Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Uczestniczkę "Big Brothera" znaleziono martwą. Tajemnicza śmierć do dziś nie daje spokoju
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.02.2023 18:49

Uczestniczkę "Big Brothera" znaleziono martwą. Tajemnicza śmierć do dziś nie daje spokoju

Anna Baranowska "Big Brother"
kadr z programu "Big Brother"

Program “Big Brother” cieszył się ogromną popularnością wśród polskich telewidzów, a o jego uczestnikach było głośno jeszcze długi czas po zakończeniu emisji show. Do dziś nie milkną głosy na temat odejścia jednej z głównych gwiazd pierwszej edycji - Anny Baranowskiej. 

Co wiadomo o jej nagłej śmierci?

"Big Brother" był jednym z najpopualrniejszych programów w Polsce

“Big Brother” był jednym z najpopularniejszych reality shows w Polsce. To właśnie tam swoją wielką karierę w polskim show-biznesie zaczynały takie gwiazdy, jak Jarosław Jakimowicz czy Jola Rutowicz. To właśnie ten program był prekursorem odważnych telewizyjnych formatów, w których przełamuje się społeczne tabu i głośne mówi o wielu niecodziennych tematach.

Wśród dziesięciu uczestników pierwszej edycji kultowego show największą tajemnicą jest bez wątpienia Anna Baranowska, która zmarła nagle w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach.

Margaret wzięła ślub, ale męża nie ma. Podjęła zdumiewającą decyzję

Anna Baranowska z "Big Brothera" zmarła w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach

Uśmiechnięta szatynka była pierwszą osobą, która pożegnała się z programem i odeszła z Domu Wielkiego Brata. Sama dziewczyna nie wydawała się jednak specjalnie zasmucona, bo jak sama podkreślała, to właśnie takie osoby najbardziej zapamiętują widzowie. Mimo zapewnień krótko po zakończeniu emisji “Big Brothera” zniknęła z polskiego show-biznesu.

Kilka lat później media znów zainteresowały się tematem Anny Baranowskiej, a to z powodu jej tajemniczej i przerażającej śmierci. Gwiazda zmarła nagle, sześć lat po emisji pierwszej edycji show. Została odnaleziona martwa w swoim mieszkaniu 23 października 2007 roku.

 

"Big Brother": Śmierć Anny Baranowskiej do dziś nie została wyjaśniona

Do dziś nie udało się dojść od oficjalnych informacji na temat okoliczności odejścia gwiazdy polskiego reality show. Portale przekazały wiadomość o tym, że krótko przed odnalezieniem jej ciała, kobieta została napadnięta i okradziona w swoim domu. Po wizycie w szpitalu Anna Baranowska wypisała się do domu na własne życzenie. Według udostępnionych źródeł powodem jej śmierci miały być odniesione wcześniej obrażenia ciała. 

Nie wszyscy jednak uwierzyli w taką wersję wydarzeń, a w związku z tajemniczą śmiercią gwiazdy w sieci pojawiło się mnóstwo teorii dotyczących powodów jej odejścia. Po latach temat powrócił ze zdwojoną siłą. Wówczas niektóre osoby z jej otoczenia twierdziły, że przyczyną śmierci Anny Baranowskiej mogło być zatrucie alkoholem. Do dziś nie ustalono jednak oficjlanej wersji wydarzeń.

 

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik