Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Klaudiusza z „Big Brothera” zachwyca nietuzinkową urodą
Michał Fitz
Michał Fitz 17.12.2022 15:51

Córka Klaudiusza z „Big Brothera” zachwyca nietuzinkową urodą

Big Brother
fot. KAPiF Dzień Dobry TVN

Klaudiusz Sevković to niekwestionowana gwiazda pierwszej edycji programu „Big Brother”. Dziś nie jest już tak popularny, ale niewykluczone, że w jego przypadku sprawdzi się powiedzenie: „W rodzinie nic nie ginie”. Sławę może niedługo zdobyć jego piękna córka, Vanessa.

Ta jest już całkiem dorosła, bo w tym roku ukończyła 25 lat. Powoli zaczyna też rozwijać swoją karierę.

„Big Brother”: Jak wygląda córka Klaudiusza?

Vanessa prężnie działa bowiem jako influencerka i fotomodelka. Widać to po jej mediach społecznościowych, bo praktycznie każda opublikowana przez nią fotografia to świetnie wykonane i dobrze zapozowane zdjęcie. Na sporej części z nich dziewczyna chętnie eksponuje swoje atuty.

Widać po jej twarzy delikatne podobieństwo do taty, ale nie ma wątpliwości, że w tym wypadku dominujące okazały się jednak geny mamy. Uroda Vanessy nie przejawia się zresztą tylko po jej buzi, bo to także bardzo zgrabna kobieta o długich nogach. Z pewnością dużo ćwiczy i rozsądnie się odżywia, by utrzymać taką sylwetkę.

Zresztą, nie tylko ona imponuje na jej zdjęciach. Widać, że Vanessa przebywa regularnie w bardzo modnych na całym świecie miejscach. Wrzuca bowiem fotki z eleganckich i malowniczych lokacji z różnych krajów, na przykład Francji czy Włoch.

„Big Brother”: Syn Klaudiusza również robi furorę

Nie aż tak medialny jest syn Klaudiusza, który ma na imię Tiger, ale ten na pewno nie mniej od siostry podoba się płci przeciwnej. Całkiem niedawno uczestnik legendarnego reality show udostępniał na Instagramie zdjęcie z potomkiem.

W sekcji komentarzy pojawiły się wówczas głosy, według których Tiger to niezwykle przystojny młody mężczyzna. Po nim widać też znacznie większe podobieństwo do swojego ojca. Podobnie jak on, wyrósł na bardzo postawnego faceta.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @klaudiusz.sevkovic


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. W Pepco pojawiła się sukienka idealna na święta. Cena zachwyca, Polki biegiem ruszą na zakupy
Tagi: Big Brother