Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak Kipiel-Sztuka przywitała Śleszyńską na planie “Świata według kiepskich”
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.06.2024 17:54

Tak Kipiel-Sztuka przywitała Śleszyńską na planie “Świata według kiepskich”

Marzena Kipiel-Sztuka, Hanna Śleszyńska
fot. AKPA

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła dziś rano w wieku 58 lat. Informację o śmierci aktorki przekazała najpierw jej koleżanka z planu “Świata według Kiepskich”, Renata Pałys. Następnie tę przykrą wiadomość potwierdził portal Plejada.pl. Zaprzyjaźnione gwiazdy pożegnały zmarłą aktorkę. Głos zabrała m.in. Hanna Śleszyńska, która o śmierci koleżanki z branży, dowiedziała się od dziennikarza. 

Ekipa "Świata według Kiepskich" żegna Marzenę Kipiel-Sztukę

Na oficjalnym profilu “Świata według Kiepskich” na Facebook'u pojawiło się kilka słów pożegnania zmarłej dziś rano Marzeny Kipiel-Sztuki. 

Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Kipiel-Sztuka, wspaniała aktorka, przyjaciółka i dobry człowiek. Ale żaden artysta nie odchodzi naprawdę, dopóki żyje jego sztuka i pamięć o nim. Będziemy tęsknić – możemy przeczytać w zamieszczonym poście. 

Z ostatniej chwili. Nie żyje Halinka z Kiepskich. Aktorka miała 58 lat To nie Kipiel-Sztuka miała być Halinką Kiepską! Pierwsza aktorka odmówiła

Marzena Kipiel-Sztuka i Hanna Śleszyńska spotkały się na planie serialu

Kiedy Hanna Śleszyńska dołączyła do obsady serialu “Świat według Kiepskich”, produkcja miała już wierne rzesze widzów. Aktorka nie wiedziała, jak fani zareagują na jej postać. Pamięta jednak, jak na planie powitała ją Marzena Kipiel-Sztuka. 

Nie znałyśmy się tak bardzo dobrze, ale z takich kontaktów na planie była bardzo serdeczna i pomocna - wspomina Marzenę Kipiel-Sztukę Hanna Śleszyńska. 

Do Hanny Śleszyńskiej zadzwonił Damian Glinka, dziennikarz portalu Pomponik.pl. To właśnie od niego aktorka miała dowiedzieć się o śmierci koleżanki z planu. Śleszyńska nie kryła zaskoczenia. Nagranie z jej rozmowy z dziennikarzem zostało udostępnione na TikToku. 

Tak Hanna Śleszyńska wspomina Marzenę Kipiel-Sztukę

Kiedy dziennikarz portalu Pomponik.pl zapytał Hannę Śleszyńską o śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki, aktorka nie kryła, że to właśnie od niego dowiedziała się, że jej koleżanka z planu serialu odeszła. 

Bardzo jest mi przykro. Była osobą pełną energii i niezwykle serdecznie mnie przywitała w serialu. Doświadczyłam dużo fajnych gestów z jej strony - powiedziała Hanna Śleszyńska. 

"Świat według Kiepskich" fot. AKPA