Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gdzie Sokołowska postawi Kryształową Kulę? Miejsce nie jest przypadkowe
Julia Bogucka
Julia Bogucka 06.05.2024 07:55

Gdzie Sokołowska postawi Kryształową Kulę? Miejsce nie jest przypadkowe

Anita Sokołowska, Jacek Jeschke wygrali Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPiF

Wszystko jest już jasne. Znamy zwyciężczynię 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Konkurencja była bardzo poważna, jednak to Anita Sokołowska zasłużyła na Kryształową Kulę. Wiemy, gdzie ją postawi. To nieprzypadkowe miejsce.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke zachwycili freestylem

Nie od dziś wiadomo, że ostatni taniec w programie “Taniec z Gwiazdami” to moment, w którym uczestnicy mogą puścić wszystkie hamulce i pokazać, jak wielką radość sprawia im przebywanie na parkiecie. Freestyle to etap, w którym każdy finalista mógł pokazać, co umie najlepiej i zaprezentować się z najlepszej strony. Nie inaczej było podczas ostatniego odcinka 14. edycji.

Choć zazwyczaj uczestnikom towarzyszy wtedy przepych i obfitość w środki przekazu, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke postawili na skromniejszą formę prezentacji. Oboje wybrali stroje wykonane ze sznurowanych pasków, a na scenie towarzyszyła im grupa tancerzy. Nie zainwestowali w żadne dodatkowe elementy, na co zwrócił uwagę Krzysztof Ibisz. Mimo to wywołali wzruszenie w widzach i jurorach, a Rafał Maserak ledwo powstrzymał się od łez.

Pavlović: "Jestem zniewolona". Roxie Węgiel aż podniosła jury Wyszła na minutę i ryknęła na całe studio. Wzruszenie odebrało wszystkim głos

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke wygrali 14. edycję programu "Taniec z Gwiazdami"!

Po wszystkich występach nadszedł czas na podsumowanie. W finale brały udział trzy zawodniczki: Roxie Węgiel, Anita Sokołowska i Julia Kuczyńska. Każda z nich przedstawiła trzy tańce w ostatnim odcinku 14. sezonu programu “Taniec z Gwiazdami”, tylko jedna z nich mogła cieszyć się z pierwszego miejsca. Jak podkreślili prowadzący — Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna — nie było wśród nas przegranych.

Trzecie miejsce zajęła Maffashion, która występowała w parze z Michałem Danilczukiem. Po dłuższej przerwie dowiedzieliśmy się, że Kryształową Kulę i nagrodę finansową otrzymują Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Tuż za nimi uplasowała się Roxie Węgiel i Michał Kassin. Niesamowity talent taneczny i aktorski został doceniony zarówno przez jurorów, jak i przez widzów.

KAPIF_oryginal_K1201422F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Komentarze po finale Tańca z Gwiazdami. Program ustawiony?

To tam Anita Sokołowska postawi Kryształową Kulę

Chwilę po ogłoszeniu końcowych wyników w mediach społecznościowych programu “Taniec z Gwiazdami” rozpoczęła się transmisja na żywo. Reporter Polsatu rozmawiał ze zwycięską parą, która podzieliła się swoim samopoczuciem. Anita Sokołowska podkreśliła, że wciąż dociera do niej informacja o wygranej. Oboje zdradzili również, że Kryształowa Kula jest wyjątkowo ciężką statuetką. Aby pociągnąć temat nagrody dalej, dziennikarz spytał aktorkę, gdzie umieści swoją nagrodę.

Anita Sokołowska bez wahania odpowiedziała, że postawi ją w centralnym miejscu w salonie. Nic dziwnego, bowiem wielokrotnie w dzisiejszym odcinku programu “Taniec z Gwiazdami” podkreślała, że udział w formacie był dla niej niezwykle ważnym wydarzeniem. Post opowiadający o swoich emocjach umieściła również na Instagramie.

Każdy występ jest inny i w każdym tańcu muszę pokonywać swoje ograniczenia. Ale największym z nich jest mój wstyd. Przez lata trzymałam go w sobie i pielęgnowałam, by nikt się o nim nie dowiedział. Teraz, po prostu, robię to co mogę, tu i teraz najlepiej jak na ten moment potrafię. Może nie wszystko, co Wam pokazuję jest doskonale, ale jest moje, jest częścią Anity - garbiącej się, jąkającej, czasami sparaliżowanej ze strachu. Ale lecę dalej i czuję, sama dla siebie, że jestem na właściwej drodze.