Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > “Warto się zastanowić”. Była Kevina Mgleja przerwała milczenie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 11.04.2024 16:15

“Warto się zastanowić”. Była Kevina Mgleja przerwała milczenie

Kevin Mglej, Malwina Dubowska
Fot. maldubowska/Instagram, AKPA

Kilka dni temu media obiegła informacja o rzekomym ślubie Roxie Węgiel i Kevina Mgleja. Informacje nie są jeszcze potwierdzone przez wokalistkę, jednak istnieje kilka poszlak, które na to wskazują. Wzbudziło to ponowne zainteresowanie mediów i opinii publicznej postacią producenta muzycznego, który wszedł w związek z artystką. Głos zabrała była partnerka Kevina Mgleja, równocześnie matka jego czteroletniego syna.

Roxie Węgiel już po ślubie?

Znana wokalistka, która zwyciężyła pierwszą polską edycję programu “The Voice Kids”, a także przyniosła Polsce zwycięstwo w Eurowizji Junior, nie próżnuje. Jej życie zawodowe prężnie się rozwija. Już kilka tygodni temu podjęła poważne decyzje w związku ze swoją współpracą z poprzednim zespołem i menadżerem, a od początku marca walczy o Kryształową Kulę w 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami” u boku Michała Kassina.

KAPIF_oryginal_K1187566F.jpg
Fot. KAPiF

Okazuje się jednak, że nie tylko swoją karierą Roxie Węgiel kieruje sprawnie, ambitnie i nie czeka, aż cokolwiek samo się zrobi. Tak samo wygląda rozwój jej życia prywatnego. W maju ubiegłego roku wokalistka ogłosiła zaręczyny ze swoim obecnym partnerem, Kevinem Mglejem. Kilka dni temu media obiegła informacja, że prawdopodobnie doszło już do ślubu młodej pary. Choć sama Roxie Węgiel nie potwierdziła jeszcze tych informacji, istnieje kilka tropów, które mogą na to wskazywać.

Chodzi między innymi o zmianę danych w rejestrze CEIDG. Do niedawna artystka nosiła tam tylko swoje, pojedyncze nazwisko. Do modyfikacji doszło jednak 29 marca, kiedy u boku jej imienia pojawił się drugi człon: Mglej. To zwróciło uwagę internautów, którzy od razu założyli, że para jest już po ślubie. Na dłoniach obojga dostrzeżono również pierścionki przypominające obrączki. Do tej pory sprawa nie została jeszcze jednoznacznie wyjaśniona.

roxie węgiel ceidg.png
Fot. CEIDG
Ukochany Roksany Węgiel grał w paradokumencie! Czym jeszcze się zajmował? Były Roksany Węgiel to znany muzyk. Jest bożyszczem nastolatek

Kevin Mglej nosi bagaż doświadczeń życiowych

Partner Roxie Węgiel od początku zwracał uwagę opinii publicznej, a jedną z pierwszych informacji, która wzbudziła kontrowersje, był jego wiek. Kevin Mglej jest bowiem o osiem lat starszy od wokalistki, która potwierdziła, że jest z nim w związku w dniu swoich osiemnastych urodzin. Zwolennicy różnicy wieku pomiędzy partnerami twierdzili, że taka relacja jest w pełni poprawna i kibicowali Roxie Węgiel w jej rozwijaniu. Inni jednak uznali, że tak duża rozbieżność może powodować pewne problemy.

akpa20230727_mavka_jk_1844.jpg
Fot. AKPA

Mają one dotyczyć między innymi decyzyjności i samodzielności artystki. Kevin Mglej, jako mężczyzna starszy i bardziej doświadczony, mógłby wpływać na kroki stawiane przez Roxie Węgiel zarówno w karierze, jak i w życiu prywatnym. Warto jednak zaznaczyć, że sama wokalistka wielokrotnie dementowała wszelkie teorie na ten temat. Ostatni raz miało to miejsce w momencie zerwania współpracy z poprzednim menadżerem Mateuszem Kucharczykiem.

Nie mieszajcie się w to Kevina Mgleja. Tak rozmawiamy na temat mojej kariery i korzystam z jego doświadczenia w branży, lub wiedzy prawniczej, ale każda decyzja jest moja - pisała wówczas Roxie Węgiel na swoim Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Roxie znów zachwyciła w TzG, ale dla jej mamy to był fatalny wieczór

Była partnerka Kevina Mgleja zabrała głos

Sam wiek nie jest jednak jedynym czynnikiem, który sprawia, że można nazywać partnera Roxie Węgiel zdecydowanie bardziej doświadczonym życiowo, niż jego młodziutka druga połówka. Okazuje się bowiem, że mężczyzna ma czteroletniego syna z poprzedniego związku. Malwina Dubowska, aktorka znana z takich produkcji jak “Na Wspólnej”, “Na dobre i na złe” czy “Pułapka", jest matką dziecka Kevina Mgleja i pierwszy raz zabrała publiczne głos na temat swojego byłego partnera po ogłoszeniu przez Roxie Węgiel zaręczyn.

EN_01337935_0002.jpg
Fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Osiem miesięcy temu, można powiedzieć, zostałam wyrzucona z domu, który tworzyłam, któremu się poświęciłam. Włączył mi się instynkt przetrwania, że muszę zapewnić nam wszystko i chcę zapewnić nam wszystko. Przez długi czas nie potrafiłam nazwać własnych emocji i powiedzieć tego, co czuję i wyrazić tego jakkolwiek. Tak jak mówię, to był instynkt przetrwania, żeby zapewnić nam byt. Były dni, kiedy leżałam na podłodze i płakałam, żeby za chwilę się podnieść i powiedzieć sobie: "dasz radę". Ale realnie? Czuję, że jestem z tym wszystkim sama

Informacja o rzekomym ślubie Roxie Węgiel i Kevinga Mgleja ponownie rozbudziła emocje wśród opinii publicznej, jak i osób, które niegdyś były blisko producenta. Dlatego też Malwina Dubowska ponownie zabrała głos i skomentowała wizerunek swojego byłego partnera.

Jeśli rzeczywiście Kevin spełniałby swoją rolę i sytuacja wyglądałaby tak dobrze, to prawdopodobnie nie byłoby takiej potrzeby, aby to podkreślać w każdym wywiadzie. Wówczas fakt ten mógłby być oczywisty bez konieczności ciągłego akcentowania. I dlatego warto czasem zastanowić się, czy publiczny wizerunek odzwierciedla rzeczywistość i tutaj pozostawię trzy kropki - mówiła dla portalu “ShowNews”.