Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Big Brother: Gwiazda przekazała straszne wieści. "Mój dom się pali"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.05.2024 07:57

Big Brother: Gwiazda przekazała straszne wieści. "Mój dom się pali"

Magda Wójcik
Fot. KAPiF

Magda Wójcik, szerszej publiczności znana jako Madzia z “Big Brothera”, opublikowała w swoich mediach społecznościowych porażającą relację. Celebrytka przekazała swoim fanom przykre wieści o pożarze domu. Zdjęcia, które zamieściła, sprawiają, że widzom słynnego reality show łzy cisną się do oczu.

Zwyciężczyni programu "Big Brother" przekazała fatalne wieści o pożarze

Magda Wójcik zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki uczestnictwu w 1. edycji reaktywowanego “Big Brothera”. Już od pierwszych odcinków show stało się jasne, że uprzejma i pogodna Madzia stała się faworytką. Dziewczyna zwracała na siebie uwagę kolorowymi stylizacjami oraz barwnym makijażem. Finalnie to właśnie na nią najwięcej widzów oddało swoje głosy, dzięki czemu zwyciężyła program. 

Madzia opuściła dom Wielkiego Brata bogatsza o 100 tys. złotych, ale również miłość. I choć jej związek z Olehem nie przetrwał próby czasu, wierni fani do dziś śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Ci przeżyli szok, gdy celebrytka kilka godzin temu przekazała wieści o pożarze. Ze smutkiem przyznała, że pali się jej dom!

Gulczas swoje obecne życie owiał tajemnicą. Tak odpowiadał na pytanie o pracę Tak teraz wygląda oryginalna willa Big Brothera

Madzia z "Big Brothera" poinformowała o pożarze domu

Kilka godzin temu Magda Wójcik udostępniła na swojej relacji na Instagramie post portalu “Informacje na gorąco. Powiat Piaseczyński", z których wynika, że wybuchł pożar w budynku z programu ”Big Brother".

Około godziny 20:53 przy ulicy Przemysłowej doszło do pożaru budynku, w którym był nagrywany “BigBrother” edycja druga. Pożarem był objęty dach budynku. Na miejscu pracuje 6. jednostek straży pożarnej – czytamy.

Te informacje wstrząsnęły uczestniczką popularnego show. Poruszona gwiazda dodała do zdjęcia swój komentarz:

Jakaś zła passa w powietrzu ostatnio jest. Mój dom się pali! Ale smutno!

Na kolejnym kafelku Madzia opublikowała kadr, na którym widać wnętrze domu Wielkiego Brata. Imponująca posiadłość urządzona w modernistycznym stylu stała się planem zdjęciowym, a jednocześnie miejscem zamieszkania dla uczestników 2 nowych edycji reality show. Co stało się z willą, gdy porzucono kontynuację “Big Brothera”? W obliczu tych doniesień pożar wcale nie wydaje się najgorszy.

Projekt bez nazwy (1).jpg
Fot. instagram.com/madzia.official
Projekt bez nazwy (2).jpg
Fot. instagram.com/madzia.official

ZOBACZ TEŻ: Kiedyś była sławna na całą Polskę. Niesamowite, co teraz robi Manuela Michalak z “Big Brothera”

Przykre, co stało się z domem z programu "Big Brother"

Uczestnicy reaktywowanego “Big Brothera” mieli do dyspozycji luksusową posiadłość z basenem, w której murach toczyły się wydarzenia z programu. Willa do dziś mieści się we wsi Gołków w powiecie piaseczyńskim, na Mazowszu. Co ciekawe, po zakończeniu emisji słynnego reality show, budynek stał się domem dla modelek i modeli z 7. edycji programu “Top Model”, a później widzowie mogli go zobaczyć m.in. w jednym z odcinków serialu “Pułapka”. Co stało się z nim później?

Po upływie zaledwie 4 lat od zakończenia programu “Big Brother” willa obróciła się w kompletną ruinę. Miejsce to zaczęło cieszyć się dużą popularnością wśród twórców nagrywających zwiedzanie opuszczonych budynków. Sama Madzia również postanowiła powrócić do posiadłości Wielkiego Brata razem z ekipą, z którą utrzymywała dobry kontakt w programie. Wówczas celebrytka nie kryła żalu na widok tego, co stało się z jej domem. Pożar, który z nim wybuchł, jest kolejnym ciosem, z którym uczestnikom może być ciężko się pogodzić.

dom big brother.jpg
Fot. youtube.com/@madzia5902