Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chwilę przed meczem dziewczyna Nicoli Zalewskiego dodała wymowne zdjęcie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 16.06.2024 13:39

Chwilę przed meczem dziewczyna Nicoli Zalewskiego dodała wymowne zdjęcie

Nicola Zalewski
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polscy piłkarze właśnie przygotowują się do pierwszego meczu w ramach Euro 2024. W Hamburgu oprócz sportowców znajdują się również ich partnerki. Dziewczyna Nicoli Zalewskiego postanowiła opublikować w sieci wymowne zdjęcie.

Kim jest dziewczyna Nicoli Zalewskiego?

Nicol Luzardi to partnerka polsko-włoskiego piłkarza Nicoli Zalewskiego. Para jest ze sobą od października 2022 roku i chętnie pokazuje się razem w mediach społecznościowych. Kobieta przyszła na świat w 2000 roku, co oznacza, że jest o dwa lata starsza od sportowca. Wcześniej próbowała swoich sił w modelingu oraz w tańcu, jednak to związek z Zalewskim przyniósł jej największą popularność.

Gdy jeszcze trenowała, wykonywała przede wszystkim układy hip-hopowe, ćwiczyła również taniec nowoczesny i współczesny. Nagrania, na których prezentowała swoje umiejętności, do pewnego momentu regularnie publikowała na swoim Instagramie. Włoszka prowadzi obecnie firmę odzieżową Niki Nika, oferowane przez nią ubrania są przede wszystkim w stylistyce streetwearowej.

Żak pokazał, jak teraz wygląda dworek Lucy z "Rancza" Odmieniona Ida Nowakowska pozuje na ściance. Ale stylizacja

Nicol Luzardi wspiera swojego partnera w zmaganiach

Nie jest tajemnicą, że Włoszka jest dla piłkarza nieocenionym wsparciem. Obserwując ich profile w mediach społecznościowych, nie sposób przegapić wspólnych zdjęć, które zdradzają, w jaki sposób para spędza wspólny czas. To między innymi wyjazdy zagraniczne, apetycznie wyglądające posiłki i razem obchodzone uroczystości. Wiele wskazuje na to, że Nicola i Nicol są ze sobą naprawdę szczęśliwi.

Włoszka jest również często widziana podczas meczów swojego partnera, zarówno tych, które rozgrywa z orzełkiem na piersi, jak i w barwach klubowych. Niedawno w sieci ukazało się wspólne zdjęcie Nicol i Nicoli pochodzące z murawy po spotkaniu AS Roma.

ZOBACZ TEŻ: Najgorszy wybór kopert w historii “Gry w ciemno”.

Nicol Luzardi opublikowała w sieci wymowne zdjęcie

Polscy piłkarze już niedługo wbiegną na murawę i rozegrają swój pierwszy mecz w ramach Euro 2024. Ich przeciwnikami będą Holendrzy. Kibice już dotarli do Hamburga i czekają na dawkę sportowych emocji, mając nadzieję, że tegoroczny turniej okaże się być przełomowym dla sportowców. Okazuje się, że Nicol Luzardi również dojechała do Niemiec i nie próżnuje.

Na jej profilu na Instagramie możemy obejrzeć szereg relacji z Hamburga, w którym obecnie znajduje się Włoszka. Wszystko wskazuje na to, że jest tam właśnie ze względu na dzisiejszy mecz, w którym ma szansę zagrać jej partner. Co więcej, nie jest tam sama. Jak wynika ze zdjęć, towarzyszy jej siostra Nicoli Zalewskiego — Jessica. Nie zabrakło również fotografii, na której kobieta pozuje w koszulce z godłem Polski. Mamy więc w swoim gronie włoską kibickę.

nicollazardi instagram1.png
Fot. nicolluzardi/Instagram
nicollazardi instagram2.png
Fot. nicolluzardi/Instagram