Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje 38-letnia gwiazda brytyjskiego Big Brothera
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 11.04.2021 13:17

Nie żyje 38-letnia gwiazda brytyjskiego Big Brothera

Maciej Kossowski
Obraz Henryk Niestrój z Pixabay

Nie żyje uczestniczka brytyjskiej edycji programu „Big Brother”. Uruchomiono specjalną zbiórkę, aby zebrać pieniądze na leczenie celebrytki. Niestety nie udało jej się uratować.

„Big Brother” jest jednym z tych formatów programu telewizyjnego, który podbił dosłownie cały świat. Widzowie wprost nie mogli oderwać wzroku od ekranów, kiedy śledzili losy swoich ulubionych uczestników. Natomiast dla osób biorących udział w programie była to szansa na rozpoczęcie swojej kariery w show-biznesie.

Tak też było w przypadku Nikki Grahame, która wzięła udział w siódmej edycji brytyjskiego „Big Brothera”. Niestety niedawno w internecie pojawiła się informacja o śmierci 38-letniej celebrytki.

Nie żyje gwiazda brytyjskiej edycji programu „Big Brother”

Nikki Grahame już w czasie swojego występu w programie przykuła uwagę widzów. Również po zakończeniu swojej przygody w show potrafiła skupić wokół siebie uwagę niemałej ilości fanów.

Na samym tylko Instagramie obserwowało ją ponad 130 tysięcy osób. Niestety jej historia ma tragiczny koniec. Nikki od dłuższego czasu zmagała się z niezwykle poważną chorobą, a dokładniej anoreksją.

Przyjaciele celebrytki postanowili uruchomić specjalną zbiórkę, aby zebrać pieniądze na jej leczenie. Dzięki temu udało im się zebrać ponad 60 tysięcy funtów.

Mimo wsparcia ze strony fanów i bliskich stan zdrowia Nikki zaczął się pogarszać, aż w końcu doszło do najgorszego. Na stronie jej zbiórki niedawno pojawił się wpis informujący o śmierci 38-latki.

Z wielkim smutkiem musimy was poinformować, że nasza przyjaciółka Nikki zmarła we wczesnych godzinach porannych, w piątek 9 kwietnia. To łamie nasze serca, że ktoś tak cenny został nam odebrany w tak młodym wieku. Nikki nie tylko wpłynęła na życie milionów ludzi, ale także przyjaciół i rodziny. Wszyscy będą za nią niezmiernie tęsknić – czytamy.

Nagła śmierć Nikki wstrząsnęła fanami programu „Big Brother”. Wielu z nich do samego końca miało do samego końca nadzieję, że uda jej się zwyciężyć z chorobą. Niestety anoreksja doprowadziła do tak poważnego wyniszczenia organizmu celebrytki, że nie miała ona już siły na podjęcie walki.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl