Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tak teraz wygląda oryginalna willa Big Brothera
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.04.2024 18:18

Tak teraz wygląda oryginalna willa Big Brothera

Big Brother
fot. YouTube

Reality show “Big Brother” biło prawdziwe rekordy popularności. To właśnie z tego kontrowersyjnego programu pochodzi wiele gwiazd, które przez długi czas brylowały w polskim show-biznesie. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda kultowy dom Wielkiego Brata!

"Big Brother" bił rekordy popularności w Polsce

Reality show zadebiutowało na antenie TVN-u 4 marca 2001 roku i niemal natychmiast podbiło serca Polaków. Formuła programu, oparta na obserwacji wspólnego codziennego życia uczestników budziła wiele kontrowersji, ale też wywołała ogromne zainteresowanie telewidzów. Zwycięzcy pierwszych edycji mieli też szansę na nagrodę - 500 tysięcy złotych.

Dzięki udziałowi w “Big Brotherze” sporą popularność zyskało wiele późniejszych celebrytów, którzy przez lata pojawiali się w polskim show-biznesie. Wśród nich największą rozpoznawalność zyskali między innymi Jola Rutowicz oraz Jarosław Jakimowicz.

Jarosław Jakimowicz
"Big Brother" bił rekordy popularności w Polsce, fot. KAPIF
Jarosław Jakimowicz
"Big Brother" bił rekordy popularności w Polsce, fot. KAPIF
Spróbował kebaba od Chajzera. Nie krył zniesmaczenia Polsat rozbiłby nimi bank. Te dwie celebrytki miały wystąpić w “Tańcu z Gwiazdami”

Jak wyglądała willa z "Big Brothera"?

Uczestnicy kontrowersyjnego reality show TVN mieli do swojej dyspozycji luksusową willę z basenem, w której toczyło się całe ich programowe życie. Ekskluzywny dom znajdował się we wsi Gołków na Mazowszu w powiecie piaseczyńskim. Willa zachwycała telewidzów swoim ogromnym rozmiarem i niecodziennym kształtem.

Co ciekawe, posiadłość tak bardzo przypadła do gustu producentom stacji TVN, że w późniejszym okresie posłużyła jako miejsce nagrywania kolejnych kultowych produkcji. To właśnie tam mieszkały modelki i modele z siódmej edycji programu “Top Model”. Co więcej, dom pojawił się również w jednym z odcinków serialu “Pułapka”, w którym gra między innymi Agata Kulesza.

ZOBACZ TEŻ: Kaźmierska bez ogródek wyznała komu kibicuje w TzG. “Mam do niej słabość”.

Jak dziś wygląda willa z "Big Brothera"?

Niestety, dzisiaj po upływie kilku lat od zakończenia emisji show, willa w Gołkowie nie przypomina już tego, co mogliśmy zobaczyć na antenie TVN-u. Pewni tiktokerzy postanowili udać się w to miejsce i sprawdzić, jak dzisiaj prezentuje się posiadłość, w której mieszkali uczestnicy “Big Brothera”.

Już na pierwszy rzut oka widać, że dom został porzucony i zaniedbany. Po upływie czterech lat od ostatniego odcinka reality show posiadłość bardziej niż willę przypomina ruinę, z brudnymi stawami oraz zniszczonymi okna. Influencerzy, którzy odwiedzili to miejsce, nie ukrywali swojego żalu oraz zdziwienia na widok tego, co zostało z tego luksusowego domu.