Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Klaudiusza z ”Big Brothera”? Pokazał zdjęcie z dorosłym synem, fani zachwyceni
Karina Sulich
Karina Sulich 29.11.2020 08:10

Pamiętacie Klaudiusza z ”Big Brothera”? Pokazał zdjęcie z dorosłym synem, fani zachwyceni

big brother
Fot. TRICOLORS/East News

Big Brother okazał się jednym z największych hitów telewizyjnych, a jego uczestnicy, na dobre utkwili w pamięci widzów. Pierwsze polskie reality show przyniosło im ogromną popularność. Pamiętacie Klaudiusza, który w pierwszym sezonie programu zajął piąte miejsce? Mężczyzna pokazał zdjęcie z dorosłym synem, a fani nie szczędzą zachwytów.

Klaudiusz Sevković, który wystąpił w pierwszej edycji programu Big Brother, podbił serca widzów i szybko stał się ich ulubieńcem. Choć późniejsze próby zaistnienia mężczyzny w telewizji nie przyniosły oczekiwanych skutków, Polacy nie zapomnieli o uśmiechniętym uczestniku. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad trzy tysiące osób, a kiedy pojawiło się na nim zdjęcie już dorosłego syna mężczyzny, fani nie mogli przestać się zachwycać.

Big Brother. Pamiętacie Klaudiusza?

Choć ostatecznie Klaudiusz Sevković w pierwszej edycji programu Big Brother zajął piąte miejsce, widzowie wciąż wspominają go jako uczestnika, który wyróżniał się swoim uśmiechem.

Dodatkowo, na ekranach telewidzowie mogli zobaczyć również dwójkę jego małych dzieci. Teraz w mediach społecznościowych historycznego uczestnika pojawiło się zdjęcie jego już dorosłego syna.

– Ale wyrósł chłopak – czytamy w jednym z komentarzy. – Pana syn jest bardzo przystojny. Życzę mu spełnienia wszelkich marzeń – zachwyca się fanka. – Syn super – pisze kolejny internauta.

Jak wygląda 20-letni dziś Tiger? Jest podobny do słynnego taty i co sądzi o występie ojca w reality show? Niektórzy mogą się zdziwić reakcją młodego mężczyzny.

  1. Mężczyzna biegł przez las i nagle usłyszał porażające odgłosy. Zamarł, kiedy zobaczył co znajduje się w zaroślach
  2. Wszyscy do końca mieli nadzieję, niestety. Odnaleziono ciała dwóch osób, w akcji prokuratura
  3. Niemowlak wylądował w szpitalu, kiedy lekarz otworzył jego buzię, zamarł. Natychmiast wezwano policję, rodziców aresztowano

Klaudiusz z programu Big Brother pokazał dorosłego syna

Dla tych, którym Tiger wpadł w oko, mamy przykrą wiadomość. 20-letni syn uczestnika programu Big Brother już odnalazł miłość.

Dodatkowo, jak się okazuje, młody mężczyzna dopiero niedawno dowiedział się, że jego tata robił w telewizji prawdziwą furorę.

– Dzieci dopiero teraz odkrywają, że ich tata był w programie. Jak nagrywały coś ze mną, to nie pamiętały tego, bo były bardzo młode i nie doceniały tego. Syn dwa lata temu znalazł gdzieś odcinki „Big Brothera” i pękał ze śmiechu, bo nie mógł uwierzyć, że to ja tam występowałem – zdradził w rozmowie z portalem Plejada.pl Klaudiusz Sevković.

Klaudiusz Sevković opublikował zdjęcie syna nie bez powodu. niedawno Tiger obchodził swoje 20 urodziny. Nie pozostaje nam nic innego, jak przyłączyć się do życzeń. Sto lat!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Big Brother

Klaudiusz z programu Big Brother pokazał swojego dorosłego syna. Podobni? Fani są zachwyceni.

big brother

Trzeba przyznać, że sam uczestnik niewiele się zmienił. Pamiętacie Klaudiusza?

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Makabryczne zdarzenie pod Warszawą. Doszło do ataku przy użyciu niebezpiecznego narzędzia
  2. Na obrazku ukrywa się kot. 95% osób nie potrafi go znaleźć, zadanie dla wyjątkowo bystrych
  3. Staruszek poprosił pielęgniarkę, żeby posprzątała jego lodówkę. Zajrzała do środka i nagle wybiegła z mieszkania, nie mogła znieść widoku
  4. Pamiętacie Norberta z „M jak miłość”? Mariusz Sabiniewicz nie żyje od kilku lat, jego ostatnie chwile były wstrząsające
  5. Hanna Lis przekazała druzgocącą wiadomość. Chodzi o jej córkę, współczujemy z całego serca pani Haniu
  6. Ktoś zakłada pułapki na zwierzęta. Zginął ukochany owczarek niemiecki, musiał cierpieć wiele godzin
  7. Piotr Żyła pobił dziś wielki rekord. Przebił Małysza, Stocha i Hulę, nieprawdopodobne

źródło: Instagram, Plejada.pl