Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Był gwiazdą „Big Brothera”. Zdumiewające, co dziś robi i jak wygląda Klaudiusz Ševković
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 31.01.2022 09:45

Był gwiazdą „Big Brothera”. Zdumiewające, co dziś robi i jak wygląda Klaudiusz Ševković

Big Brother
Fot. TRICOLORS/East News

Pamiętacie pierwszą edycję programu „Big Brother”? Choć jej emisja miała miejsce w 2001 roku, jej uczestnicy wciąż cieszą się w mediach dużą popularnością. Jedną z bardziej lubianych postaci był kucharz Klaudiusz Ševković. Co dziś robi i jak wygląda?

Reality show stacji TVN był wielkim hitem. Średnia oglądalność 1. sezonu wyniosła 4,2 miliona widzów, a jego finał przyciągnął przed telewizory prawie 10 milinów osób. Co dziś robi jeden z najpopularniejszych uczestników pierwszego „Big Brothera”?

Co teraz robi Klaudiusz Ševković z programu „Big Brother”?

Choć Klaudiusz nie wygrał pierwszej edycji „Big Brothera” (zwycięzcą został Janusz Dzięcioł), to po wyjściu z domu Wielkiego Brata nie narzekał na brak popularności.

Po zakończeniu emisji 1. sezonu zagrał w filmie z udziałem innych uczestników „Big Brothera” – „Gulczas, a jak myślisz” Jerzego Gruzy. Miał też własny program kulinarny w TVN „Wielka niespodzianka”. Prowadził audycje w Telezakupach Mango oraz „Klaudiusz & Cooking” w TV Silesia.

Ševković odnosił też niemałe sukcesy w polityce: nieprzerwanie od 2006 roku jest radnym miasta Chorzów. Napisał także dwie książki kulinarne – a to nie wszystko!

Od 2003 roku Klaudiusz jest prezesem żeńskiego klubu sportowego KPR Ruch Chorzów. Został też redaktorem naczelnym magazynu „Silesia Business & Life”.

Dziś stroni od mediów, w wolnych chwilach gra w golfa oraz jeździ na luksusowe wczasy zagraniczne – zdjęciami z wypraw chętnie chwali się na Instagramie. W programie „Dzień dobry TVN” wyznał też, jak wygląda jego życie rodzinne:

Moje dzieciaki mieszkają w różnych częściach świata. Tiger ma 21, a Vanessa 23 lata. Tiger mieszka w Monachium, a Vanessa w Dubaju. Jest stewardessą znanych linii lotniczych. […] Ja odwiedzam w wolnych chwilach ich i sobie jakoś dajemy radę – opowiedział Ševković.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Porażka Danuty Holeckiej. Monika Olejnik pokazała, gdzie jest miejsce gwiazdy TVP
  2. „The Voice Senior”: Po słowach Maryli Rodowicz do uczestnika Brzozowski musiał ratować sytuację
  3. Jutro wieczorem całe rodziny zasiądą przed telewizorami. Wszyscy włączą Polsat