Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Alicję Walczak z „Big Brothera”? Niesamowite czym się dziś zajmuje, przeszła długą drogę
Angelika Bielska
Angelika Bielska 06.07.2020 11:27

Pamiętacie Alicję Walczak z „Big Brothera”? Niesamowite czym się dziś zajmuje, przeszła długą drogę

big brother
fot. TRICOLORS/East News

Big Brother to jeden z pierwszych w Polsce reality show, który szybko podbił serca Polaków. Program wzbudził wielkie kontrowersje, tak samo jak jego uczestnicy. Jedną z nich była Alicja Walczak, która po wyjściu z domu Wielkiego Brata przeżyła prawdziwy koszmar. Gwiazda ledwo uszła z życiem przez poważny wypadek, jednak cudem wyszła na prostą. Dziś ciężko ją rozpoznać!

Pięćdziesięcioletnia Alicja Walczak to gwiazda pierwszej edycji popularnego i kontrowersyjnego reality show – Big Brother. Kobieta podzieliła się swoimi przeżyciam w rozmowie z Dobrym Tygodniem. Wówczas opowiedział m.in. o tym, że po występie w programie przeżyła prawdziwe piekło. Czym zajmuje się dziś?

Alicja Walczak z programu Big Brother przeżyła koszmar

Jak się okazuje, gwiazda pierwszej edycji programu ma za sobą poważne przejścia. Jej życie nie należy do łatwych. Gwiazda ma za sobą poważny wypadek samochodowy.

– Miałam ciężki wypadek samochodowy, zderzenie czołowe, które dzięki Bogu przeżyłam. Doznałam poważnego urazu kręgosłupa, w związku z czym cały czas muszę być rehabilitowana – przyznała w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

To jednak był dopiero początek jej nieszczęść.

  1. Była na samym szczycie, kochała ją cała Polska. Trudno uwierzyć, jak skończyła Maryna z „Janosika”
  2. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  3. Wielka tragedia. Niestety, nie żyje Robert Rogalski, cała Polska we łzach

Gwiazda programu Big Brother walczyła z nowotworem

Niedługo po wypadku zdiagnozowano u Alicji Walczak nowotwór. Jak się okazało, kobieta chorowała na raka drobnokomórkowego płuc. Ta jednak już w programie nie kryła się ze swoją wiarą i codzienną modlitwą. Jak twierdzi i tym razem wiara pozwoliła jej przetrwać i wyzdrowieć.

– Badania potwierdziły, że w moim przypadku wszystkie guzki się cofnęły. To przykład, że jeżeli ktoś ma silną wiarę, to w jego życiu mogą dziać się cuda. Otrzymałam wiele dobra od Jezusa – czytamy w Dobrym Tygodniu słowa Alicji.

Swoje ciężkie doświadczenia Alicja postanowiła opisać w książce – Piękna Dusza. Jej autorska pozycja czeka właśnie na wydanie. Jak się domyślamy – będzie to książka przepełniona wiarą, oraz jak podkreśla sama zainteresowana – opowiadająca o jej przemianie. Ponadto Alicja zajmuje się malarstwem – na facebooku prowadzi profil poświęcony jej twórczości!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

big brother

Alicja Walczak ma za sobą ciężkie przeżycia.

big brother

Alicja była gwiazdą pierwszego sezonu programu.

big brother

Kobieta jest bardzo religijna, poświęca się malarstwu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Według policji na wiecu Andrzeja Dudy uczestniczyło za dużo osób. Organizatorzy dwóch zgromadzeń mogą ponieść bardzo poważne konsekwencje?
  2. Skandal nad Morskim Okiem. Zdruzgotani turyści muszą zawracać
  3. Mały Henryk to prawdziwa kopia taty. Radosław Majdan pokazał swoje zdjęcia z dzieciństwa, identyczni
  4. Ministerstwo Zdrowia interweniuje. Chodzi o Andrzeja Strzeleckiego, niewiarygodna decyzja
  5. Policja już postawiła zarzuty i domaga się kary. Chodzi o wiec Andrzeja Dudy
  6. Apel policji do właścicieli psów. Każdy powinien go przeczytać

Źródło: pomponik.pl