Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiemy, gdzie przed śmiercią przebywała Marzena Kipiel-Sztuka. Nie było ratunku
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 10.06.2024 15:35

Wiemy, gdzie przed śmiercią przebywała Marzena Kipiel-Sztuka. Nie było ratunku

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. AKPA

9 czerwca polskim show biznesem wstrząsnęła wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Serialowa Halinka ze “Świata według Kiepskich” odeszła w wieku 58 lat. W ostatnich latach życia zmagała się z poważną chorobą. Teraz okazało się, gdzie przebywała przed śmiercią. 

Ekipa "Świata według Kiepskich" żegna Marzenę Kipiel-Sztukę

Informację o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki początkowo przekazała jej koleżanka z planu hitu Polsatu, Renata Pałys. Później wiadomość ta została potwierdzona przez portal Plejada.pl. Ekipa “Świata według Kiepskich” zabrała głos, żegnając serialową Halinkę w specjalalnym komunikacie opublikowanym na Facebook'u. 

Kipiel-Sztuka odeszła w wyjątkowym dniu. Ciężko w to uwierzyć Tak będzie wyglądał pogrzeb Kipiel-Sztuki. Aktorka wszystko zaplanowała sama?

Wiadomo, gdzie pochowana zostanie Marzena Kipiel-Sztuka

Dzisiaj polskie media przekazały informację, że Marzena Kipiel-Sztuka zostanie pochowania w swoim rodzinnym mieście obok ukochanych rodziców. 

Zostanie pochowana w Legnicy. Dzisiaj są załatwiane te wszystkie formalności, ponieważ nie umarła w Legnicy. (...) W tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć, na którym cmentarzu i kiedy - powiedziała Renata Pałys w rozmowie z “Jastrząb Post”.

Serialowa Paździochowa przekazała, że informacje na ten temat pojawią się w oficjalnym komunikacie, który zostanie opublikowany najpóźniej we wtorek.

To tam Marzena Kipiel-Sztuka spędziła ostatnie lata swojego życia

Renata Pałys we wspomnianej rozmowie wyznała także, że Marzena Kipiel-Sztuka ostatnie lata swojego życia spędziła we wrocławskim hospicjum. Serialowa Paździochowa poinformowała także, że jej koleżanka z planu długo przygotowywała się do własnej śmierci. Miała nawet szczegółowo zaplanować swój pogrzeb. 

"Świat według Kiepskich" fot. AKPA