Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Facet oświadczył się silikonowej lalce. Oszalał ma punkcie sztucznej kobiety, ich wspólne zdjęcia są niepokojące
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 25.12.2019 18:46

Facet oświadczył się silikonowej lalce. Oszalał ma punkcie sztucznej kobiety, ich wspólne zdjęcia są niepokojące

FACET
instagram.com/yurii_tolochko

Facet sądzi, że znalazł miłość swojego życia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jego wybranka, to nieprawdziwa kobieta, a silikonowa lalka. Zdjęcia z ich „zaręczyn” wzbudziły oburzenie wśród Internautów. Ciężko jest zrozumieć, co powodowało mężczyzną, kiedy podejmował tę przedziwną decyzję.

Mężczyzna zrealizował swoje marzenie o stworzeniu sobie partnerki idealnej. Prawdopodobnie wiele osób na świecie chciałoby żyć w taki sposób, chociaż zapewne nie każdy by się do tego przyznał. Facet niedawno poinformował świat o ich zaręczynach, chociaż wydaje się, że jego partnerka raczej nie jest zbyt zainteresowana, tym, co chciał jej powiedzieć.

Facet oświadczył się silikonowej lalce

Yuri Tolochko jest kulturystą pochodzącym z Kazachstanu. Chociaż patrząc na niego, można by pomyśleć, że nie powinien mieć problemu z tym, żeby znaleźć sobie ukochaną z krwi i kości, ten facet zdecydował się, żeby oświadczyć się swojej partnerce idealnej — silikonowej lalce.

Zapewne więcej mężczyzn fantazjowało kiedyś o partnerce, która nigdy się z nim nie kłóci, zawsze tylko przytakuje. Jednak, jak twierdzi facet, ich związek wcale nie jest zawsze taki zgodny, jak większość mogłaby pomyśleć. Yuri twierdzi, że czasami zdarza im się pokłócić, chociaż zawsze w końcu się godzą.

Miłość ponad podziałami

Ukochana kulturysty nazywa się Margo i nie ma mediom zbyt dużo do powiedzenia. Jednak według tego co mówi jej narzeczony, Margo wcale nie jest pusta w środku, jego zdaniem lalka ma duszę jak my wszyscy. Twierdzi nawet, że jego ukochana miała nawet dosyć poważne kompleksy, które skończyły się koniecznością wybrania się do chirurga plastycznego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

facet

Ich związek szokuje.

facet

Mężczyzna niedawno się oświuadczył.

facet

Jego narzeczona to silikonowa lalka.

ZOBACZ TEŻ:

źródła: popularne.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania