Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje kolejny aktor ze "Świata według Kiepskich". Ogromna tragedia
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 06.07.2024 20:01

Nie żyje kolejny aktor ze "Świata według Kiepskich". Ogromna tragedia

Znany aktor nie żyje
fot. canva/arcaion/AKPA

Nie żyje Feliks Szajnert. Ceniony aktor filmowy i teatralny odszedł w wieku 79 lat. Wystąpił m.in. w produkcji “Świat według Kiepskich”. 

Feliks Szajnert zmarł w wieku 79 lat

Informację o śmierci artysty jako pierwszy podał krakowski oddział ZASP, którego Szajnert był wieloletnim członkiem.

Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiamy, że odszedł od nas wspaniały aktor Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, członek krakowskiego Oddziału ZASP – Feliks Szajnert - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Na Miss Rzeszowa wylało się wiadro hejtu. W końcu odpowiedziała Król Karol III wywołał niepokój na świecie. Ma podobne dłonie jak matka przed śmiercią

Krakowski Teatr żegna Feliksa Szajnnerta

Aktor przez lata związany był z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Jego koledzy z pracy pożegnali go w poruszających słowach. 

Jego siła, witalność, kreatywność i dowcip sprawiały, że myśleliśmy, że będzie z nami zawsze, że jest nieśmiertelny. Dzisiaj okazało się, że nie jest. Dzisiaj – jak Felek-Guślarz sam mówił w “Dziadach” – ciemno wszędzie, głucho wszędzie… Felku, choć zmagałeś się z ciężką chorobą, z całą mocą wierzyliśmy, że wrócisz na scenę - czytamy w poście udostępnionym na Facebooku. 

Tak aktora pożegnali jego fani

Fani Feliksa Szajnerta także pożegnali go, dodając komentarze pod informacją o jego śmierci. W ich wpisach możemy przeczytać: 

  • Smutna wiadomość. Pamiętam jego wstrząsającą rolę w Ziemi obiecanej....
  • Bardzo smutna wiadomość, miałem okazję poznać Pana Feliksa. Pokój Jego Duszy.
  • Ogromny żal.....! Świetny aktor i niesamowity człowiek.