Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Komentarze po finale Tańca z Gwiazdami. Program ustawiony?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 05.05.2024 22:23

Komentarze po finale Tańca z Gwiazdami. Program ustawiony?

Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna
Fot. KAPiF

Za nami finał programu “Taniec z Gwiazdami”. Wiemy już, która finalistka dzierży w dłoni Kryształową Kulę. Nie każdy widz uważa jednak, że wyniki był uczciwe. W mediach społecznościowych rozpętała się burza.

To był ostatni odcinek programu "Taniec z Gwiazdami"

Dowiedzieliśmy się, kto otrzymał Kryształową Kulę w najpopularniejszym tanecznym programie telewizyjnym. Trzy finalistki, czyli Roxie Węgiel, Anita Sokołowska i Julia Kuczyńska, rywalizują ze sobą w historycznej edycji formatu. Wynika to z tego, że nigdy wcześniej trzy pary nie wylądowały razem w ostatnim odcinku — do tej to pory dwoje celebrytów sięgało po zwycięstwo.

Odkąd przygotowania do finału się rozpoczęły, wiadomo było, że każda z uczestniczek ambitnie podchodziła do sprawy i robiła, co mogła, aby dopracować swoje występy do perfekcji. Rąbka tajemnicy na ten temat uchylił informator portalu “Fakt”.

Wiadomo, że freestylem wygrywa się ten program. Wszystkie finalistki podchodzą więc do tego bardzo poważnie. Nie tylko ćwiczą bez opamiętania, ale też dbają o najdrobniejsze szczegóły. Każda chce mieć jak najwięcej towarzyszących tancerzy oraz rekwizytów. A to kosztuje. Aktualnie budżet show trzeszczy w szwach - opowiedział informator.

KAPIF_oryginal_K1200913F.jpg
Fot. KAPiF
Kaźmierska całkowicie wycięta z TzG. Nie ma po niej nawet śladu Ktoś przerwał Kasprzyk. Z tłumu wyrwało się: "ZAJEBISTA"

To ona wygrała program "Taniec z Gwiazdami"

Atrakcji podczas finałowego odcinka formatu było wiele. Anita Sokołowska i Jacek Jeschke zatańczyli w samochodzie, a Roxie Węgiel i Michałowi Kassinowi śpiewała Maryla Rodowicz. Wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście pary zainwestowały wiele w dopieszczenie swoich wykonów. Michał Danilczuk zaskoczył widzów oraz swoją sceniczną partnerkę wyciągając po pierwszym tańcu wielki bukiet róż. Podkreślił, że cokolwiek się nie wydarzy, dla niego Julia Kuczyńska jest zwyciężczynią.

KAPIF_oryginal_K1201039F.jpg
Fot. KAPiF

Jednak tylko jedna z finalistek mogła opuścić program “Taniec z Gwiazdami” z Kryształową Kulą i nagrodą pieniężną. Rywalizacja była zacięta, a jurorzy komplementowali każdą z nich. Jednak decydujący głos, jak zawsze, mieli widzowie. Wiadomości SMS oraz głosy przesyłane drogą internetową sprawiły, że ta uczestniczka mogła dzierżyć w dłoni statuetkę. 14. edycję programu “Taniec z Gwiazdami” wygrała Anita Sokołowska, która występowała z Jackiem Jeschke!

KAPIF_oryginal_K1201422F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Kaźmierska nagle się odezwała. Zabrała głos w sprawie finału TzG

Program "Taniec z Gwiazdami" jest ustawiony?

Ogłoszenie laureatki wiosennej edycji formatu spotkało się z mieszanymi uczuciami internautów. Wiadomo było, że Anita Sokołowska jest faworytką wielu osób, jednak znaleźli się i tacy, którzy nie wróżyli jej zwycięstwa. Ta grupa dała o sobie znać w komentarzach w mediach społecznościowych. Na profilach programu “Taniec z Gwiazdami” pojawiło się wiele komentarzy, które sugerują, że był on od samego początku ustawiony.

  • CO TO JEST ZA ZART
  • Prima Aprilis już było!
  • ustawka masakra
  • To było do przewidzenia, że wygra osoba będąca twarzą Polsatu. Szkoda Roxi i Michała, bo zasłużyli na wygraną.
  • o wow.....ja nawet nie myslalam ze Anita moze wygrac

Warto jednak zaznaczyć, że już kilka dni temu media obiegły informacje, że to Anita Sokołowska i Jacek Jeschke otrzymują najwięcej głosów od widzów. Przecieki, które przekazały osoby pracujące przy produkcji programu “Taniec z Gwiazdami” się potwierdziły . Dodatkowo warto zaznaczyć, że to kolejny raz, kiedy aktorka wygrała pojedynek o Kryształową Kulę z wokalistką. Najwidoczniej tak już miało być!