Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Manuelę Michalak z „Big Brothera”? Jest nie do poznania, niewiarygodne, czym się teraz zajmuje
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 03.11.2020 23:00

Pamiętacie Manuelę Michalak z „Big Brothera”? Jest nie do poznania, niewiarygodne, czym się teraz zajmuje

Big Brother
fot. TRICOLORS/East News

Big Brother: Manuela Michalak wystąpiła w pierwszej edycji programu. Pamiętacie ją? Wiemy, jak wygląda i czym się zajmuje dzisiaj, po prawie 20 latach od zakończenia tej serii. Jej wizerunek jest nie do poznania, przeszła ogromną metamorfozę.

Manuela Michalak, jedna z uczestniczek programu Big Brother, zdradziła, czym się obecnie zajmuje. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, niewiarygodne jak bardzo się zmieniła.

Manuela Michalak w programie Big Brother

Wzięła udział w pierwszej polskiej edycji programu, która miała miejsce w 2001 roku. Nie wygrała go, ale była bardzo blisko najwyższego stopnia na podium, zajęła wtedy drugie miejsce, zaraz po Januszu Dzięciole. Jednak telewidzowie zapamiętali ją na długo.

Dzisiaj trudno byłoby ją poznać na ulicy, gwiazda programu TVN nie ukrywa, że jej się trochę przytyło. W wywiadzie dla Vivy zapewnia, że nadal jest tym samym kolorowym ptakiem, jakim była 18 lat temu.

Do dziś lubię się wyróżniać, czego nie da się ukryć. (śmiech) Miałam już włosy niebieskie, różowe, fioletowe, czerwone… Niedługo chcę mieć aż 80-centymetrowe, więc ciągle coś zmieniam — powiedziała w rozmowie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Czym zajmuje się Manueala Michalak?

Manuela Michalak zajmuje się prowadzeniem własnej firmy, to prawdziwa bizneswoman. Jest właścicielką salonu fryzjerskiego oraz dyrektorem zakładu, który rozprowadza specjalne włosy do przedłużania.

Dzisiaj ma 46 lat i co prawda nie nazywa się Michalak, tylko Jabłońska, ponieważ celebrytka w 2002 roku poślubiła Tomasza Jabłońskiego.

W mediach posługuje się panieńskim nazwiskiem, bo to właśnie pod nim stała się rozpoznawalna i popularna. Telewidzowie pokochali ją za jej optymizm i uśmiech.

Pamiętacie ją jeszcze? Jesteście zaskoczeni jej przemianą?

Dziś pisaliśmy również o innym uczestniku programu Big Brother, mianowicie o Klaudiuszu. Więcej informacji na jego temat znajdziecie >tutaj<.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Big Brother

Pamiętacie gwiazdę pierwszego sezonu programu Big Brother?

Big brother

Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej.

Big Brother

W programie zajęła wtedy drugie miejsce.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródła: viva.pl, plotek.pl, fakt.pl