Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gabi Drzewiecka skomentowała pracę Agnieszki Woźniak-Starak. Nowa prowadząca „Big Brothera” chwali poprzedniczkę
Robert Głowacki
Robert Głowacki 03.09.2019 17:13

Gabi Drzewiecka skomentowała pracę Agnieszki Woźniak-Starak. Nowa prowadząca „Big Brothera” chwali poprzedniczkę

TVN
instagram.com @olajordan

TVN: Gabi Drzewiecka będzie nową prowadzącą Big Brothera. 18 sierpnia Agnieszka Woźniak-Starak straciła swojego ukochanego męża, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Wiadome było, że nieprędko wróci do pracy w telewizji. Wczoraj Gabi Drzewiecka oficjalnie potwierdziła pojawiające się ostatnimi czasy plotki, że to właśnie ona zastąpi Agnieszkę.

Już jesienią rusza kolejna edycja programu Big Brother na TVN 7. Poprzednią edycję prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, jednak w obliczu ostatnich wydarzeń z życia prezenterki nie ma się czemu dziwić, że nieprędko wróci do pracy. Gabi Drzewiecka oficjalnie poinformowała, że ona zastąpi Agnieszkę w najbliższym sezonie. Kim jest nowa prowadząca?

Kim jest Gabi Drzewiecka? Nowa gwiazda TVN

Gabi Drzewiecka jest doświadczoną dziennikarką, a uważni słuchacze z pewnością mogą kojarzyć ją ze stacją radiową Chillizet, w której przez 6 lat prowadziła autorską audycję Gabinet Dźwięku. Niedawno zrezygnowała z pracy w radio, jednak wciąż była aktywna dziennikarsko, chociażby w programie Dzień Dobry TVN, w którym przeprowadzała wywiady z gwiazdami muzyki.

Teraz przed nią kolejne wyzwanie. W niedzielę na kanapie DDTVN Edward Miszczak ogłosił, że to właśnie Gabi Drzewiecka będzie zastępowała Agnieszkę Woźniak-Starak w Big Brotherze. Sama zainteresowana również poinformowała fanów na swoim Instagramie.

– Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuje od Was od wczoraj. Potwierdzam – będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję Big Brothera. Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany – zaczęła dziennikarka.

W bardzo miły sposób odniosła się także do swojej poprzedniczki.

– Wiem też, że Agnieszka Woźniak-Starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, że będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało. Trzymajcie kciuki – napisała Gabi na Instagramie.

Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do telewizji?

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN. Na razie pewne jest, że nie pojawi się w żadnym z programów jesiennej ramówki stacji. Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak zapewnia, że zawsze znajdzie się miejsce dla prezenterki w stacji, co więcej zaznacza, że jest zdecydowanie za wcześnie, żeby mówić o pracy.

Stara się także nie dzwonić do Agnieszki, aby ta w spokoju mogła przeżyć żałobę po zmarłym tragicznie ukochanym. Przypomnijmy, że 18 sierpnia na jeziorze Kisajno zginął mąż dziennikarki, a także wieloletni współpracownik TVN, Piotr Woźniak-Starak. Miał zaledwie 39 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn

Nową prowadzącą Big Brothera będzie Gabi Drzewiecka.

tvn

Do tej pory pojawiała się gościnnie w Dzień Dobry TVN.

tvn

Do tej pory program prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolejny sezon „Kuchennych Rewolucji”. Ile na show zarabia Magda Gessler?
  2. Koniec świata nadejdzie już 14 września? Naukowcy twierdzą, że zagrożenie jeszcze nigdy nie było tak realne
  3. Złote buty damskie to modowy HIT! Rodzaje, z czym je łączyć i komu pasują?
  4. Rodzice zostawili nastoletnie dzieci same na tydzień. Gdy po powrocie weszli do domu, odebrało im mowę
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!