Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest ukochana Kaszewiaka ze Sprawy dla reportera? Widzowie TVP dobrze ją znają
Julia Bogucka
Julia Bogucka 20.06.2024 16:06

Kim jest ukochana Kaszewiaka ze Sprawy dla reportera? Widzowie TVP dobrze ją znają

Piotr Kaszewiak
Fot. piotr_kaszewiak/Instagram

Piotr Kaszewiak zasłynął w programie “Sprawa dla reportera” jako ekspert w zakresie prawa. Mecenas niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, choć obserwując jego media społecznościowe, można się dowiedzieć o nim więcej. To na Instagramie publikuje zdjęcia ze swoją wieloletnią partnerką, którą widzowie TVP również prawdopodobnie kojarzą.

Mecenas Kaszewiak jest znany z programu "Sprawa dla reportera"

Interwencyjny format Telewizji Polskiej, którego gospodynią od lat jest Elżbieta Jaworowicz, cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Choć od dłuższego czasu zwraca się uwagę na niecodzienne wydarzenia, które mają miejsce w jego trakcie, wciąż porusza tematy społeczne dotyczące dużej części polskich obywateli. W każdym odcinku dziennikarka gości szereg gości specjalnych, będących ekspertami w dziedzinach istotnych dla bohaterów programu “Sprawa dla reportera”.

Do tego grona należy między innymi mecenas Piotr Kaszewiak, który ujawnia przed obecnymi w studiu osobami tajemnice i zawiłości polskiego prawa. Można śmiało powiedzieć, że stał się już stałym bywalcem przy słynnym stole, wokół którego toczą się dyskusje.

Pani redaktor Jaworowicz dała mi się poznać przez te minione lata współpracy jako osoba, która nie ogląda się za siebie, nie przepada za honorami i pochwałami — a ilekroć ktoś w programie próbuje oddać hołd dla jej dorobku lub skomplementować — śmieje się od razu do reżyserki, że ten fragment ma zostać usunięty z programu, który trafi do emisji. I faktycznie w gotowym programie ani śladu takich chwil - mówił “Faktowi” o współpracy z Elżbietą Jaworowicz.

Ten przystojniak grał główną rolę w "Wymarzonej miłości". Nie uwierzycie, co kiedyś robił Te polskie gwiazdy nie ochrzciły swoich dzieci. Takie podają powody

Piotr Kaszewiak jest szczęśliwie zakochany

Mecenas niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, raczej skupia się w mediach na swojej zawodowej odsłonie opatrzonej profesjonalnym podejściem do sprawy. Niemniej jednak, śledząc jego media społecznościowe, można poznać kilka osobistych faktów z jego życia. Na jego profilu odnajdziemy relacje z wyjazdów, zdjęcia świadczące o jego pasji do muzyki oraz przekomarzania z influencerem Danielem Midasem, który prowadzi satyryczny program “Szopka dla reportera”.

Okazuje się, że dzięki mediom społecznościowym i sprawnemu oku obserwatorów, dowiadujemy się czegoś jeszcze. Piotr Kaszewiak od wielu lat spotyka się z Igą Paradą, również prawniczką. Para prowadzi wspólnie kancelarię adwokacką w Łodzi i Zduńskiej Woli. W sieci odnajdujemy wiele ich wspólnych zdjęć, które świadczą o więzi, która ich łączy.

ZOBACZ TEŻ: Przed śmiercią była uwięziona w czterech ścianach. Wstrząsające kulisy ostatnich lat życia Zofii Merle

Kim jest partnerka Piotra Kaszewiaka?

Okazuje się, że Iga Parada również znana jest widzom Telewizji Polskiej. Wynika to z faktu, że jest często zapraszana do programów produkowanych przez stację w roli ekspertki. Jej prawnicze wykształcenie pozwala jej na wypowiadanie się na tematy związane z legislacją. Kilkukrotnie zasiadała na kanapie formatu “Pytanie na Śniadanie”, gdzie poruszała między innymi kwestie dotyczące wychodzenia z długów lub praw pacjenta.

iga parada.png
Fot. piotr_kaszewiak/Instagram

Specjalizacją prawniczki są jednak sprawy rozwodowe, to z takimi ma najwięcej do czynienia w swojej karierze. Dzięki jej wizytom w śniadaniówce stacji TVP widzowie mają możliwość poznania najbardziej zawiłych i skomplikowanych przepisów wyjaśnionych w sposób przystępny dla każdego.