Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi „Big Brothera”? Małgorzata Ohme skomentowała
Robert Głowacki
Robert Głowacki 25.08.2019 16:02

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi „Big Brothera”? Małgorzata Ohme skomentowała

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nadchodzącą edycję Big Brothera? Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN gwiazdy reality show: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer odnieśli się do udziału pogrążonej w żałobie Agnieszki w show. Czy śmierć Piotra Woźniaka-Staraka zmieni plany zawodowe prezenterki?

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wciąż jest ogromnym szokiem dla wszystkich. Od feralnego wydarzenia minął dopiero tydzień, a już internauci zastanawiają się, czy Agnieszka Woźniak-Starak będzie gospodynią nadchodzącej, kolejnej edycji programu Big Brother. Małgorzata Ohme skomentowała tragedię, jaka przydarzyła się rodzinie Staraków.

Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi Big Brothera?

Agnieszka Woźniak-Starak była główną prowadzącą ostatniej edycji programu Big Brother. Prezenterka zaznaczała w wywiadach, że bycie gospodynią akurat tego reality-show jest spełnieniem jednego z jej zawodowych marzeń. Na szklanym ekranie sprawdziła się rewelacyjnie. Spodobała się widzom i zarządowi TVN, dlatego miała również poprowadzić kolejną, jesienną edycję.

Niestety nagła śmierć jej męża, Piotra Woźniaka-Straka kompletnie zmieniła jej plany. Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi Big Brothera? Jeszcze nie wiadomo, czy gwiazda będzie na siłach stanąć przed kamerą. Małgorzata Ohme, która współprowadziła z nią program w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że jest zdecydowanie za wcześnie, żeby w ogóle o tym mówić.

To jest pytanie nie na dziś. Dzisiaj jesteśmy wszyscy z Agnieszką. Sercem, myślami, łzami – wyznała Ohme.

Big Brother – co dalej?

Nikt jeszcze nie wie, czy Agnieszka Woźniak-Starak zdecyduje się wrócić do pracy, jednak patrząc na to, że nowy Big Brother startuje w połowie września, wątpimy, że prezenterka pojawi się na ekranie tak szybko.

Filip Chajzer nie chce wypowiadać się na temat śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, zaznaczając tym samym, że nie powinno się tyle o tym mówić i dać Agnieszce czas tylko dla niej, aby mogła wrócić do siebie. Pewne jest jednak, że Chajzer ponownie będzie współprowadzącym Big Brothera i jak zapewnia w rozmowie z Jastrząb Post, nadchodząca edycja będzie jeszcze większym hitem, niż poprzednia.

To będzie fantastyczna edycja. Pierwsza była świetna, a ta będzie turbo świetna. Dla nas to jest taki program bliski naszemu sercu, również dlatego, że dzięki niemu prowadzimy Dzień Dobry TVN, a poza tym bardzo go polubiliśmy. To jest wspaniały program, wspaniały eksperyment socjologiczny – powiedział Chajzer.

Kolejna, druga już edycja reaktywowanego Big Brothera pojawi się na antenie TVN już w piątek 13 września. Będziecie oglądać?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Woźniak-Starak

Nie wiadomo jeszcze, czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi Big Brothera.

Agnieszka Woźniak-Starak

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme uważają, że jest zdecydowanie za wcześnie, aby o tym mówić.

Agnieszka Woźniak-Starak

Nowe odcinki Big Brothera już 13 września w piątek w TVN.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  2. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało
  3. Dominika Gwit w szczerym wywiadzie: „Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić”
  4. Kobieta i jej kot podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]
  5. Wysypał kawę na folię aluminiową i ją podpalił. Gdy poznasz powód, też będziesz tak robić
  6. Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce