Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prowadzący „Big Brother” wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: „Wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 31.08.2019 18:22

Prowadzący „Big Brother” wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: „Wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech”

Big Brother
instagram.com@bartekjedrzejak1

Big Brother: prowadzący program wspiera swoją koleżankę z pracy w czułym wpisie na Instagramie. Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła słynne reality-show wraz z Bartkiem Jędrzejakiem, który uczcił pamięć jej zmarłego męża w specjalnym poście. – Wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech – czytamy.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całym show-biznesem. W Internecie pojawiło się bardzo dużo pożegnalnych wpisów, w których gwiazdy uczciły pamięć po zmarłym producencie. Tym razem Bartek Jędrzejak, który prowadził wraz z Agnieszką Woźniak-Starak zamieścił czuły wpis.

Bartek Jędrzejak wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak była główną prowadzącą program Big Brother, a w tym zadaniu towarzyszyli jej również: Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, czy Bartek Jędrzejak, który ostatnio zamieścił czuły wpis, w którym wspiera swoją koleżankę z planu. Prezenter oddaje cześć zmarłemu producentowi, a także z nadzieją patrzy w przyszłość, licząc, że jeszcze kiedyś usłyszy śmiech Agnieszki.

Aga, wtedy ty, jak siostra, dałaś energię i ramię. Dzisiaj, jak brat, chcę żebyś wiedziała, że przekazuję energię i siłę. Rodzina, bliscy, spokój i czas… Bardzo mi smutno i mocno wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech. Jestem z Tobą. Bartek– czytamy w pożegnalnym wpisie.

Bartek Jędrzejak poznał Agnieszkę Woźniak-Starak jeszcze przed ich wspólną przygodą na planie programu Big Brother. Połączyły ich wcześniejsze projekty, bowiem Jędrzejak jest reporterem Dzień Dobry TVN, który kilka razy prowadziła Woźniak-Starak.

Jak zginał Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak zginał nad ranem w niedzielę 18 sierpnia na jeziorze Kisajno, nieopodal swojej rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda. Producent płynął motorówką z tajemniczą 27-latką, gdy niespodziewanie podczas ostrego skrętu wypadli poza burtę. Kobiecie udało się dopłynąć do oddalonego o 100 metrów brzegu o własnych siłach, niestety Piotr Woźniak-Starak nie miał tyle szczęścia. Przez 5 dni trwała akcja poszukiwawcza, aż dopiero w czwartek 22 sierpnia około godziny 5 znaleziono jego ciało.

Super Express donosił, że znajdowało się około 400 metrów od domu Staraków. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się w czwartek, 29 sierpnia w podwarszawskim Konstancinie Jeziornej. Na ostatnie pożegnanie producenta przybyło wiele gwiazd m.in.: Anna Lewandowska, Alicja Bachleda-Curuś, Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem, czy Joanna Przetakieiwcz. Mszę poprowadziło sześciu duchownych, w tym ksiądz Kazimierz Sowa, który osobiście znał się z producentem. Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Big Brother

Wpis Bartka Jędrzejaka.

Big Brother

Bartek Jędrzejak prowadził najnowsza edycję programu Big Brother.

Big Brother

Na planie zaprzyjaźnił się z Agnieszką Woźniak-Starak.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień
  2. Rewolucja w sklepach! Wiele osób mocno się zdziwi
  3. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  4. Piotr Woźniak-Starak zastawił dom, by sfinansować film ”Bogowie”. Nie wiedział o tym nawet reżyser
  5. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  6. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa
  7. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem