Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Partnerka Hakiela pokazała test ciążowy. A wynik?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 01.04.2024 21:32

Partnerka Hakiela pokazała test ciążowy. A wynik?

Marcin Hakiel, Dominika
Fot. KAPiF, marcinhakiel/Instagram

Marcin Hakiel od kilku miesięcy tworzy związek z Dominiką. Para coraz odważniej publikuje w swoich mediach społecznościowych, ciesząc się swoją relacją. Kobieta wspiera również tancerza podczas jego zmagań na parkiecie popularnego programu. Jednak dzisiejsza publikacja pary na Instagramie wzbudziła szczególne emocje.

Partnerka Marcina Hakiela wspiera go w programie "Taniec z Gwiazdami"

Dominika pojawia się u boku tancerza od kilku miesięcy. Po raz pierwszy pokazali się razem publicznie na gali Business Power w październiku ubiegłego roku. Od tej pory jasne jest, że para nie rozstaje się ani na sekundę, a ich aktywność w mediach społecznościowych tylko to potwierdza. Ostatnie kilka tygodni Marcin Hakiel spędza na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami”, a Dominika regularnie pojawia się na widowni.

Mężczyzna może liczyć na wsparcie swojej partnerki na każdym kroku. Coraz odważniej też działają w swoich mediach społecznościowych, gdzie publikują wiele wspólnych zdjęć. Niektóre z postów wzbudzają skrajne emocje wśród odbiorców, którzy uważają, że tego typu fotografie negatywnie wpływają na wizerunek tancerza. Para ma jednak inne zdanie na ten temat.

Instagram to aplikacja rozrywkowa, dziękuje za wszystkie rady dotyczące życia, wartości i metod wychowawczych, jednak takie kwestie omawiam z najbliższymi. Jestem dorosły, podejmuje własne decyzje, i na własnym profilu publikuje rzeczy, które mi odpowiadają. Jeśli komuś to nie odpowiada to żegnam. PS. z pewnością są inne profile z dużą ilością sztuczności, hipokryzji i zakłamania, może tam odnajdziecie to, czego szukacie. Dobrego dnia, Marcin - skomentował sprawę tancerz.

Doda komentuje występ Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami". Nie owijała w bawełnę Hakiel nie będzie mógł liczyć na bezpośrednie wsparcie dzieci w TzG

Czy Dominika jest w ciąży?

Dzisiejsza publikacja na Instagramie Marcina Hakiela i jego partnerki również poruszyła opinię publiczną. Zdjęcie, które umieścili na swoich relacjach, przedstawia kobietę trzymającą w dłoni test ciążowy! Całość została opisana hashtagiem “#royalbaby”, a w rogu umieszczono emotikon przedstawiający kota. Co to wszystko może oznaczać? Czy to możliwe, że para spodziewa się dziecka?

Emocje ostudzić może fakt, że dziś kalendarze wskazują na pierwszy dzień kwietnia. Oznacza to, że obchodzimy dziś Prima Aprilis. W obliczu tego, że świętujemy również Poniedziałek Wielkanocny, wiele osób mogło zapomnieć, że te dwie okazje odbywają się równocześnie. Możliwe więc, że to tylko żart ze strony Dominiki i Marcina Hakiela. Ale pewności jeszcze nie ma!

432588349_442475648280031_4977020312975214664_n (1).jpg
Fot. marcinhakiel/Instagram

Podejrzenia okazały się słuszne. Po kilkudziesięciu minutach od opublikowania tych nowin, na Instagramie partnerki Marcina Hakiela pojawiły się wyjaśnienia. Jak zauważył, nie udało mu się nabrać zbyt dużej liczby osób.

Dobra, większość od razu wiedziała, że dziś 1 kwietnia. Zdjęcie było primaaprilisowe - napisał tancerz w mediach społecznościowych.

Image_20240401_221706_372.png
Fot. marcinhakiel/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Ukochana Hakiela już wybrała imiona dla dzieci?! Na jednym się nie skończy

Takie żarty na Prima Aprilis pojawiły się w tym roku

To wyjątkowy dzień, w którym wszystko jest możliwe. W sieci pojawiło się wiele publikacji, które są bardziej lub mniej zabawnymi psikusami. Niektóre z nich ucieszyły się dużą popularnością. Między innymi sieć sklepów Tiger zapowiedziała, że środkowe palce słynnych modeli dłoni, po nieprzyjemnych doświadczeniach z przeszłości, będą dostępne do odbioru przy kasie.

tiger żart.jpg
Fot. Flying Tiger Copenhagen/Facebook

Jeśli chodzi o żarty, które robimy sobie wzajemnie w gronie najbliższych, to dowcip o zajściu w ciążę prawdopodobnie od lat utrzymuje się na szczycie listy tych najpopularniejszych. Im bardziej szokujący pomysł, tym większa szansa, że odbiorca żartu się na niego nabierze. Inni bawią się również w inne psikusy. Zamieniają zawartość cukierniczki na sól albo podrzucają wkręcanej osobie sztucznego pająka.