z jej zawodowych marzeń. Prezenterka poradziła sobie doskonale przed kamerą, jednak nagła śmierć jej męża musiała przerwać jej przygodę z show.

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno, nieopodal jego rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda. Najprawdopodobniej producent płynął motorówką z tajemniczą 27-latką, gdy nagle podczas ostrego skrętu oboje wypadli za burtę. Kobiecie udało się dopłynąć do oddalonego o 100 metrów brzegu, niestety Piotr Woźniak-Starak nie miał tyle szczęścia.

Przez 5 dni trwała akcja poszukiwawcza, aż dopiero w czwartek 22 sierpnia w godzinach porannych znaleziono jego ciało. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Straka odbył się 29 sierpnia w Konstancinie Jeziornej, a jego ciało złożono na Mazurach dzień później. Producent miał 39 lat.

big brother

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies to wielki przyjaciel, ale i wydatek. Koszty mogą zdziwić
  2. Anny Kalczyńskiej w żałobie. Gwiazdę wspierają inne sławy, wzruszające gesty
  3. Piotr Woźniak-Starak pochowany w Fuledzie. Tak wygląda jego niezwykły grób
  4. Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała olśniewająco. Na starych zdjęciach ma długie włosy
  5. Kobiety oszalały na punkcie sukienki Kasi Cichopek. Ten krój to absolutny hit tej jesieni
  6. Zbigniew Wodecki nie był aniołkiem? Romanse i skandale z królem polskiej piosenki w roli głównej