Lifestyle.Lelum.pl > Świat Według Kiepskich

Świat Według Kiepskich

Ferdek Kiepski, Donald Trump
14.07.2024 18:11 “Świat według Kiepskich” przewidział zamach na Trumpa. Widzowie widzieli to w TV

Wyobraźnia twórców seriali telewizyjnych czasami zadziwia, ale przewidywanie przez nie ważnych wydarzeń polityczno-społecznych wprawia w największe zdumienie. Taka sytuacja miała miejsce w jednym z odcinków produkcji “Świat według Kiepskich”, w którym pokazano zamach na Donalda Trumpa. Sceny różnią się jednym szczegółem.

Znany aktor nie żyje
06.07.2024 20:01 Nie żyje kolejny aktor ze "Świata według Kiepskich". Ogromna tragedia

Nie żyje Feliks Szajnert. Ceniony aktor filmowy i teatralny odszedł w wieku 79 lat. Wystąpił m.in. w produkcji “Świat według Kiepskich”. 

Marzena Kipiel-Sztuka
27.06.2024 21:54 Na to poszły pieniądze z pogrzebu Kipiel-Sztuki. “Marzenka byłaby szczęśliwa”

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki odbył się 13 czerwca w Legnicy. Podczas niego nazbierano sporą sumę. To niesamowite, na co ją przekazano. Taka była ostatnia wola aktorki. 

Andrzej Grabowski - EN
19.06.2024 06:00 To może być cios dla fanów Andrzeja Grabowskiego. "Zły, nieznośny"

Prawda o pracy z Andrzejem Grabowskim na planie kultowego serialu, który pokochała polska publiczność, a mowa oczywiście o "Świecie według Kiepskich" nie należała do najłatwiejszych. Aktor nie był fanem tej formy rozrywki, przez co zdarzały się nieprzyjemne sytuacje.

Marzena Kipiel-Sztuka
14.06.2024 13:08 Reżyser “Kiepskich” o Marzenie Kipiel-Sztuce. Ciężko pogodzić się ze stratą

13 czerwca odbyło się ostatnie pożegnanie Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka zmarła w ubiegłą niedzielę w wieku 58 lat. Jak wiadomo, mierzyła się z poważną chorobą. Głos zabrali jej koledzy i przyjaciele z produkcji “Świata według Kiepskich”. Śmierć aktorki odcisnęła na nich swoje piętno. Teraz głos zabrał reżyser produkcji. Taka Marzena Kipiel-Sztuka była na co dzień. 

Marzena Kipiel-Sztuka
14.06.2024 11:01 Ujawniono na pogrzebie przyczynę śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki

9 czerwca zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Pogrzeb serialowej Halinki ze “Świata według Kiepskich” odbył się 13 czerwca. Na ceremonii pojawiły się tłumy ubrane na kolorowo - według ostatniej woli gwiazdy Polsatu. Podczas pogrzebu poznaliśmy prawdziwą przyczynę śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Prawdę ujawniła jej koleżanka z planu, Renata Pałys. 

Ryszard Kotys
13.06.2024 20:16 Kotys chciał być pochowany inaczej niż większość aktorów

Wielu aktorów z serialu “Świat według Kiepskich” zmarło w ostatnich latach. Do tego grona należy Ryszard Kotys, odtwórca roli Mariana Paździocha. Jego pogrzeb znacznie różnił się od tych, które zorganizowano dla innych przedstawicieli branży kinematograficznej.

Pogrzeb Marzeny Sztuki
13.06.2024 14:01 Takiego pogrzebu nikt nie widział. Zamiast kwiatów Marzena Sztuka ma to

Dziś odbył się pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka odeszła w niedzielę, 9 czerwca, po ciężkiej walce z chorobą. Serialowa Halinka ze “Świata według Kiepskich” sama miała zaplanować swój pogrzeb. To niesamowite, co dostała zamiast kwiatów. 

Marzena Kipiel-Sztuka
11.06.2024 19:28 Ostatni wpis Kipiel-Sztuki przed śmiercią wyciska łzy

9 czerwca dowiedzieliśmy się o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka odeszła w wieku 58 lat. Jej ostatnie pożegnanie odbędzie się 13 czerwca w rodzinnym mieście. Ostatnie lata swojego życia serialowa Halinka ze “Świata według Kiepskich” spędziła we wrocławskim hospicjum. Z mediów wycofała się na kilkanaście miesięcy przed śmiercią. Taki był jej ostatni post na Facebook'u. 

"Świat według Kiepskich"
10.06.2024 22:22 Nie tylko Marzena Sztuka. Ta aktorka też zaplanowała własny pogrzeb

9 czerwca zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka znana była głównie z serialu “Świat według Kiepskich”, gdzie występowała przez ponad 20 lat. Pogrzeb serialowej Halinki odbędzie się 13 czerwca. Marzena Kipiel-Sztuka nie jest jedyną gwiazdą tej produkcji, która zaplanowała własny pogrzeb. 

Marzena Kipiel-Sztuka, Andrzej Grabowski
10.06.2024 16:32 W serialu "Świat według Kiepskich" grali małżeństwo. Grabowski wiedział o chorobie?

9 czerwca polskie media obiegła wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka znana była przede wszystkim z roli serialowej Halinki w produkcji “Świat według Kiepskich”. W hicie Polsatu wcielała się w żonę głównego bohatera. Teraz Andrzej Grabowski zabrał głos. Tak pożegnał swoją serialową żonę. 

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 15:35 Wiemy, gdzie przed śmiercią przebywała Marzena Kipiel-Sztuka. Nie było ratunku

9 czerwca polskim show biznesem wstrząsnęła wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Serialowa Halinka ze “Świata według Kiepskich” odeszła w wieku 58 lat. W ostatnich latach życia zmagała się z poważną chorobą. Teraz okazało się, gdzie przebywała przed śmiercią. 

Świat według Kiepskich
10.06.2024 12:15 Śmierć zabiera gwiazdy Świata Według Kiepskich. Ich już z nami nie ma

9 czerwca media obiegła łamiąca wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki, czyli serialowej Halinki ze “Świata według Kiepskich”, w którą aktorka wcielała się przez ponad 2 dekady. Jej odejście jest kolejnym wielkim ciosem, który spadł na fanów kultowego show Polsatu. W ostatnich latach zmarło wiele osób związanych z produkcją.

Bartosz Żukowski, Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 11:19 Żukowski wspomina Kipiel-Sztukę! Słowa poruszają do łez

9 czerwca polskie media obiegła smutna wieść o śmierci jednej z najpopularniejszych aktorek. Marzena Kipiel-Sztuka odeszła nagle w wieku 59 lat. Widzowie najbardziej kojarzą ją z roli Halinki w kultowym “Świecie według Kiepskich”. Teraz głos w tej sprawie zabrał jej serialowy syn, który właśnie wtedy obchodził swoje urodziny.

marzena kipiel-sztuka renata pałys
09.06.2024 18:24 Pałys przez łzy ledwo zdradziła, jak wyglądały ostatnie chwile Kipiel-Sztuki

Dziś rano media w całej Polsce obiegła wyjątkowo przykra informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka zasłynęła dzięki kultowej już roli Halinki Kiepskiej z serialu “Świat według Kiepskich”. Tragiczne wieści jako pierwsze przekazała jej koleżanka z planu, Renata Pałys. Okazuje się, że artystka widziała się z nią zaledwie kilka godzin przed śmiercią. Teraz wyznała, jak wyglądały jej ostatnie chwile.

Marzena Kipiel-Sztuka, Hanna Śleszyńska
09.06.2024 17:54 Tak Kipiel-Sztuka przywitała Śleszyńską na planie “Świata według kiepskich”

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła dziś rano w wieku 58 lat. Informację o śmierci aktorki przekazała najpierw jej koleżanka z planu “Świata według Kiepskich”, Renata Pałys. Następnie tę przykrą wiadomość potwierdził portal Plejada.pl. Zaprzyjaźnione gwiazdy pożegnały zmarłą aktorkę. Głos zabrała m.in. Hanna Śleszyńska, która o śmierci koleżanki z branży, dowiedziała się od dziennikarza. 

Marzena Kipiel-Sztuka, Świat według Kiepskich
09.06.2024 16:30 Ekipa “Świata według kiepskich” żegna Kipiel-Sztukę. Tych kilka słów wyciska łzy do cna

Marzena Kipiel-Sztuka zyskała rozpoznawalność w całej Polsce dzięki roli Halinki ze “Świata według Kiepskich”. Dziś rano przekazano informację o śmierci aktorki, która miała już od jakiegoś czasu zmagać się z poważną chorobą. Zrozpaczeni fani nie mogą pogodzić się z odejściem artystki. Wśród osób pogrążonych w głębokiej żałobie znalazła się cała ekipa kultowego serialu. Ekipa pożegnała aktorkę w ywjątkowo poruszający sposób.

Marzena Kipiel-Sztuka
09.06.2024 16:02 To nie Kipiel-Sztuka miała być Halinką Kiepską! Pierwsza aktorka odmówiła

Dziś rano zmarła Marzena Kipiel-Sztuka - aktorka, która znana była głównie ze swojej kultowej roli w serialu “Świat według Kiepskich”. Gwiazda zmagała się z poważną chorobą. Jak się okazuje, pierwotnie to nie ona miała wcielić się w postać Halinki Kiepskiej. Pierwsza aktorka jednak odmówiła. Miała dobry powód. 

Marzena Kipiel-Sztuka
09.06.2024 11:36 Z ostatniej chwili. Nie żyje Halinka z Kiepskich. Aktorka miała 58 lat

Aktorka znana z roli Halinki z serialu “Świat według Kiepskich” zmarła po ciężkiej chorobie. Marzena Kipiel-Sztuka miała 58 lat.

Marzena Kipiel-Sztuka, Renata Pałys
09.05.2024 13:44 Jak potoczyły się losy Pałys i Kipiel-Sztuki? Jedna zniknęła, druga żyje pełnią życia

Serial “Świat według Kiepskich” można nazwać kultową polską produkcją. W główną postać wcielał się tam Andrzej Grabowski, a jego żonę grała Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka od jakiegoś czasu przestała udzielać się w mediach, całkowicie wręcz zniknęła z show biznesu. Wcześniej miała problemy finansowe. Renata Pałys, serialowa Paździochowa wiedzie całkiem inne życie.

Bartosz Żukowski i Małgorzata Pieńkowska
03.05.2024 10:00 Dzieli ich 10 lat. Żukowski ujawnił, co łączy go z Pieńkowską

Bartosza Żukowskiego i Małgorzatę Pieńkowską dzieli aż dziesięć lat. Aktor znany polskiej publiczności przede wszystkim z kultowej roli w "Świecie według Kiepskich” nie skończył jeszcze pięćdziesiątki, a aktorka dobiega sześćdziesiątego roku życia. Ujawnili niedawno jaki typ zażyłości ich łączy.

Świat według Kiepskich
17.03.2024 10:34 To on, a nie Grabowski miał być Ferdkiem w “Świecie według Kiepskich”!

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że “Świat według Kiepskich” jest dziś jednym z najpopularniejszych seriali w naszym kraju. Mało kto wie, że według początkowego scenariusza, to nie Andrzej Grabowski i Marzena Kipiel-Sztuka mieli zagrać kultowe role. Tego naprawdę nikt się nie spodziewał! 

Anna Ilczuk
11.03.2024 13:41 Aktorka "Świata według Kiepskich" wyrzucona z teatru. Powód zaskakuje

Anna Ilczuk zyskała szeroką popularność dzięki swojemu występowi w kultowym dziś serialu „Świat według Kiepskich”. Aktorka wcieliła się w nim w Joasię, czyli żonę Waldka. Poza tym ma na swoim koncie wiele innych występów w filmach i serialach, a także liczne występy na scenie teatru. W 2017 roku musiała jednak pożegnać się z ukochaną pracą. 

Świat według kiepskich
13.11.2023 19:11 Nie żyje gwiazdor "Świata według Kiepskich". Dwa dni przed śmiercią napisał wiadomość. "Nie zdążyłem..."

Niestety przychodzimy z bardzo przykrymi informacjami, które mogą zasmucić w szczególności fanów teatru z ziemi łódzkiej oraz wiernych wielbicieli “Świata według Kiepskich”. Zmarł bowiem grający w tej produkcji swego czasu aktor, Krzysztof Kamiński.

Anna Ilczuk
04.11.2023 07:23 Niebywałe, kto robił fryzury Jolasi ze "Świata według kiepskich". Niektóre każdego fryzjera przyprawiają o ból głowy

“Świat według Kiepskich” to serial, który pokochały miliony Polaków. Losy rodziny tytułowych Kiepskich przez ponad 23 lata bawiły do łez widzów, którzy z rozrzewnieniem wracają do starych odcinków. Elementem produkcji, który od zawsze wprawiał fanów serialu w zdziwienie, były oryginalne fryzury Jolasi, żony Waldka Kiepskiego. W każdym epizodzie Anna Ilczuk miała na głowie zupełnie nową, wymyślną stylizację. Wiele osób do dziś zastanawia się, kto za nie odpowiadał!

Zmarła Ewa Wyszomirska znana z serialu „Świat według Kiepskich” , fot. Canva/ayaka_photo, Getty Images
26.10.2023 11:20 Nie żyje kolejna gwiazda "Świata według kiepskich". Aż ciężko w to uwierzyć. Odchodzą wspaniali

Na fanów serialu „Świat według Kiepskich” spadła kolejna tragiczna wiadomość. Do Dariusza Gnatowskiego, Ryszarda Kotysa, Krystyny Feldman, Bohdana Smolenia, Zofii Czerwińskiej, Felicji Jagodzińskiej-Langer i Cezarego Kussyka dołączyła kolejna aktorka znana z serialu. 

Bartosz Żukowski pokazał ukochaną
11.08.2023 09:17 Bartosz Żukowski pokazał swoją przepiękną partnerkę. Ma niemal niespotykane imię

Bartosz Żukowski od dłuższego czasu pojawiał się w mediach, głównie za sprawą swojej ciągnącej się przez lata rozprawy sądowej oraz walki o alimenty z byłą już żoną. Teraz aktor, który zasłynął rolą Waldka z Kiepskich pochwalił się nową miłością. Niewiarygodne, kim jest jego ukochana.

Bartosz Żukowski
15.06.2023 12:35 Bartosz Żukowski przeszedł uderzającą metamorfozę. Zrobili mu zdjęcia

Bartosz Żukowski jest jednym z tych aktorów, którzy starają się przebywać jak najdalej od błysku fleszy i świateł reflektorów. Jego osobę fani kojarzą z dość specyficznym wizerunkiem. Teraz jednak przeszedł zadziwiającą metamorfozę.Na jednym z ostatnich spotkań aktor wyglądał znacznie inaczej, niż przyzwyczaił do tego internautów. Wydaje się, że w jego życiu nastąpił przełom i jest zrelaksowanym, szczęśliwym człowiekiem.