Lifestyle.Lelum.pl > Zwycięzca

Zwycięzca

Bartek Wasilewski
09.07.2024 08:19 14-letni zwycięzca "Mam Talent" już nie może tego znieść. Ludzie nie mają litości

Bartek Wasilewski w wielkim stylu wygrał ostatnią edycję programu “Mam Talent”. Niestety, niedługo po finale kultowego show na młodego rapera spadła ogromna fala krytyki. 14-latek nie ukrywa, że ma już powoli dość ataku internautów.

Bartek Wasilewski
21.05.2024 16:03 Zwycięzca "Mam Talent" wrócił do szkoły. A tam? Ale zgotowali mu powitanie

W ubiegłą niedzielę poznaliśmy zwycięzcę tegorocznej edycji programu “Mam Talent”. W wielkim finale show triumfował Bartek Wasilewski - młody, zdolny raper. Mimo wielu głosów niezadowolenia, które pojawiły się wśród widzów, jego wygrana jest niepodważalna. 14-letni Bartek po ogromnej przygodzie wrócił już do normalnego życia, w tym do szkoły. Tak powitali go nauczyciele i koledzy. 

Bartek Wasilewski Mam Talent
21.05.2024 07:42 Wygrał "Mam Talent". Kim jest Bartek Wasilewski?

Młody raper z Płocka udowodnił, że szczerością i emocjonalnością można osiągać największe sukcesy. Zwycięzca 15. edycji “Mam Talent!” od lat pracuje nad swoimi umiejętnościami. Kim jest Bartek Wasilewski? Z muzyką jest mu po drodze, odkąd skończył 7 lat.

Bartek Wasilewski, Agnieszka Chylińska
19.05.2024 11:57 Gdyby nie Chylińska, mógłby nie wygrać Mam Talent. To wydarzyło się za kulisami

Po tym, jak Bartek Wasilewski został ogłoszony zwycięzcą 15. edycji “Mam Talent!”, fani programu podzielili się na dwa obozy. Jedni popierali decyzję większości głosujących, inni uznali, że ta wygrana nie była zasłużona. Wiele wskazuje na to, że dużą rolę w przygodzie młodego rapera odegrała Agnieszka Chylińska.

Bartek Wasilewski
19.05.2024 11:00 Swoim rapem wygrał Mam Talent. Już wcześniej występował z gwiazdami

Bartek Wasilewski porwał tłumy swoim występem w programie “Mam Talent!”. Dziś cieszy się tytułem zwycięzcy, otrzymał nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych. Okazuje się, że miał w przeszłości styczność z jednymi z największych gwiazd polskiego rapu. Chłopak rozwija się w hip-hopie od lat.

Bartek Wasilewski
19.05.2024 09:12 “Nie kontaktuje jeszcze”. Pierwsze słowa zwycięzcy Mam Talent tuż po transmisji

Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję programu “Mam Talent!”. To właśnie głosy telewidzów zadecydowały, że otrzymał główną nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych. Krótko po finale w jego mediach społecznościowych pojawił się komunikat. Takie były jego pierwsze słowa po zwycięstwie.

Agnieszka Chylińska, Bartek Wasilewski
19.05.2024 08:01 “Jakieś nieporozumienie”. Fala niezadowolenia po werdykcie w Mam Talent

Za nami finał programu “Mam Talent!”. Zwycięzcą okazał się młody raper Bartek Wasilewski. Chłopak szczególnie poruszył serce Agnieszki Chylińskiej, która po jego występie castingowym wykorzystała złoty przycisk. Nie wszyscy widzowie są jednak zadowoleni z werdyktu. Komentarze mówią same za siebie.

Mam Talent
18.05.2024 22:17 Mam Talent 2024: Kto wygrał program?

Sobotni wieczór dostarcza nam mnóstwo wrażeń i emocji. Już dzisiaj byliśmy świadkami finałowego odcinka Mam Talent 2024. Wiemy, kto zwyciężył tegoroczną edycję kultowego show TVN.

Agnieszka Chylińśka, Marcin Prokop
11.05.2024 22:47 Mam Talent: kto wystąpi w finale? Wyniki czwartego półfinału 11.05.2024

Za nami ostatni półfinał programu “Mam Talent!”. Już za tydzień dowiemy się, który uczestnik wykazał się największymi umiejętnościami. Tymczasem poznaliśmy ostatnie osoby, które zasilą skład w najbliższą sobotę. Nie każdy będzie zadowolony z werdyktu.

Maciej Dowbor, uczestnicy TTBZ
11.05.2024 07:26 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kto wystąpi w finale? Wszystko jasne

Już za tydzień poznamy zwycięzcę jubileuszowej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jednak zanim obejrzymy finał, musieliśmy poznać jego uczestników. To stało się wczorajszego wieczoru. Wiemy już, kto w przyszły piątek zawalczy o “Złotą Twarz”.

Anita Sokołowska, Jacek Jeschke wygrali Taniec z Gwiazdami
06.05.2024 07:55 Gdzie Sokołowska postawi Kryształową Kulę? Miejsce nie jest przypadkowe

Wszystko jest już jasne. Znamy zwyciężczynię 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Konkurencja była bardzo poważna, jednak to Anita Sokołowska zasłużyła na Kryształową Kulę. Wiemy, gdzie ją postawi. To nieprzypadkowe miejsce.

Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna
05.05.2024 22:23 Komentarze po finale Tańca z Gwiazdami. Program ustawiony?

Za nami finał programu “Taniec z Gwiazdami”. Wiemy już, która finalistka dzierży w dłoni Kryształową Kulę. Nie każdy widz uważa jednak, że wyniki był uczciwe. W mediach społecznościowych rozpętała się burza.

Uczestnicy i prowadzący Twoja Twarz Brzmi Znajomo
03.05.2024 22:15 TTBZ: "Żałowałam, że nie będziesz się rozbierał". A jednak to on wygrał

To był kolejny odcinek programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pełen emocji. Na scenie zobaczyliśmy występy takich gwiazd jak Christina Aguilera, Tina Turner czy James Blunt. Zwycięzca mógł jednak być tylko jeden. Czek został przeznaczony na szczytny cel.

Michell Siwak, Natasza Urbańska
28.04.2024 17:57 Przykre wyznanie zwyciężczyni “The Voice Kids” o dzieciństwie

Zwyciężczynią 7. edycji programu “The Voice Kids” została Michell Siwak. 14-letnia Romka wychowała się w Anglii, zupełnie jak inna polska gwiazda, Viki Gabor. Dziewczyna z racji pochodzenia doświadczyła dyskryminacji.

Michell Siwak, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Martyna Gąsak
28.04.2024 16:00 14-latka wygrała 50 tysięcy! Wiemy, na co zwyciężczyni TVK je wyda

7. sezon “The Voice Kids” dobiegł końca. 14-letnia Michell Siwak otrzymała główną nagrodę w postaci 50 tysięcy złotych i kontraktu na wydanie singla z jedną z wytwórni muzycznych. Wygrane pieniądze zamierza wydać w wyjątkowo dojrzały sposób.

Aleksander Baron, Natasza Urbańska
27.04.2024 23:02 Oto zwycięzca 7. edycji "The Voice Kids"! Gwiazda estrady rodzi się na naszych oczach

Poznaliśmy zwycięzcę 7. edycji programu “The Voice Kids”. Choć walka była zacięta, wygrać mogła tylko jedna osoba. Widzowie swoimi głosami podjęli ostateczną decyzję.

Edward Miszczak, Kryształowa Kula
15.03.2024 20:10 Miszczak wprost o tym, co jest decydujące w “TzG”

Za nami dwa pierwsze odcinki nowego sezonu programu “Taniec z Gwiazdami”, a widzowie już zaczynają mieć wątpliwości, jeśli chodzi o niektórych uczestników formatu. Do zarzutów o niesprawiedliwość odniósł się dyrektor programowy stacji Polsat Edward Miszczak. Czy to naprawdę to ma kluczowy wpływ na wyniki?

Krzysztof Wójcik
13.03.2024 09:20 Wygrał “Milionerów”, a w innym programie mu podziękowali

Do tej pory tylko sześć osób może się poszczycić tytułem zwycięzcy programu “Milionerzy”. Do tego grona dołączył wczoraj Mateusz Żaboklicki. A pamiętacie pierwszego wygranego? W innym programie go nie chcieli.

Hubert Urbański, Tomasz Orzechowski
13.03.2024 08:42 Rekordzista “Jeden z dziesięciu” też wygrał milion

Emocje po wczorajszym zwycięstwie uczestnika programu “Milionerzy” dopiero opadają, a wiedzę o kręgowcach zaktualizowało sobie większość Polaków. To dobry moment na przypomnienie innych mistrzów polskich teleturniejów, którzy osiągnęli wielkie sukcesy. Pamiętacie tego uczestnika?

Hubert Urbański, zwycięzca Milionerów
13.03.2024 07:17 Kim jest człowiek, który wygrał milion?

Wczorajszego wieczoru Polacy byli świadkami historii. W programie “Milionerzy” padło finałowe pytanie, a odpowiedź na nie zaświeciła się na zielono! Tym samym przywitaliśmy szóstego zwycięzcę w historii polskiej edycji tego formatu. Kim jest z wykształcenia nowy milioner?

the voice senior
06.02.2021 23:30 Z ostatniej chwili: Znamy zwycięzcę drugiej edycji ,,The Voice Senior”

Na ten moment czekaliśmy od długiego czasu. Wielki finał jednego z najpopularniejszych show telewizyjnych dostarczył nam wiele emocji. Jeden z uczestników spełnił swoje największe marzenie. Widzowie zadecydowali, że zwycięzcą drugiej edycji programu The Voice Senior została Barbara Parzeczewska. To była naprawdę niesamowita chwila. Po ośmiu tygodniach finaliści muzycznego programu TVP The Voice Senior 2 po raz ostatni stanęli na scenie. Na wyłonienie najlepszego z nich musieliśmy czekać do ostatniej chwili. Bez wątpienia warto było uzbroić się w cierpliwość. Emocje sięgały zenitu.