Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ukochana Hakiela już wybrała imiona dla dzieci?! Na jednym się nie skończy
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.03.2024 17:16

Ukochana Hakiela już wybrała imiona dla dzieci?! Na jednym się nie skończy

Marcin Hakiel, Dominika
Fot. KAPiF

Zawirowania i zmiany w życiu prywatnym Marcina Hakiela śledziła cała Polska. Tancerz, który dał się poznać szerzej publiczności w “Tańcu z Gwiazdami”, przez 14 lat był mężem Kasi Cichopek. Teraz tworzy pewną i szczęśliwa relacją z Dominiką. Kobieta ma świetny kontakt z jego regularnie pokazuje się publicznie u jego boku, w dodatku wspiera go za kulisami tanecznego show, w którym Hakiel występuje razem z Dagmarą Kaźmierską. Wiele wskazuje na to, że prywatnie parze również się układa prywatnie. Dominika właśnie zdradziła w swoich mediach społecznościowych imiona dla dzieci!

Burzliwe relacje Marcina Hakiela

Marcin Hakiel jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy w całej Polsce. Zasłynął na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”, gdzie w 2005 roku partnerował Katarzynie Skrzyneckiej, a następnie Kasi Cichopek. Para od początku znalazła wspólny język, a z każdym kolejnym treningiem tanecznym byli ze sobą coraz bliżej. Chemię między nimi było widać gołym okiem na parkiecie. Wielu widzów było zdania, że to m.in. dzięki temu zakochanym udało się zdobyć Kryształową Kulę. 

3 lata później Marcin Hakiel i Kasia Cichopek stanęli na ślubnym kobiercu. Ich małżeństwo przetrwało 14 lat, a rozwód był najgłośniejszym medialnym wydarzeniem w ostatnim czasie. Po tym aktorka szybko znalazła pocieszenie w ramionach Macieja Kurzajewskiego, natomiast Hakiel związał się z tajemniczą Dominiką. Jego związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się. Dopiero wtedy tancerz poznał swoją obecną partnerkę, również Dominikę. Jak wygląda ich relacja na co dzień? Po tym, co kobieta właśnie udostępniła w mediach społecznościowych, może się okazać, że ich więź jest znacznie bliższa, niż sądzili fani!

Projekt bez nazwy (9).png
Marcin Hakiel i Kasia Cichopek. Fot. KAPiF
Pierwsze tak stanowcze słowa ukochanej Hakiela o Cichopek Hakiel powoli się rozkręcał, ale wtedy wparował ON z bananem

Marcin Hakiel odnalazł szczęście u boku Dominiki

Po rozstaniu z Dominiką, która nigdy nie pokazała swojej twarzy, gdyż nie chciała być osobą medialną, Marcin Hakiel przez pewien czas nie zdecydował się związać z żadną kobietą. W rozmowie z Żurnalistą tłumaczył to chęciom poznania swojej drugiej połówki, z którą mógłby stworzyć stałą i udaną relację. Okazuje się, że warto było czekać, ponieważ niedługo potem w życiu tancerza pojawiła się Dominika. Para potwierdziła swój związek jesienią ubiegłego roku, gdy po raz pierwszy pokazała się publicznie na gali Business Power. 

Od tamtej pory tancerz i jego ukochana regularnie pozują wspólnie przed obiektywami kamer. Dominika przy każdym odcinku “Tańca z Gwiazdami” kibicuje ukochanemu. Para okazuje sobie również uczucie w mediach społecznościowych, gdzie oboje aktywnie się udzielają. To właśnie na Instagramie Dominika opublikowała wpis, w którym zdradziła imiona dla dzieci. Czy to oznacza, że zakochani zaczęli poważnie myśleć o wspólnej przyszłości?

Projekt bez nazwy (6).png
Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Conan wparował na parkiet po wstępie Hakiela i Kaźmierskiej. “Pójdziesz siedzieć”

Partnerka Marcina Hakiela zdradziła, jakie są jej ulubione imiona

Marcin Hakiel i jego ukochana są ze sobą kilka miesięcy, a mimo to wszystko wskazuje na to, że traktują swój związek bardzo poważnie. Dominika miała już nawet okazję poznać dzieci tancerza, z którymi udało jej się odnaleźć wspólny język. Zdjęcia i filmiki, które obrazują ich wspólnie spędzone chwile, w mig obiegają cały internet. Fani tancerza szybko obdarzyli sympatią jego partnerkę i zaczęli obserwować ją w mediach społecznościowych. To właśnie tam Dominika udostępniła ostatnio zaskakujący post.

Ukochana Marcina Hakiela regularnie organizuje na Instagramie serie pytań i odpowiedzi. 26 marca ktoś z dociekliwych fanów postanowił skorzystać z okazji i zapytać, jakie jest jej ulubione imię damskie i męskie.

Jest parę, które mam na oku, ale pierwsze z brzegu Matylda i Radzimir – odpowiedziała.

Jak Wam się podoba taki wybór?

Projekt bez nazwy (8).png
Partnerka Marcina Hakiela wybrałą imiona dla dzieci. Fot. Instagram/_de_bonbon_
Projekt bez nazwy (7).png
Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (5).png
Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika. Fot. KAPiF