Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kiedyś była sławna na całą Polskę. Niesamowite, co teraz robi Manuela Michalak z "Big Brothera"
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 07.06.2023 08:09

Kiedyś była sławna na całą Polskę. Niesamowite, co teraz robi Manuela Michalak z "Big Brothera"

Manuela Michalak
fot. KAPiF

Manuela Michalak co prawda nie wygrała 1. edycji kultowego dziś programu „Big Brother”, ale bez wątpienia zapadła w pamięć widzom. Od czasu pojawienia się w domu Wielkiego Brata jej życie bardzo się zmieniło. Obecnie nie jest związana z telewizją, a zdecydowała zająć się biznesem.

Co dziś słychać u uczestniczki kontrowersyjnego show Polsatu? 

„Big Brother” – co Manuela Michalak robiła po programie?

Manuela Michalak po zakończeniu emisji 1. edycji programu „Big Brother” przez trzy lata prowadziła program „Maraton uśmiechu”. Wystąpiła także w kilku filmach, jakie powstały na fali popularności show, czyli „Gulczas, a jak myślisz?” i „Yyyyrek!!! Kosmiczna nominacja”.

Prywatnie w 2002 roku została żoną Tomasza Jabłońskiego, ale ich małżeństwo ostatecznie się rozpadło. jak jednak zapewniła w rozmowie z „Vivą!” z 2019 roku, rozstali się w zgodzie i do dziś się przyjaźnią. 

"To była genialna przygoda i mega doświadczenie". Maciej Dowbor nagle podsumował program Polsatu, który prowadził

„Big Brother” – co dziś robi Manuela Michalak?

Obecnie Manuela Michalak zajmuje się biznesem. Między innymi zajmuje się dystrybucją suplementów i sprzedażą doczepów. Po przygodzie z „Big Brotherem” wróciła do rodzinnego miasta i ukończyła psychologię. Jej oczkiem w głowie jest salon fryzjerski Estilo de Manuela. Kobieta niestety jeszcze przed występem w programie musiała się bowiem pogodzić z faktem, że z powodów zdrowotnych nie uda jej się zrealizować marzenia o zostaniu lekarzem. 

W rozmowie z „Vivą!” powiedziała: 

– Właśnie otwieram swoje biuro, w którym ja i mój zespół zajmujemy się dystrybucją suplementów zdrowia. Jestem też generalnym ogólnopolskiej firmy, która jest częścią dużej włoskiej firmy sprzedającej włosy do przedłużania. Właśnie zamieniam stronę internetową w sklep, bo tego rodzaju sprzedaż wiadomo, że cieszy się największym powodzeniem. Żeby było weselej, to niedawno znajomy zapytał, czy nie podjęłabym się pracy w branży inwestycyjno-ubezpieczeniowej – ujawniła Manuela Michalak.

„Big Brother” – jak dziś wygląda Manuela Michalak?

Osiemnaście lat po udziale w programie „Big Brother” Manuela Michalak została zapytana o to, jaka była dziewczyną, gdy wchodziła do domu Wielkiego Brata. 

Byłam taką samą dziewczyną, jaką jestem teraz. Tylko byłam trochę chudsza – odpowiedziała, po czym się zaśmiała, co pokazuje, jak duży dystans ma do siebie samej.

Źródło: Pomponik, Viva!

Tagi: Big Brother
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem