Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Grabowski odpoczywa z nową partnerką w Sopocie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.08.2021 15:46

Andrzej Grabowski odpoczywa z nową partnerką w Sopocie

Andrzej Grabowski
fot. Pixabay.com/kaboompics; Ja Fryta from Strzegom, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

Andrzej Grabowski ma ostatnio wiele powodów do radości. Niedługo zostanie dziadkiem, a jego nowy związek kwitnie. Gwiazdor serialu „Świat według Kiepskich” spędza wakacje z partnerką w Sopocie.

Andrzej Grabowski to jeden z bardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Zdobywca dwóch medali – srebrnego i złotego – „Zasłużony kulturze Gloria Artis„, gwiazda Teatru Juliusza Słowackiego w Krakowie i niezapomniany Ferdek Kiepski – nieustannie przyciąga wzrok opinii publicznej.

Aktor odnosi sukcesy na polu zawodowym, jednak w miłości ma dużo mniej szczęścia. Grabowski ma za sobą dwa związki, oba zakończone rozwodem. Pierwszy – z Anną Tomaszewską, drugi – z Anitą Kruszewską. Ostatni rozpadł się niedawno, bo w 2018 roku.

Kim jest nowa partnerka Andrzeja Grabowskiego?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Od niedawna Grabowski spotyka się jednak z koleżanką z branży, Aldoną Grochal. Para zna się i przyjaźni od lat, jednak dopiero niedawno ich znajomość przerodziła się w miłość.

To krakowska aktorka, znana z takich filmów jak „Lista Schindlera” i „Mój Nikifor”, a także serialu „Artyści”. W 2018 roku straciła męża – Zbigniew Ruciński zmarł na raka. Grabowski wspierał ją w trudnych chwilach, a po pewnym czasie Grochal postanowiła dać szansę nowej relacji.

Ostatnio Grabowski i jego ukochana spędzali urlop nad polskim morzem. Dziennikarze SuperExpressu sfotografowali ich podczas spacerów po malowniczych uliczkach Sopotu. Para nie żałowała sobie czułości i zakochanych spojrzeń. W pewnym momencie wstąpili na herbatę do pobliskiej kawiarni.

Aldona Grochal wyraźnie rozkwita przy nowym partnerze. Włosy zafarbowane na jasny kolor i modna fryzura oraz pasujące do siebie zestawy, idealne na sopocki deptak – jesteśmy pod wrażeniem!

Grabowski i Grochal wyśledzeni przez dziennikarzy SuperExpressu:

Link do artykułu oryginalnego: Paparazzi przyłapali Andrzeja Grabowskiego z nową ukochaną! Padniecie na jej widok!

Źródło: Se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. 52-latka wyszła za Nigeryjczyka. Urodziła mu bliźniaki, nie spodziewała się tragedii, która ją spotkała