Lifestyle.Lelum.pl > Partnerka

Partnerka

Nicola Zalewski
16.06.2024 13:39 Chwilę przed meczem dziewczyna Nicoli Zalewskiego dodała wymowne zdjęcie

Polscy piłkarze właśnie przygotowują się do pierwszego meczu w ramach Euro 2024. W Hamburgu oprócz sportowców znajdują się również ich partnerki. Dziewczyna Nicoli Zalewskiego postanowiła opublikować w sieci wymowne zdjęcie.

Robert Burneika
15.06.2024 17:01 Mają dwójkę dzieci, a teraz taka nowina. Hardcorowy Koksu padł na kolana

Robert Burneika znany jako Hardkorowy Koksu od lat spotyka się z obecną partnerką. Para doczekała się dwójki dzieci. Teraz postanowiła przenieść swój związek na kolejny etap. Wszystko wskazuje na to, że w ich życiu wydarzy się przełom.

Liber, Sylwia Grzeszczak
05.06.2024 19:00 Liber ma nową partnerkę. W Sopocie nie szczędzili sobie uczuć

Liber i Sylwia Grzeszczak rozstali się w ubiegłym roku. Para wciąż wspiera się w karierach muzycznych, raper pisze nawet teksty do utworów byłej żony. Okazuje się jednak, że prawdopodobnie mężczyzna ma już nową partnerkę. Mieli spędzić romantyczny czas w Sopocie.

Krzysztof Szczepaniak, Taniec z Gwiazdami
22.04.2024 07:56 TzG: Partnerka Szczepaniaka to kopia jego ukochanej. "Taniec z bliźniaczkami"

W ćwierćfinale “Tańca z Gwiazdami” uczestnicy mieli okazję zatańczyć nie tylko u boku profesjonalnych tancerzy, ale również wybranych przez siebie osób. Krzysztof Szczepanik, który w ostatniej chwili dowiedział się, że wystąpi w show zamiast Dagmary Kaźmierskiej, zaskoczył publiczność tańcem ze swoją ukochaną. Kobiety nie sposób było odróżnić od Sary Janickiej!

Kevin Mglej, Malwina Dubowska
11.04.2024 16:15 “Warto się zastanowić”. Była Kevina Mgleja przerwała milczenie

Kilka dni temu media obiegła informacja o rzekomym ślubie Roxie Węgiel i Kevina Mgleja. Informacje nie są jeszcze potwierdzone przez wokalistkę, jednak istnieje kilka poszlak, które na to wskazują. Wzbudziło to ponowne zainteresowanie mediów i opinii publicznej postacią producenta muzycznego, który wszedł w związek z artystką. Głos zabrała była partnerka Kevina Mgleja, równocześnie matka jego czteroletniego syna.

Szczena i była partnerka
06.04.2024 12:52 Tak dzisiaj wygląda była ukochana Szczeny z "Chłopaków do wzięcia"

Choć już od lat nie pojawia się w serialu “Chłopaki do wzięcia”, Ryszard Dąbrowski wciąż wzbudza zainteresowanie widzów. Jego życie nie było łatwe i obecnie mierzy się z wieloma problemami. W tych trudnych chwilach towarzyszy mu ukochana Joanna Wielocha, choć wielu widzów pamięta, że serce “Szczeny” wcześniej należało do innej kobiety. Jaki dziś wygląda Mariola, z którą bohater popularnego programu przez pewien czas randkował? Jest niemal nie do poznania!

Marcin Hakiel, Dominika
01.04.2024 21:32 Partnerka Hakiela pokazała test ciążowy. A wynik?

Marcin Hakiel od kilku miesięcy tworzy związek z Dominiką. Para coraz odważniej publikuje w swoich mediach społecznościowych, ciesząc się swoją relacją. Kobieta wspiera również tancerza podczas jego zmagań na parkiecie popularnego programu. Jednak dzisiejsza publikacja pary na Instagramie wzbudziła szczególne emocje.

Marcin Hakiel, Dominika
27.03.2024 17:16 Ukochana Hakiela już wybrała imiona dla dzieci?! Na jednym się nie skończy

Zawirowania i zmiany w życiu prywatnym Marcina Hakiela śledziła cała Polska. Tancerz, który dał się poznać szerzej publiczności w “Tańcu z Gwiazdami”, przez 14 lat był mężem Kasi Cichopek. Teraz tworzy pewną i szczęśliwa relacją z Dominiką. Kobieta ma świetny kontakt z jego regularnie pokazuje się publicznie u jego boku, w dodatku wspiera go za kulisami tanecznego show, w którym Hakiel występuje razem z Dagmarą Kaźmierską. Wiele wskazuje na to, że prywatnie parze również się układa prywatnie. Dominika właśnie zdradziła w swoich mediach społecznościowych imiona dla dzieci!

Antek Królikowski
31.03.2023 08:09 Partnerka Antka Królikowskiego nie wytrzymała. Ujawniła, co naprawdę się wydarzyło

Antek Królikowski w ostatnim czasie jest podejrzanie często zamieszany w różne, nieprzyjemne sytuacje. Kilka dni temu, jak sam twierdzi, włamano mu się na konto i opublikowano bardzo przykre materiały uderzające w Joannę Opozdę, jego byłą ukochaną. Teraz całą sprawę skomentowała jego obecna partnerka.Odniosła się do zarzutów, które pod jej adresem postawił pewien internauta. Czy jest jej wstyd za partnera?

Andrzej Grabowski
16.08.2021 15:46 Andrzej Grabowski odpoczywa z nową partnerką w Sopocie

Andrzej Grabowski ma ostatnio wiele powodów do radości. Niedługo zostanie dziadkiem, a jego nowy związek kwitnie. Gwiazdor serialu „Świat według Kiepskich” spędza wakacje z partnerką w Sopocie. Andrzej Grabowski to jeden z bardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Zdobywca dwóch medali – srebrnego i złotego – „Zasłużony kulturze Gloria Artis„, gwiazda Teatru Juliusza Słowackiego w Krakowie i niezapomniany Ferdek Kiepski – nieustannie przyciąga wzrok opinii publicznej. Aktor odnosi sukcesy na polu zawodowym, jednak w miłości ma dużo mniej szczęścia. Grabowski ma za sobą dwa związki, oba zakończone rozwodem. Pierwszy – z Anną Tomaszewską, drugi – z Anitą Kruszewską. Ostatni rozpadł się niedawno, bo w 2018 roku.

Marta Lempart
30.01.2021 17:54 Marta Lempart ujawniła całą prawdę na temat swojego związku. „Wypełniamy lesbijski stereotyp”

Marta Lempart stała się twarzą Strajku Kobiet. Nie jest żadną tajemnicą, że sama zainteresowania pozostaje w homoseksualnej relacji, jednak o jej partnerce niewiele wiadomo oprócz tego, że również działa na rzecz praw kobiet. Teraz prawda o związku Marty Lempart z Natalią Pancewicz wyszła na jaw. Wypełniamy lesbijski stereotyp – wyznała aktywistka. Kim jest Natalia Pancewicz? O kobiecie nie wiadomo za wiele. Zawsze jest obok Marty Lempart i wyraźnie widać, że ją wspiera. Wygląda na to, że przewodnicząca Strajku Kobiet może na nią liczyć.

FACET
25.12.2019 18:46 Facet oświadczył się silikonowej lalce. Oszalał ma punkcie sztucznej kobiety, ich wspólne zdjęcia są niepokojące

Facet sądzi, że znalazł miłość swojego życia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jego wybranka, to nieprawdziwa kobieta, a silikonowa lalka. Zdjęcia z ich „zaręczyn” wzbudziły oburzenie wśród Internautów. Ciężko jest zrozumieć, co powodowało mężczyzną, kiedy podejmował tę przedziwną decyzję. Mężczyzna zrealizował swoje marzenie o stworzeniu sobie partnerki idealnej. Prawdopodobnie wiele osób na świecie chciałoby żyć w taki sposób, chociaż zapewne nie każdy by się do tego przyznał. Facet niedawno poinformował świat o ich zaręczynach, chociaż wydaje się, że jego partnerka raczej nie jest zbyt zainteresowana, tym, co chciał jej powiedzieć.